Skocz do zawartości

[NAVI] TMC w Polsce


Kyokushin

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1 maja 2010 miało ruszyć TMC.

 

U mnie nic się nie pokazało (choć wydaje mi się że to włączyłem).

 

Pytania:

1 - Czy ktoś ma instrukcję jak to włączyć, jak ustawić źródłową dla TMC stację (u nas rmf-fm to nadaje)?

2 - Czy ktoś w ogóle w PL to odpalił i coś mu się pokazało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Z tego co poszperałem na pdaclub to najwcześniej ruszy na przełomie czerwca/lipca w tomtom. Co do navteqa to nie znalazłem nigdzie informacji że bedzie dostępna w maju.

pozdr

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm a to się ustawia przez jakieś radio?

 

Ostatnio jak byłem w Austrii to tam TMC samo działało, nic nie zmieniałem w radiu. Miałem tylko wlączoną opcję TMC. Niemcy, Czechy, Słowaca i Austra non stop miałem info o utrudnieniach, itd.. Super sprawa. W Cieszynie już po polskiej stronie Navi się zawisiła :D bo już TMC nie działało :D

 

 

Jak będzie to dzialać w PL to super, ciekawe tylko czy nadążą aktualizować informacje na naszych drogach :lol:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
TMC w Polsce nie ma i nie będzie. Jest po testach i lipa.

........pitong nie "pitol" :norty: (oficjalnie system ruszył na poczatku maja a operatorem jest firma DESTIA TRAFFIC,na razie mogą go używać użytkownicy nawigacji Garmin i Navigon,by mieć dostęp do bieżących informacji oprócz odbiornika TMC trzeba posiadać dostęp do usług TMC,to jednak nie wszystko -kierowca chcący skorzystać z TMC będzie musiał posiadac najnowsza mapę-żródło MOTOR)czyli jak dobrze zrozumiałem posiadacze np MK4 z funkcja TMC bez wykupienia "usługi" nie mogą odbierać komunikatów?

(*pozdrawiam*)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakaś masakra, chyba nigdzie w cywilizowanym świecie tak nie ma :cry: :cry: :cry:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonilem na infolinie Tomtom gdzie poinformowali mnie, ze nie podpisali jeszcze umowy z dostawca uslugi (Destia) i dopoki to nie nastapi, TMC nie bedzie dostepne w ich urzadzeniach. Podobie sytuacja ma sie prawdopodobnie z Navteq-iem - podpisza umowe i byc moze wraz z nastepna aktualizacja map ruszy TMC w naszych "buniach" - oby :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.