Skocz do zawartości

E36 1.8 M43 problem z drganiem kierownicy


klema

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!mam problem z kierą trzęsie od 80 do 120 km/h następnie od 150 do 180km/h więcej nie jechałem.amory z przodu nowe,opony przód i tył nowe,klocki i tarcze nowe, komplet tył i przód,sprężyny nie pęknięte,gałki gumy inne ok,generalnie zawiecha jest w 100% ok.trzęsie kierą nie zawsze,2 dni trzęsie 2 nie,20km trzęsie,10nie i tak na przemian.na luzie trzęsie,na dodawanym gazie trzęsie,na puszczonym pedale gazu też trzęsie.felgi ok.podmieniałem 3 komplety kół i to samo,już mnie trafia, o co chodzi,żaden mechanik nic,po prostu jest to zagadka która trwa pół roku.jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o podpowiedzi będę wdzięczny.
Klema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaki sworzen ci chodzi??

 

ja stawiam na luzy na maglownicy... ja tez mam ten problem.

tez wymianiałem wszystkie sworznie amortyzatory i dalej to samo.

na zgaszonym silniku jak zaczne ruszac kierownicą to słychac jak delikatnie stuka w maglownicy :duh:

sprubuje olej wymienic bo jak go zobaczyłem myslałęm ze padne,

 

tobie kolego radze sprawdzic olej, ja stawiam na maglownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj bylem na diagnozie i mi powiedzial ze mam wszytsko sprawne to sie zapytalem jak to przeciez trzepie kierownica mi akurat zaczynało od 80 i to dosc mocno, powiedzial mi zeby, kola wyważył - pomogło bylem bardzo zdziwiony nie sadzilem ze przez nie wywazone kola tak mono mi trzepało

woec jesli wszystko sparwne wyważ kółka bo nieraz głupie i proste rzeczy sie psuja a ludzie chca silniki wymieniac :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.