Skocz do zawartości

tuleje poliuretanowe


mr.extreme

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy ktoś sie nie orientuje gdzie można tak owe tuleje do e39 nabyć oprócz tego na allegro który chce wcisnąc cały komplet :?: mnie głównie interesowałyby na dwa przednie wachacze, miałem poliuretany założone w e36 i bylo super dlatego tu też chciałbym to zastosować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo:

 

http://www.powerflex.co.uk/

 

Po prawej stronie u gory kliknij sobie na distributors, potem wybiersz Polske na mapie i dalej juz wszystko jasne.

Zaznaczam ze nie korzystalem z ich uslug i nie mam nic wspolnego z ta firma. Ale jak poszperasz na angielskich i amerykanskich forach to kolesie wlasnie ich polecaja.

Pozdro

O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
prawie dwa miesiące czekania ale się doczekałem, dziś dostałem dwie tuleje poliuretanowe na przednie wachacze i w najbliższym czasie biorę się za wymianę, może nawet jutro :) orientujecie się może czy ciężko wybić stare tuleje z wachaczy :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie dwa miesiące czekania ale się doczekałem, dziś dostałem dwie tuleje poliuretanowe na przednie wachacze i w najbliższym czasie biorę się za wymianę, może nawet jutro :) orientujecie się może czy ciężko wybić stare tuleje z wachaczy :?:

 

 

I jak? Jest różnica między zwykłymi a poliuretanowymi tulejami? Podziel się doświadczeniem ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie dwa miesiące czekania ale się doczekałem, dziś dostałem dwie tuleje poliuretanowe na przednie wachacze i w najbliższym czasie biorę się za wymianę, może nawet jutro :) orientujecie się może czy ciężko wybić stare tuleje z wachaczy :?:

 

 

I jak? Jest różnica między zwykłymi a poliuretanowymi tulejami? Podziel się doświadczeniem ;) Pozdrawiam

 

przyłączam się do prośby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem jeszcze tuleje na stabilizator z tej firmy http://www.strong-flex.eu

i mam wieści od nich że zaczynają kombinować coś z tulejami na całe auto także niedługo będzie można spokojnie od nich nabyć a nie z anglii :D dajmy zarobić swoim a nie wspierajmy zagranicznego kapitału :D hehehehehe

ja dam znać co i jak w przyszłym tygodniu bo narazie nie ma kiedy założyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No to chyba jestem pierwszy na forum z tulejami poliuretanowymi w e39 na tym forum :) tak jak pisalem wczesniej zalozylem na baranie rogi i na stabilizator, pare godzin pracy i wszytsko gotowe i zlozone :) jak to bylo w reklamie 250zl tuleje a efekt bezcenny :D no to tu jest tak samo, nie zawiodly mnie, przejechalem sie tylko kawalek i jest bardzo ok, auto slucha sie kierownicy i jest jak to nazwac takie pasowne :) teraz trzeba troche kilometrow zrobic i zobaczyc jak sie beda dalej spisywaly a z czasem mysle o reszczie tuleji bo chlopaki ze STRONGFLEX juz podobno pracuja nad cala reszta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy kto co lubi :) jak ktos jeździl na zawieszeniu m-pakietowym to wiem ze jest nieco sztywniejsze niz zwykle a tuleje go jeszcze troszke usztywnily,dla mnie jest w sam raz, plomby z zębów nie wylatują :) poza tym co tu mowic o komforcie na naszych dziurawych drogach z wiecznymi koleinami, na pozadnej drodze jest komfort jak na limuzyne bmw przystalo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze słyszeć, że się wszystko dobrze sprawuje. Na dniach wybieram się po cały tył z demontażu, i będziemy w Strong-flexie walczyć z resztą tuleji :cool2:

 

Na pewno tuleja wahliwa będzie problemem, i tu zapewne, pozostanie opcja Lemforder i kropka. Reszta elementów wydaje się być kwestią czasu, m.in. łącznik wału, czy mocowanie tylnej osi (te wielkie 4 poduchy).

Poduszki silnika raczej ominiemy bo są dziwacznym wytworem, poza tym jest tego sporo i w dobrych cenach, tak samo jak skrzyniowe. Sugerowało mi parę osób temat poduszek do TDS'a... wiec na pewno ją obejrzymy i w miarę możliwości czasowych i produkcyjnych będziemy ofertę do "smoczycy" powiększać :8)

 

Jak tylko coś się ruszy będę temat na bieżąco update'ował. (póki co wreszcie jest oferta E30 gotowa :) )

 

p.s. Zdradzi ktoś mi tajniki tematu koła jedno-masowego do M52 ? Bo szukajka precyzyjnie mi nie pomogła, wiec może ktoś zgłębiał temat... czy jednak obawiając się o klimę itd zbierać na ten dwumas nieszczęsny... Może być na priv, żeby spamu nie robić.

 

 

Pozdrawiam.

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.


Komponenty poliuretanowe do aut - zainteresowany ? pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.