Skocz do zawartości

316i gdzie się znajduje pompa paliwowa


suchy 316i

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam pytanko, mógłby mi ktos pokazac zdjecie pompy paliwa, bo nie wiem nawet gdzie jest umieszczona i jak wyglada, a nie chce mi odpalic i pewni czeka mnie wymiana, 316i M43 sedan 1993r. pozdrawiam i z góry dzieki,,,

 

____

Nie jesteś tu nowy. Tytuł poprawiłem. Zapoznaj się z regulaminem i formatem tytułowania wątków. Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw posluchaj czy ona codzi a nie biez sie za rozkrecanie:)wez druga osobe niech ci włancza zaplon a ty miej ucho pod tylna kanapa:)i sluchaj czy cos buczy.pozdro. jak nie chodzi to sprawdz zasilania na pompe.zrob to najbierw .po co sobie roboty nawazyć:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę się mylić ale podejrzewam że kolega jeździł na pustym baku (rezerwa lub troszkę więcej) tymczasem pompa jest chłodzona paliwem i wypadało by nie schodzić z 1/4 baku żeby jej nie uszkodzić szczególnie jak to jest auto na gazie i na benzynę się mało kiedy zwraca uwagę chyba że już "żyd" świeci

to najczęstszy powód nieumyślnego uszkadzania pompy paliwa

kultura jazdy na miare gwiazdy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest jak paliwo jest w ciągłym obiegu, na googlach masz wiele tematów o odcinaniu, można poczytać. I poza tym po co odcinać? Mając powyżej rezerwy i wlane normalne paliwo (nie jakiś ukraiński syf) pompa ma chodzić ciągle bez szwanku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź pod uwagę opcje wyprzedzasz i skończył się gaz, z naprzeciwka jedzie auto i jedziesz na czołowe jedyna opcja dać "buta" a tu nie ma jak bo pompa odłączona :duh: skrajny przypadek ale nie wykluczony :norty:
kultura jazdy na miare gwiazdy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to pompa niech chodzi poprostu pilnowac poziomu paliwa a nie bawic sie w pstryczki takie jest moje zdanie jak mi zbliza sie do rezerwy to straram sie chociaz 5L wlać Pb no i do pełna podtlenek Lpg :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech ktoś mi odpowie,czy jadąc na lpg-pompa paliwa caly cza chodzi?. Mi sie zawsze wydawało,że nabija pewne ciśnienie w układ paliwowy i sie wyłancza,bo gdyby bylo inaczej,to po przekreceniu klucza w stacyjce by

buczala cały czas,a tak chwile nabija ciśnienie i sie wyłancza.A to że auto nie pali ,to nie musi być pompa-powodów może być kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.