Skocz do zawartości

Wyjazd na Nurburgring


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo fajne filmiki i fotki. miło czasem się naprostować i uświadomić co jest piękne w życiu ;-)

w przyszłym roku to już nie ma bata...

 

...a - i jeszcze jedno - KrzysztofP - widać, że znasz tor i wiesz jak po nim się sprawnie poruszać - respect :cool2:

Pozdrawiam,

Rafał

"It`s not the size of the dog in the fight, it`s the size of the fight in the dog" Mark Twain

http://img72.imageshack.us/img72/2328/1727269a1200bw1a.th.jpghttp://img442.imageshack.us/img442/8869/1737368a1200bwa.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne filmiki i fotki. miło czasem się naprostować i uświadomić co jest piękne w życiu ;-)

w przyszłym roku to już nie ma bata...

 

Naprawde polecam. Jak bedziesz jechal, to daj znac - zrobimy spota ;)

 

 

...a - i jeszcze jedno - KrzysztofP - widać, że znasz tor i wiesz jak po nim się sprawnie poruszać - respect :cool2:

 

Dzieki :)

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wstyd jest pokazac sie niczym. Wiekszosc tych, co umie naprawde szybko jezdzic jezdzi raczej starszymi, ale dobrze przygotowanymi samochodami (klatka, semislicki itp.). Ci, co przyjezdzaja cudami typu 997 Turbo, Ferrari czy Lambo zazwyczaj (nie zawsze, ale czesto) jezdza cienko, bo nie znaja toru. Na Nringu jednej rzeczy jest tylko wstyd: kozaczyc i zeszrotowac swoj samochod przed oczami publiki :lol:

Kiedys widzialem taki filmik na YT: koles z Anglii przyjechal na Ring E34, bylo mokro, i doslownie na pierwszym zakrecie rozwalil samochod :roll:

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pomysł aby w terminie sierpień/wrzesień 2011 wybrać się klubowo do Nurburgringu ... zobaczymy jak będzie plany na 2011 ustalimy do końca listopada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

"Wippermann - this is the part of the track which separates boys from girls" :lol:

Zawsze na tym kawalku sporo wyprzedzam :cool2: (za to mam 2-3 fragmenty, gdzie jestem slaby i nawet nie wiem dlaczego).

 

BTW:Wrzuce tu jeszcze lepszy filmik, ktory jest wg mnie bardziej przydatny dla amatorow...

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petli polnocnej na pewno nie zamkna, bo to jest jedyne, co przynosi zyski w tym biznesie. Ta cala firme, ktora zarzadza N-ringiem zgubila mania wielkosci i budowanie za mld€ infrastruktury, ktora okazala sie nikomu nie potrzebna. I za nia teraz musza bulic ci, ktorzy chca jezdzic po Nordschleife - i to im sie teraz "przykreca srube" coraz wyzszymi cenami. :twisted:

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobra z tego co zauważyłem, na oficjalnym www ringu jest terminarz na pierwszy kwartał 2011, poniżej info, że od kwietnia tor będzie otwarty codziennie a bliższe info w styczniu ... no ale mamy już 8 :)

 

czyli wyjazd klepiemy na wrzesień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof spoko filmy,calkiem ladnie sobie latasz.Ja bylem 2 lata temu na nordschleife i ujezdzalem swoja ex 320d serie,wiec szalu nie bylo.Wrazenia za to super,tor budzi respekt i zacheca do pokonywania strachu.Jezdzilo mi sie extra,ale wiadomo,ze typowa amatorszczyzna + seria 320d moja dawna...Za to jestem maniakiem Rfactora i scigam sie w simracing.pl i tor mialem o dziwo dosyc obeznany po paru okrazeniach,bo jednak ten symulator fajnie to oddaje.Ale pojechalem tam glownie dla jazdy na prawym fotelu za namowa kumpla,który jest fabrycznym kierowca i instruktorem porsche.Jechalismy GT3 jego prywatną i to bylo jedno z najlepszych przezyc jakie mialem.Gosc jechal na tangensy,dał mi taki fun,ze głowa blada.Tor opanowany w 100%,auto też.Wybralbym sie chetnie raz jeszcze,ale kawał drogi...
Kubica GO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ruszamy na tor w dniach 22 - 25.09.2011, dziś sprawdzałem na www ringu, i chyba mają wrzucić pełen kalendarz, banner już jest jedynie jeszcze nie ma odnośnika, jeżeli daty się pokryją to ruszamy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się prawdopodobnie jeszcze w sierpniu zabiorę. Albo w lipcu, zrobie sobie prezent urodzinowy - a co!

Tak czy siak jak planujecie jechać we wrześniu i zbierze się pewna ekipa dajcie znać, chętnie wybiore się w więcej osób, wszystkie autka mile widziane, proszę się nie przejmować że nie macie 300 koni i fajnego auta, po pierwsze zawsze można coś wynająć (Clio r26, scirocco TSI, M3, GT3RS etc..), a po drugie tam dużo ludzi przyjeżdża też zwykłymi autkami, to żaden wstyd, żaden obciach - sama radość.

Mam nadzieje że chociaż tym razem jak pojade tor będzie suchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.