Skocz do zawartości

e36 316 - 318 poszukiwana


saanchez

Rekomendowane odpowiedzi

ponoć nawet m43 są najmniej awaryjne mi te 105 KM mechanicznych spokojnie wystarcza a jak potrzebujesz wiecej to polecam 318is spalanie trochę większe ale za to więcej koni mechanicznych wiec na twoim miejscu zastanawiałbym się miedzy 316i a 318is pozatym w 316 jest takie spalanie ze raczej nie trzeba gazowac mi pali około 9,10 /100 jak w miesicie są duże korki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy ;)

Jesli wystarczy ci silnik, ktory sie zbiera do ok. 80km/h to bierz 1.6

(choc moje 0.03 - to ja swoje lata mam, od swiatel do swiatel sie nie scigam.. ale takie parametry silnika przy tej wadze samochodu mnie osobiscie doprowadzaja do gryzienia kierownicy ;) )

 

pzdr

GreenEvil

Dosiadales kiedys arabki? Idac stepa wsluchaj sie w nia, a zobaczysz jak kazdym drgieniem miesnia wyrywa sie do cwalu.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=126984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powiem ci tak kolego miałem 316 m43 102km jezdziłem nia 5lat teraz mam 318 m43 i naprawde jest duzo lepiej ze wzgledu na to ze ma 115km.Bo spalanie jest takie same 10l miasto trasa do 120km 7.2l.No i szukaj jak kolega wyżej powiedział na łańcuchu M43.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........zdecydowanie 318is(chodz moja 316 miała 400tyś sprzedałem i dalej jeżdzi :D )chodzi troszeczke o mase do silniczka moim zdaniem 316i jest za słabe a co za tym idzie spalanie jest nie adekwatne do osiagów.

 

Bo w BMW paliwo spalaja cylindry a nie pojemnosc :P

 

W 1.6 1.8 i 1.8is malo rozni sie spalanie, ale za to dynamika w ISie nieporownywalna;) tylko jesli potrzebujesz auta do spokojnej jazdy to polecalbym bardziej zwykle 1.8 bo IS'y juz troche wyeksploatowane moga byc. No i IS'y w sedanie szly od 94/95 r i chyba tylko z M44. No ale piszesz ze coupe tez moze byc ;) 1.6 jezdzilem tylko w compakcie i jakos dawal rade, ale przy wyprzedzaniu byl strach kilka razy czy zdarze. A u siebie tego nie mam. Zawsze jak chce wyprzedzic jakiegos tira to nie mam problemu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.