Skocz do zawartości

Lampy tylne przed-lift na po-lift


Bad_Boy

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda identycznie

jak nie wiesz i nie sprawdzałeś to po co się argumentujesz ? :mad2:

chciałeś odpowiedź, dostałeś

i nie wiem czemu policja miała by zabrać dowód

O ile wiem to u Hansów jak coś nie jest wpisane w rejestr rzeczy oryginalnych (od producenta) to jest zabronione - może z tego względu dowód zatrzymają...

 

Mnie zastanawia co innego - jak przez czerwoną folię będzie na biało świecić światło wsteczne??? Trzeba przyznać, że te całe czerwone lampy wyglądają ładniej, ale do poliftowych brakuje im jeszcze przede wszystkim ścięcia, które dodaje 2mln% uroku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to u Hansów jak coś nie jest wpisane w rejestr rzeczy oryginalnych (od producenta) to jest zabronione - może z tego względu dowód zatrzymają...

100% racji, wszystkie zmiany musza byc wpisane, czesci musza byc atestowane i wlozone zgodnie z "sztuka"..

Trzeba przyznać, że te całe czerwone lampy wyglądają ładniej, ale do poliftowych brakuje im jeszcze przede wszystkim ścięcia, które dodaje 2mln% uroku :-)

dla mnie jest identycznie, najwieksza optyczna wada auta E90 z przed liftu byly dla mnie wlasnie tylnie klosze :mad2: :mad2: glownie dlatego w 2007 kupilem E91 (zamiast E90) poniewaz mialo "troche ladniejsze" klosze..."lanos look" byl mega porazka :mad2: :mad2:

jak masz wlepiona folie, prysniety spray to moze swiecic tylko na kolor zblizony do koloru przerobionego klosza, dodatkowo ilosc lumenow bedzie mniejsza niz z ori lampy...pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ciekawie wyglądają takie lampy całe czerwone, zdecydowanie mi się bardziej podobają black line'y ale to już kwestia gustu :cool2:

 

Co do tej foli jak kupisz czerwoną, taką przeźroczystą termokurczliwą i ładnie to zrobisz to nie będzie różnicy :mrgreen: Sam kupiłem czarną i chce zrobić czarne dekory ale nie mogę sobie poradzić bo zawsze zostanie jakiś mały bąbelek :cry2: :cry2: zajmę się tym po sesji, żeby było jak nowe :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakleiłem teraz resztkę tej folii na lampę w domu, świeci na biało, ale poświatę daje już czerwoną, także w nocy na wstecznym mniej byłoby widoczne, ale jeśli ma świecić na biało to świeci

zdjęcia zrobiłem, ale nic nie widać, bo migawka łapie tylko światło z żarówki

w każdym razie jest też rozwiązanie żeby to świeciło na biało i dawało białe światło, okleić lampę wstecznego paskami z wąziutkimi szparami między nimi

ja mam black line, więc nie chce mi się w to bawić

pozdro

Audi B2 4.2 V8 yeahh

BMW e91 2.0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ciekawie wyglądają takie lampy całe czerwone, zdecydowanie mi się bardziej podobają black line'y ale to już kwestia gustu :cool2:

:mrgreen: :mrgreen: nie jestem wybredny, czy designerem ale jezeli naprawde uwazasz ze lampy z przed liftu "lanos look" sa ladniejsze od "czerwonych" po lifcie to Twoi kumple chyba lubili chodzic z Toba "rwac panienki", nie bylo zgrzytu, ktora dla kogo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , naprawde szczerze pozdr. :cool2: :cool2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ciekawie wyglądają takie lampy całe czerwone, zdecydowanie mi się bardziej podobają black line'y ale to już kwestia gustu :cool2:

:mrgreen: :mrgreen: nie jestem wybredny, czy designerem ale jezeli naprawde uwazasz ze lampy z przed liftu "lanos look" sa ladniejsze od "czerwonych" po lifcie to Twoi kumple chyba lubili chodzic z Toba "rwac panienki", nie bylo zgrzytu, ktora dla kogo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , naprawde szczerze pozdr. :cool2: :cool2:

ROTFL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ciekawie wyglądają takie lampy całe czerwone, zdecydowanie mi się bardziej podobają black line'y ale to już kwestia gustu :cool2:

:mrgreen: :mrgreen: nie jestem wybredny, czy designerem ale jezeli naprawde uwazasz ze lampy z przed liftu "lanos look" sa ladniejsze od "czerwonych" po lifcie to Twoi kumple chyba lubili chodzic z Toba "rwac panienki", nie bylo zgrzytu, ktora dla kogo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , naprawde szczerze pozdr. :cool2: :cool2:

 

 

Wg. mnie całe czerwone przy czarnym kolorze auta dają za duży kontrast, a te black line'y ładnie się komponują przez ten czarny poblask/powłokę :norty: no ale każdemu się podobają inne Tobie takie i mi takie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię temat.

Zamówiłem folię i zamierzam u siebie zrobić takie całe czerwone (z wycinkiem na światło wsteczne).

Czy ktoś z naszego forum może ma tak zrobione?

Jestem ciekaw jak to wygląda w sedanie przy srebrnym kolorze nadwozia. Bo kombi z powyższego zdjęcia wygląda znacznie lepiej niż w oryginale.

 

Swoją drogą, to wygląda super. ;)

http://img13.imageshack.us/img13/9533/e90fullledconcept.jpg

 

TU jeszcze coś znalazłem :

http://img.photobucket.com/albums/v289/snyc3/DSC_0433.jpg

http://i47.photobucket.com/albums/f174/konglokeren/Photoshoot/RealTail2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja zmieniłem "lanos looki" na oryginalne black magic 10 min po kupnie auta. Wyglądają dokładnie tak, jak w moim avatarze. :cool2: Mała uwaga:nie pasują do każdego koloru auta :nienie:

 

Jeżeli chodzi o zmianę przedliftowych na poliftowe to wg. mnie jest trochę "druciarstwo". Lepiej zmienić furę na poliftową :twisted:

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem lakiernika o takie malowanie, powiedział, że bez problemu, maluje się to jakimś lakierem perłowym czy coś takiego :roll: . Sam rozważałem taką ewentualność ale nie malowałbym całego 'trójkącika' tylko samą obwódkę.

 

Ale.....

 

Kupiłem ori black line :mrgreen: i jest git.

 

A co do 'lanos look', wg mnie właśnie black line są podobne do lanosa :mrgreen:

 

http://img.gratka.pl/upload/auto/8704/ogl/26/8c/12536251593363_A.jpg

 

http://www.jlevistreetwerks.com/images/E90E91_Blackline_tailight_76.jpg

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/47/BMW_E90_rear_20070831.jpg

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem.

Ludzie zmieniają standardowe bo podobno przypominają te od Lanosa. A to właśnie black line ma tą charakterystyczną budowę jak u lanosa. :P

 

Tu red lampy cały przy szarym kolorze:

http://img696.imageshack.us/img696/659/tv2mjgb20kgrhqiokm8ez36.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to u Hansów jak coś nie jest wpisane w rejestr rzeczy oryginalnych (od producenta) to jest zabronione - może z tego względu dowód zatrzymają...

100% racji, wszystkie zmiany musza byc wpisane, czesci musza byc atestowane i wlozone zgodnie z "sztuka"..

 

 

Fakt, w Niemczech kilku osobom na naszym forum zabrano by chyba całe samochody za ich personalizację - "tuningi" pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzialem to chyba kolega Klagosz tez wymienial w swojej E90 lampy tylne (widzialem w galerii), na te przyciemniane/dymione.

takie mi sie podobaja ;)

 

nie wiecie chlopaki gdzie takie do wyrwania?:p

allegro czy zagranica gdzies poszukiwac trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta chyba cos takiego - fajnie to wyglada ;)

 

tez bym u siebie zmienil tyl sam nie wiem na jakie lampy... mam ciemny granat metalik kolor - te seryjne lampy nie pasuja mi w ogole psuja caly efekt z tylu :/

 

zmienialiscie u siebie lampy? moze pochwali sie zdjeciami ktos kto wymienil z ciekawosci jak to u was wyglada? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki a powiedzcie czy jest mozliwosc wymiany samych lamp tych wew. w klapie? np. na cale czerwone - wtedy cala lampa byla by czerwona, albo inne wyjscie lampy zew. w blotnikach - wymienic na takie jak w klapie czyli czerw-biale.

 

czy taka opcja istnieje? bez koniecznosci wymiany calych lamp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.