Skocz do zawartości

[E87] Ryglowanie drzwi


micak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miałem tę funkcję w citroenie c4 i na to bluźniłem ,na dzień dzisiejszy hmm przydałoby się ,tak by podnieść standard :mrgreen:

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dlaczego jak otwieram na zewnątrz samochód pilotem, ale nie będą otwarte drzwi, alarm po jakimś czasie sam ich nie zamknie ? gdzie tego szukać?

zaznaczam że w ustawieniach BC ma zegar ze strzałką na ON tak jak w instrukcji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z 2006 i mam automatyczne ryglowanie :) rygluja sie same po przekroczeniu 20km/h :) bardzo fajna i przydatna rzecz :) dodam ze nie mam idriva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pytanie serio - po co nam to?

nie wiesz ? a w miescie jak jedziesz nie masz czasem obawy ze ktos ci wtargnie do auta i cos zakosi np z bagaznika ? bylo duzo takich przypadkow :) a dwa to ze wzgledu bezpieczenstwa chyba nie chcialbys zeby ci np dziecko otwarlo drzwi podczas jazdy tudzierz pasazerowie bedacy pod wplywem alko :) :mrgreen: ... w poprzednim aucie tez mialem ta funkcje ale trzeba bylo vagiem to zrobic :) kilka klikniec i samemu szlo zrobic :) wg wlielki plus dla BMW za ten "bajer"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pytanie serio - po co nam to?

nie wiesz ? a w miescie jak jedziesz nie masz czasem obawy ze ktos ci wtargnie do auta i cos zakosi np z bagaznika ? bylo duzo takich przypadkow :) a dwa to ze wzgledu bezpieczenstwa chyba nie chcialbys zeby ci np dziecko otwarlo drzwi podczas jazdy tudzierz pasazerowie bedacy pod wplywem alko :) :mrgreen: ... w poprzednim aucie tez mialem ta funkcje ale trzeba bylo vagiem to zrobic :) kilka klikniec i samemu szlo zrobic :) wg wlielki plus dla BMW za ten "bajer"

 

no wlasnie zakosic z bagaznika troszke trudno powyzej 20km/h :lol: co do dzieci i pasazerow pod wplywem - nie woze / odmawiam / jezdze taryfa :wink: ale to juz bardziej rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie zakosic z bagaznika troszke trudno powyzej 20km/h :lol: co do dzieci i pasazerow pod wplywem - nie woze / odmawiam / jezdze taryfa :wink: ale to juz bardziej rozumiem.

 

Zauważ tylko że drzwi ryglują się po przekroczeniu 20km/h tylko raz, na postoju się nie odryglowują, więc trochę się minąłeś z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tą opcję w passacie i tam wyglądało tak, że po przekroczeniu ok 16km/h zamykały sie drzwi, a odryglowanie następowało po wyjęciu kluczyka. Powiem szczerze, że brakuje mi tej opcji i muszę coś szybciutko wymysleć :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz auto pod kompa, myślę że da się to aktywować.

 

Skoro da się to ustawić to nie widzę problemu :)

Narazie mam jakieś tam doświadczenie w pracy z INPA i interfejsem ODB2 do BMW E87, robiłem u siebie diagnostykę, live data, kasowanie błędów itd.

NCS'a jeszcze nie używałem i raczej zacznę od DIS'a, zresztą już go zainstalowałem na VMWare ale nie miałem czasu się nim bawić. Jeżeli rozkminię jak to się robi z tymi drzwiami w DIS albo NCS to opiszę na forum, może nowy wątek... Chyba, że Hipo już doszedłeś do czegoś?

 

Oczywiście na początek warto poczytać podforum o szeroko rozumianej diagnostyce komputerowej , są opisywane rożne przykłady głownie dla starszych BMW.

-----

Update: Hehe, na pierwszej stronie tego wątku jest opisane jak to zrobić bez grzebania :) Jest nawet kawałek opisu z instrukcji, można sobie to wyklikać w BC. Ten sposób nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tą opcję w passacie i tam wyglądało tak, że po przekroczeniu ok 16km/h zamykały sie drzwi, a odryglowanie następowało po wyjęciu kluczyka

tak samo w naszych e87 badz tez po nacisnieciu klawisza na desce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Witam, wczoraj przegladałem forum szukając własnie tego tematu bo chcialem zeby mi sie automatycznie ryglowaly drzwi. Kierując sie wg instrukcji podanej w tym temacie bez problemu udało mi sie to zrobic. Nastepnie chciałem wrócić do tych ustawien zeby cos zmienic i juz tej opcji nie znalazłem (kluczyk z ptaszkiem). Nie wiem dlaczego tak jest ale to moze byc odpowiedz na wasze wątpliwości co do wersji w której takie ryglowanie jest. :lol: pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.