Skocz do zawartości

Carsoft 6.5


johnny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakupiłem coś takiego wczoraj: http://allegro.pl/bmw-87-04-carsoft-6-5-inpa-ediabas-z-k-bmw-i-obd2-i1629856078.html

Nie u tego sprzedawcy bo kupowalem go osobiscie w rzeszowie ale wygląda identycznie, ten właśnie dobrze współpracuje w live date, jest to interfejs na kabel COM - RS232, ponoć dużo stabilniejszy niż USB, ale w laptopach nie zawsze jest taki port COM, wczoraj zainstalowalem carsofta 6,5 i za pierwszym razem połaczyłem się z samochodem, no i dowiedzialem się że mam jeszcze problem z sondą, błąd 55...

 

Tylko mam pytanie, czy ma ktoś CarSofta 6,5 w języku polskim? Żeby opisy błędów wyswietlał w PL jezyku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Duże dzięki za Link i odpowiedź.

Ja też mam interfejs taki jak kupiłeś ja też kupiłem go w Allegro za 100zł bez okablowania własnej roboty tak było w opisie facet gwarantował, że Live Data musi działać, ale nie działa jest z portem COM i mam laptopa z tym portem ogólnie nie chciałbym kupować innego, jeśli się nie upewnię, co jest problemem. Może to jest problemem, że nie działa. Moje BMW to e-39, tds 97 rok nie posiada komputera pokładowego i czujników w silniku, jeśli byś mógł to zorientuj się czy mimo tego powinna działać Live Data? Całkiem możliwe, że ten jego Carsoft nie łączy się z Live Data.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Mam z3 m52tub20. Nie łączy mi się z Int. cluster. Widzi ale pisze że FB can identifikation fehlt. Czy mam próbować się wpiąć na pin 1 lub 2 (can hi, can low dla m3) żeby się udało ?

Widzi mi na 20 pinie ABS/Airbag/ews/int cluster. DME mam na 17 pinie - kabel niebieski. Czy mam próbować biały też pchać w pin 17/20 ?

Co daje servis pack SP1 dla carsofta ?

Dzięki za pomoc

Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam

 

Widzę że temat umarł :)Ale może znajdzie się jakaś pomoc :) Ostatnio wszedłem w posiadanie Carsofta. Nie mogę się nim połączyć z moim E36 325 Vanos '93. Mam również schemat wraz z wsadem oraz programem z rosyjskiej strony i płytka tego fejsa zgadza się z tym ściągniętym schematem. Nie wiem jak wsad bo nie ma możliwości zgrania wsadu z proca (zablokowany). Moje pytanie jest następujące: czy interfejs z tego schematu oraz z tym wsadem działa czy może trzeba wprowadzić jakieś zmiany. Jeśli tak to prosiłbym o informację. Najlepiej zmodyfikowany, działający wsad lub pdf ze zmianami w schemacie. I drugie pytanie: czy połączenia w Packmanie ( pin14--+12V; pin19--GND; pin17,20--K; pin15--L; pin7--SI-reset) są poprawne do tego fejsa czy trzeba coś zmienić?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.