Skocz do zawartości

[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach


wirciak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolego poeta poczytaj sobie jakimi parametrami charakteryzuje sie felgi i poczytaj ten watek

Nie podales ET felgi wiec nikt ci nie powie czy wejdzie czy bedzie tarla o amortyzator czy o blotnik poczytaj jakie felgi pasuja i uzyj kalkulatorow et dostepnych w sieci i bedziesz wiedzial co wejdzie co nie wejdzie. jak nie wchodzi to wazelina i wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singer juz kombinuje jak et 29 na przód upchac :)

Co jeszcze powiesz ciekawego zarówno ja jak i cypis i kolega Dawid kombinujemy żebyś cos zmodzic i żeby sie dało.

 

Stinger, to nie była zaczepka. Bardzo dobrze ze próbujecie i się dzielicie doświadczeniami, ale takie et na przodzie to już mocno wystaje poza błotnik. Każdy założy co mu pasuje, nic do tego nie mam, pozdro i powodzenia

 

Dobry pomysł z tymi zdjęciami, chętnie zobaczył bym jak wygląda takie et z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8j et 29 z guma 225 wchodzi idealnie po klepaniu lekko rantow. Trze mi jeszcze troszkę przy mocowaniu zderzaka do błotnika ale musi dobić zawias. Nie ruszam tego niej chce wytrze i bedzie spko

 

Przód 8j et 35 duma 205 mam naciągane blotniki i lekko góra zderzak. Trze ale przy kiwnięcia autem o ten wystający element wzmacniający w zderzaku ktory jest w płaszczy ie drzwi.

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mmsie wyglada KOCUR ;) gwint to mts zaadaptowany z e30 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję buni. Fajnie to wszystko ze sobą kontrastuje, no i światełka też robią robotę :) Generalnie, kto jest za tym, żeby seria E87 odebrała koronę E36, E46, E60 i innym "legendarnym" BMW- rączka w górę :cool2:

 

Stinger, a fotki ad vocem mojej prośby można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie. Będzie wystawało poza obrys powyżej centymetra na obu osiach, czyli masakra. Zachęcam do czytania wątku przed zadawaniem pytań. Wystarczyło cofnąć się jedną stronę.

 

Do Moderatora: Może warto sporządzić wpis na początku wątku z przedstawieniem dopuszczalnego ET dla zawiechy normalnej i M. To by bardzo ułatwiło poszukiwania nowym użytkownikom forum, a starszyzna miałaby spokojniejsze nerwy ;)

 

Stinger, czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki z odpowiedż, nie mogłem znaleść konkretnie o et 15. Szkoda bo bardzo podobają mi się te feli i cena też jest spoko. Znalazłem z et 30 ale już cena 500 zł więcej :(

http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/mak+corsa+ice+titan+5x120+7+0x16+30,,,,,,,7.0x16,217,0,5-0,115561973,szi.html?utm_source=okazje&utm_medium=okazje.info.pl

A druga sprawa, napisałem w sprawie czy ta felga będzie pasować

http://allegro.pl/741-mb-felgi-16-5x120-do-bmw-5-7-e34-e39-e60-e90-e-i5111882902.html to samo et.

Otrzymałem odpowiedż

"Ta felga nie ma rantu wiec nic nie moze ocierac, a druga sprawa ze to czy felga wystaje czy sie chowa zalezy od et, ktore w tym przypadku pasuje do tego auta."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na jedyneczke wejdą felgi 18" 8JH2 ET 42,takie same przód i tyl.

Jakie opony założyć aby najlepiej wyglądały i pasowały.

Jeżeli za bardzo wpadną to czy dac dystanse tyl lub przód i o ile mm poszerzyć?

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie kolo do mojej czerwonej 18" bo chce cos zmienic w aucie czekam na propozycje stylistyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.