Skocz do zawartości

318is Dziwna sprawa - modul komfortu


drspa3

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam BMW 318is e36 coupe z 11.1994 roku a w nim modul komfortu o numerze 61 35 8 360 060, wies sprawdzam sobie w ETK i tam pisze ze do mojego wychodzily 2 moduly komfortu o numerach 61 35 8 369 482 i 61 35 8 387 528?? Co jest nie tak?? Czemu numery sie nie zgadzaja??

 

_______

Ziom, przeczytaj ten topic w końcu viewtopic.php?f=68&t=120678 i zmień tytuł, bo Ci dam ostrzeżenie! mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się kolego że to zależy od wyposażenia - jaki moduł wkładali. Np. auto z szyber dachem może mieć inny moduł jak auto bez...

tak mi się wydaje.

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się kolego że to zależy od wyposażenia - jaki moduł wkładali. Np. auto z szyber dachem może mieć inny moduł jak auto bez...

tak mi się wydaje.

To chyba bez różnicy.

 

a masz auto od nowości?pewnie już go ktoś wymienił i dlatego ma inne numery

Właśnie, że nie, ale schowek i śrubki były nietknięte, tzn całe czarne bez zadrapan, to po pierwsza, a po drugie jak chcialem obiejrzeć moduł to patrze nie ma białej wtyczki z tyłu na moduł a powinna być bo moduły o numerach w etk maja wyjscie na biala wtyczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego mam identyczną sytuację! Te same numery, ten sam moduł co Ty i też bez białego gniazda.

U mnie nie domyka się szyberdach kiedy domykam szyby, i nie działa zakywanie centralnego z pilota w kluczyku, więc szukam co to może być. Poza tym w CARSOFTcie od pewnego czasu moduł "doesn't respond", a przedtem wydaje mi się że wszystko było OK bo zczytałem kiedyś błędy programowania kluczyka.

A co u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.