Skocz do zawartości

Pytanie o lakier

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Witam, jak uważacie co zrobić z takim fantem http://iv.pl/images/07921958142672050761.jpg

Edytowane przez halfi

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Tylko lakierowanie - nic innego na odchodzenie werniksu nie pomoże.Dopytaj jeszcze tu: viewforum.php?f=99

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

faktycznie nie odpowiedni dział, mam prośbę czy jakiś administrator może przerzucić ten topic.

 

Co do lakieru, tak mi sie zdawało ze tylko lakierowanie całości wchodzi w grę. tylko sie zastanawiam czy zrobic to juz teraz czy moze poczekac az cos wiekszego wyskoczy ? aha i skad takie rzeczy sie biora ? zauwazyłem to po trasie ale watpie zeby kamien czy cos to spowodowało?

Opublikowano

Smart Repair, po co calosc lakowac?

 

Opublikowano
Smart Repair, po co calosc lakowac?

 

 

 

Pełna profeska, ale gdzie takich magików i nas szukać??? :duh:

 

Ja też miałem taki 'odprysk' na swoim zderzaku, ale w starciu ze zwierzem w konsekwencji został polakierowany cały zderzak.

 

Pzdr.

Opublikowano
  • Członkowie klubu

szukaj po auto detailing :-)

 

[MOD EDIT] Temat przerzucam do odpowiedniego działu

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Opublikowano
Przecież jest coś takiego jak zaprawki. A to, że lakier bezbarwny odchodzi jest oznaką, że samochód był już lakierowany. Powodów może byc kilka, np. woda albo przesuszona baza. Niestety, jedyny pewny sposób na zrobienie tego to darcie do blachy i ponowne lakierowanie. Można polakierowac na to co jest ale nikt nie da gwarancji, że po roku nie zacznie odchodzic.
Opublikowano
Przecież jest coś takiego jak zaprawki. A to, że lakier bezbarwny odchodzi jest oznaką, że samochód był już lakierowany. Powodów może byc kilka, np. woda albo przesuszona baza. Niestety, jedyny pewny sposób na zrobienie tego to darcie do blachy i ponowne lakierowanie. Można polakierowac na to co jest ale nikt nie da gwarancji, że po roku nie zacznie odchodzic.

 

 

To jest raczej odprysk na zderzaku, także darcie do blachy nie wchodzi w grę ;)

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
to jest przedni zderzak z tworzywa podobnego do plastiku czy co tam siedzi w E90, kwadratowy element widoczny na zdjęciu to spryskiwacz ksenonów więc odpryski maja około 2-3cm. tak naprawdę nie jest to strasznie widoczne, może można to jakoś zabezpieczyć i polakierować zderzak dopiero gdy wyskoczy cos jeszcze ? jak uwazacie ? jestem zielony w tym temacie ? Na razie nie byłem w ogole na myjni z obawy ze jak przejada mi to kar szerem to może odpaść więcej, dobrze myslę ?
Opublikowano
to jest przedni zderzak z tworzywa podobnego do plastiku czy co tam siedzi w E90, kwadratowy element widoczny na zdjęciu to spryskiwacz ksenonów więc odpryski maja około 2-3cm. tak naprawdę nie jest to strasznie widoczne, może można to jakoś zabezpieczyć i polakierować zderzak dopiero gdy wyskoczy cos jeszcze ? jak uwazacie ? jestem zielony w tym temacie ? Na razie nie byłem w ogole na myjni z obawy ze jak przejada mi to kar szerem to może odpaść więcej, dobrze myslę ?

 

 

Kolego nic Ci nie odpanie, normalnie myj auto i się nie rozszczulaj :)

 

Pzdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.