Skocz do zawartości

LAKIEROWANIE PLASTIKU !!!


Rekomendowane odpowiedzi

w zasadzie to polecam to zrobić samemu. Jedziesz do lakierni tam komputerkiem zdejmują Ci odcień felg i mieszają lakier w ich kolorze. Dostajesz go nabitego w spray, do tego kupujesz u nich 2 lakier bezbarwny. Najpierw rozpuszczalnikiem albo benzyną ekstrakcyjną dokładnie czyścisz dekielki, potem 1 warstwa lakieru kolorowego, czekasz aż wyschnie, potem 2 dla pewności czekasz znów aż wyschnie i na końcu ze 2 warstwy bezbarwnego i pozamiatane koszt lakieru 50zł i nie trzeba nigdzie jechać. Pozdrawiam.

...::: Banditen Motoren Werke :::...

Dlaczego BMW?? Bo przedni napęd jest dla małych dziewczynek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobienstwo, że dobiorą Ci idealnie kolor tych dekielkow na podstawie felg nie jest duże. Wiem jak mieszalnie dobierają kolory dla pojedynczych odbiorców a nie warsztatów. Dobrze zmatów najpierw te dekielki papierem p1000 zanim położysz baze. A jak dekielki są gołe, tzn. bez farby to trza na nie dac ajpierw podklad do plastików.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ok tylko na żadnej lakierni niechcą gadać i zajmować się drobiazgami podajcie namiary gdzie w pobliżu piaseczna warszawy dobiorą mi lakier na podstawie felg i nabiją w spraja.pozdrawiam
Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja Ci nie powiem gdzie w Warszawie bo ja Swoje rzeczy typu blacha, lakiery, plastiki robię we Wrześni bo tam mam rodzinę która umie coś więcej podziałać z blachą albo plastikami, silnikiem, mają warsztaty, kanały itd. Tam to normalnie jak potrzebowałem sobie psiknąć tu i tam to odkręciłem klapkę wlewu paliwa szedłem do lakierni i w 24h miałem z powrotem klapkę i spray.

...::: Banditen Motoren Werke :::...

Dlaczego BMW?? Bo przedni napęd jest dla małych dziewczynek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.