Skocz do zawartości

Przepływomierz -jaki? M50b20


fryco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak sprawdzić, jaki powinien być przepływomierz w danym silniku czy boscha czy siemensa?. Obecnie mam trafiony przepływomierz i musze go wymienić. Poprzedni właściciel wymieniał w/w i obecnie jest założony siemens 1 730 033. Moje auto to e34 92r m50b20 7 znaków vin GB54786 .

 

Czy kupić orginalny używany czy zamiennik ale nowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego szukasz:

 

BOSCH 0 986 280 111

BOSCH 0 986 280 130

BOSCH 0 280 212 010

BMW 13 62 1 733 678

BMW 7 527 525

 

Część którą masz miała zastosowanie w:

 

E34 520i Limousine, M50, Europa, Automatyczna skrzynia (HB61) : Miernik masy powietrza

E34 520i Limousine, M50, Europa, Automatyczna skrzynia (HB61) : Miernik masy powietrza

E34 520i Limousine, M50, Europa, Kierownica po prawej stronie, Automatyczna skrzynia (HB62) : Miernik masy powietrza

E34 520i Limousine, M50, Europa, Kierownica po prawej stronie, Automatyczna skrzynia (HB62) : Miernik masy powietrza

E34 520i Limousine, M50, Europa, Manualna skrzynia (HB51) : Miernik masy powietrza

E34 520i Limousine, M50, Europa, Manualna skrzynia (HB51) : Miernik masy powietrza

E34 520i Limousine, M50, Europa, Kierownica po prawej stronie, Manualna skrzynia (HB52) : Miernik masy powietrza

E34 520i Limousine, M50, Europa, Kierownica po prawej stronie, Manualna skrzynia (HB52) : Miernik masy powietrza

E34 520i Touring, M50, Europa, Automatyczna skrzynia (HG61) : Miernik masy powietrza

E34 520i Touring, M50, Europa, Automatyczna skrzynia (HG61) : Miernik masy powietrza

E34 520i Touring, M50, Europa, Kierownica po prawej stronie, Automatyczna skrzynia (HG62) : Miernik masy powietrza

E34 520i Touring, M50, Europa, Kierownica po prawej stronie, Automatyczna skrzynia (HG62) : Miernik masy powietrza

E34 520i Touring, M50, Europa, Manualna skrzynia (HG51) : Miernik masy powietrza

E34 520i Touring, M50, Europa, Manualna skrzynia (HG51) : Miernik masy powietrza

E34 520i Touring, M50, Europa, Kierownica po prawej stronie, Manualna skrzynia (HG52) : Miernik masy powietrza

E34 520i Touring, M50, Europa, Kierownica po prawej stronie, Manualna skrzynia (HG52) : Miernik masy powietrza

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego zerknij do skrzynki gdzie masz sterownik silnika i sprawdz jakiej firmy masz kompa simens czy bosch i jaki numer.To wiele ułatwi.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Na przeplywce powinienes miec oznaczenie. Ale skoro to 2.5 bez Vanos to powinien byc latwo dostepny i tani.

 

Mozesz sprawdzic tutaj, tylko zdalo by sie zebys wiedzial rok prod. silnika:

http://www.realoem.com/bmw/select.do

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chodzi o to że na benzynie nie trzyma obrotów, na gazie ma cały czas 2tyś obrotów, wyczyściłem krokowy nie pomogło a czyszcząc przepustnice zobaczyłem ze sie nie domyka ona do końca bo ktoś podkręcił śrubkę podejrzewam ze dlatego żeby nie gasła na benzynie i dla tego też penie na gazie trzyma te 2 tyś obrotów bo sie nie zamyka do końca. Nie wiem już co robić dzisiaj jade na komputer moze chociaż z tego sie dowiem jaki to jest dokładnie motor i czy jest padniety krokowy czy przepustnica. Dodam że po odpieciu przepływomierza pracuje znacznie lepiej ale i tak nie za dobrze. Jesli ktoś mógłby mi pomóc bede bardzo wdzieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz to już naprawde porszę o pomoc. Mechanik mi powiedział żebym odpioł na całą noc akumulator to sie błedy pokasują, zrobiłem tak i teraz Ku..wa nie odpala wogóle na benzynie na gazie odpala. Wyjąłem świece przeczyściłem, paliwo pompa podaje bo jak zdąłem wężyk który wchodzi do listwy wtryskowej przy uruchamianiu leciało paliwo ale nie wiem czy z dobrym ciśnieniem, samochód na benzynie odpala na dosłownie 1 sek i gaśnie. O CO CHODZI???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.