Skocz do zawartości

Montaż Logic 7 w Łodzi


Piotr_Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, czy ktoś z Was na terenie Łodzi montował Logic 7 do swojego auta ?

 

Byłem dzisiaj w firmie Bartex na Wojska Polskiego ale nie chcą się tego podjąć z racji "ogromnych trudności i samych złych doświadczeń"

 

i twierdzą że w Łodzi to nikt mi tego nie zamontuje.

 

Potrzebuję pomocy :duh:

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego podjedz na ul. Kolumny 122/128

 

firma CARAUDIOMANIA

http://caraudiomania.pl/

 

byłem u nich ostatnio w sprawie założenia lepszego grania u siebie...

 

z tego co wywnioskowałem to mają spore doświadczenie z e60

noi widac zajmuja sie niezlymi furami

bo przy mnie odjezdzal ładnie dudniący ML i e39 cała rozbebeszona na warsztacie.

 

mysle ze spokojnie podjeli by sie też montażu L7

 

ale przedzwon/napisz czy cos zeby nie bylo ze Cie napuscilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bartex - trzymaj sie od tej firmy z daleka. pisze nie tylko ze swojego doświadczenia ale znam również opinie innych o tej firmie. obsługa klienta u nich pozostaje na poziomie -10. Łaske robią, ze podejda i wysłuchają o co chodzi, ściama i kombinowanie z ceną po wykonanej pracy. Omijac dalekim łukiem.

 

2. Diablo z Gliwic, gość ponoć faktycznie zorientowany dobrze w elektryce BMW ale też buc jak cholera, umówienie sie z nim na termin i dotrzymanie terminu z jego strony to cud. Nie polecam, chyba, że ktoś jest zmuszony. Wie co i jak z elektryką ogólnie ale nie wiem czy specjalizuje sie w car audio, raczej nie. W okolicy Łodzi to możesz zapytac w firmie Basser pod Łodzią

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że jesteś zainteresowany dojazdem to moge ze swojej strony polecić Pro audio w Tychach, robiłem u nich już dwa passaty od zera całe audio i naprawdę byłem zadowolony, podaję linka jak coś możesz przedzwonić i zapytać

http://www.pro-audio.pl/caraudio/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zdecydowałem robić na ul. Kolumny 122/128 - http://www.caraudiomania.pl/. Podejście do klienta - super, widać, że znają się na rzeczy. W sobotę 22 maja odbieram i opiszę co i jak.

 

Pozdrawiam!

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zdecydowałem robić na ul. Kolumny 122/128 - http://www.caraudiomania.pl/. Podejście do klienta - super, widać, że znają się na rzeczy. W sobotę 22 maja odbieram i opiszę co i jak.

 

Pozdrawiam!

 

:cool2: :cool2: ja tez sie na dniach umawiam u nich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty to 1400 zł zestaw Logic7 (13 głośników + wzmacniacz - części używane) + 1000 zł koszt montażu. Montaż tylko dla osób mających pojęcie ponieważ polega na pociągnięciu całej instalacji (ze wzmacniacza sygnał idzie osobno na każdy głośnik).

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty to 1400 zł zestaw Logic7 (13 głośników + wzmacniacz - części używane) + 1000 zł koszt montażu. Montaż tylko dla osób mających pojęcie ponieważ polega na pociągnięciu całej instalacji (ze wzmacniacza sygnał idzie osobno na każdy głośnik).
jak odbierzesz auto z kolumny to pisz od razy jakie wrażenia :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odebrałem auto 3 godziny temu. Oto moje wrażenia:

 

Audio Logic 7:

- Naprawdę bardzo ładnie gra taki zestaw

- Bas jest konkretny

- Soprany jak są na maksa to aż uszy bolą

- Dźwięk jest bardzo czysty

- Do wymiany jest lewy boczek w bagażniku bo nie mieści się wzmacniacz (230 zł - ASO Tłokiński)

 

Firma Car Audio Mania ul. Kolumny:

- 200% Profesjonaliści znający się nie tylko na car audio ale na całym E60

- Bardzo miła, fachowa i rzeczowa obsługa

- Polecam z pełnym spokojem sumienia

 

U Nich będę jeszcze robił czarną podsufitkę.

 

Podsumowując: zarówno z zestawu Logic 7 jak i z fachowego montażu jestem bardzo zadowolony.

 

Pozdrawiam !

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty to 1400 zł zestaw Logic7 (13 głośników + wzmacniacz - części używane) + 1000 zł koszt montażu. Montaż tylko dla osób mających pojęcie ponieważ polega na pociągnięciu całej instalacji (ze wzmacniacza sygnał idzie osobno na każdy głośnik).

 

Części załatwiałeś sam czy wszystko kompleksowo na Kolumny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części zdobyłem sam od jednego gościa z oświęcimia, który ma dużo części do E60 (ma sporo części do wersji po lifcie). Na kolumny odbył się montaż ale z tego co się zorientowałem są chętni do pomocy przy szukaniu części / akcesoriów. Będę chciał u Nich robić czarną podsufitkę, którą powiedzieli, że mogą załatwić (używaną).

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Koszty to 1400 zł zestaw Logic7 (13 głośników + wzmacniacz - części używane) + 1000 zł koszt montażu. Montaż tylko dla osób mających pojęcie ponieważ polega na pociągnięciu całej instalacji (ze wzmacniacza sygnał idzie osobno na każdy głośnik).

 

Za taka cene caly zestaw? Chyba 2tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega zorganizowanie czesci?

zawsze mnie zastanawialo.... czy ktos moze sie zastanawial z jakiego zrodla pochodza czesci uzywane od takiego auta jak e60? to nie golf2, ktory z racji wieku przy byle wiekszej awarii oddawany jest na zlom/na czesci.... takie auto ida na czesci dopiero przy naprawde wiekszym dzwonie.... pytanie otwarte do przemyslenia: czy te logici byly wyciagane z dawcy za dnia czy w nocy?

Pozdrawiam,

Przemek

P.S.

koledze kiedys z auta ukradli pod blokiem drzwi i kierownice (takie to byly czasy :D ) - to byla roczna honda civic... w sumie zlodzieje mieli do "zorganizowania" te czesci.... kolega mial szczescie, ze reszte zostawili

400ps/830Nm ( a było tylko 235 :D)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=299251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod tym względem audi zrobiło poważne kroki, choć pewnie złodzieje mają i na to już patent.

 

ps. we wzmaku można najpewniej sprawdzić VIN i wtedy szybko się może wyjaśnić czy część z nocy czy dnia :) Swoją drogą pierwsze e60 szczególnie w Anglii już nie są drogie a jako dawcy to chyba właśnie angliki przewodzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ze Slowacji kupowal radio do focusa na allegro... przyszlo sprawne (uczciwy sprzedawca :) ) ale mialo wszelkie napisy i naklejki wydrapane do zera.

Kupowalem tempomat na fvat z allegro (uznalem ze fvat zmniejsza prawd kupienia kradzionej czesci) - przyszlo, sprawny, fvat wypisana ... ale wszystkie napisy (lacznie z numerem czesci!) zjechane do zera a na fvat lakonicznie opisane "drobne czesci samochodowe" (dlaczego nie po prostu tempomat do e60? - pewnie "na wszelki wypadek" by nikt nie mogl udowodnic, ze to od tego sprzedawcy "jakby co"?).

Moze sprzedawcy z allegro maja hobby pt "wydrapujemy napisy" a moze to nie "z anglikow i rozbitkow" pochodzi.

 

Pozdrawiam,

Przemek

P.S.

nie jestem Matka Teresa i rozumiem realia finansowe (chce miec a przeciez nie kupie w ASO za fortune).. ale po co sie oszukiwac...

Jakis czas temu zmuszony bylem do kupna uzywanego lusterka (szkla)... do e60 z fotochromem... niestety zamiennikow nie ma a w ASO okolo 1500pln (tak... szkielko!) ... mam nadzieje, ze przynajmniej nie moje kupilem.. ciazy mi to ale nie bede siebie oszukiwal (zrodlo: oczywiscie allegro)

400ps/830Nm ( a było tylko 235 :D)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=299251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.