Skocz do zawartości

320i czy warto sie zamienic na 328i cabrio E36?


xpowerr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkownikow forum. Wystawilem moja bunie na sprzedaz (320i 150km ) i mam kilka propozycji zamian chcialbym siegnac po wasze opinie czy warto idt. Koles zaproponowal mi e36 cabrio 2.8 w automacie z 98r mozna powiedziec ze 2 tys mi doplaci. Tylko ten automat nie wiem jak sie sprawuje i sie boje no i buda e36 model starsza. Druga opcja to e46 coupe 2000r lalka skory szyber widzialem na live tylko ze 18ci slaby troche silnik i chce koles doplaty 6 tys!!! Jak by mi te felgi 18" m zostawil to bym sie zamienil moze.. A no jest i golf 4 2000r diesel 3 drzwi po lekkim tuningu(nawet jakos wyglada ale to golf) co o tym myslicie .. opcja zamiany jest dobra bo ciezej jest sprzedac ale znowu na co...ta e36 ma wszystko procz nawi bo jej nie montowali w tym roczniku jeszcze..
NIe Jedz Szybciej Niz Twoj Anioł Stroz Potrafi Laatac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci sie podoba to bierz te e36 automat jest plusem bo silnik nie zatyrany a w razie w Wymiana na manuala niejest droga :cool2: Co do nawigacji to smiem watpic mam wiazke pod navi w roczniku 90 :mrgreen:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w automacie nie mozna go tak zmeczyc?? no ladna koles jakis powazny dosc starszy a e36 na lato mowi ze ma bo stoi w garazu od wrzesnia:) a ile wymiana skrzyni by mnie kosztowala?? bo nie wiem czy bede umial sie przestawic na auto a wiem ze silnik to bajka bo jezdze 2.0 i nie raz kumpel da dupe przewiesc 2.8 a spalanie bardzo uczciwe prawie tak male jak u mnie:)
NIe Jedz Szybciej Niz Twoj Anioł Stroz Potrafi Laatac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze sprawe przemyslec autko fajne zielony ciemny biale skory siedzenia m-pakiet . a na co zwrocic uwage przy tej zamianie??
NIe Jedz Szybciej Niz Twoj Anioł Stroz Potrafi Laatac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nawigacji to smiem watpic mam wiazke pod navi w roczniku 90 :mrgreen:

 

 

nie wiem co tam za navi mieliby Ci wsadzać skoro gps wogóle wszedł na rynek dopiero w 95 r.... :D sorry za OT

Zbir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie zadales. Skoro wystawiles auto na sprzedaz to chyba myslales co bedziesz chcial zrobic w momecie zbycia samochodu?! jesli jakies plany i zalozenia miales to sie ich trzymaj i nie uszczesliwiaj sie na sile tym co oferuja inni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, na e36 cabrio w automacie z dopłatą 2 tys. , to ma koleś poczucie humoru :):):):) z dopłata 10 tys. bym sie mocno zastanawiał :) poza tym w ogóle cabrio na nasz klimat to okazja.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Jesli bezwypadkowa, zadbana, nie zniszczona to cabrio e36 w dodatku 2.8 potrafi ładnie trzymac cene i po 20-23 tys zł nieraz chodzą. A znowu e46 320i '99 to też już nie są jakies super drogie auta. Wiadomo zalezy jaki stan , przebieg. ostatnio na allegro e46 323i w Polsce zarejestrowanaza 16500zł sprzedawali.

 

Tak na prawdę co do zamiany to zalezy jakie auto najbardziej Ci potrzebne i jakie Ci najbardziej sie podoba.

Jak chcesz szybko i z wiatrem we włosach to e36 cabrio bedzie dobre, jak chcesz jezdzic oszczednie to GOLF będzie wiadomo lepszy. Poza tym Golfa łatwiej sprzedać, duzo tanszy w serwisie będzie.

 

Ja osobiscie brałbym e46 coupe, bezsprzecznie najładniejsza z tych wszystkich 3 aut. A silnik daje rade.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, na e36 cabrio w automacie z dopłatą 2 tys. , to ma koleś poczucie humoru :):):):) z dopłata 10 tys. bym sie mocno zastanawiał :) poza tym w ogóle cabrio na nasz klimat to okazja.

 

Mam wrażenie, że Twoje poczucie humoru jest jeszcze większe ;) Zadbane e36 cabrio z 98r dla pasjonata marki jest na pewno warte dużo więcej niż np. 11sto letni wyjeżdżony diesel w nowej budzie, którego jedynym plusem jest ekonomia bo raczej ani radością z jazdy ani stylistyką nie przewyższa cabrio ;) Swoją drogą ciekawe co takiego posiada Twoje 320d skoro uważasz, że byłoby warte dopłaty 10tys. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, na e36 cabrio w automacie z dopłatą 2 tys. , to ma koleś poczucie humoru :):):):) z dopłata 10 tys. bym sie mocno zastanawiał :) poza tym w ogóle cabrio na nasz klimat to okazja.

 

Mam wrażenie, że Twoje poczucie humoru jest jeszcze większe ;) Zadbane e36 cabrio z 98r dla pasjonata marki jest na pewno warte dużo więcej niż np. 11sto letni wyjeżdżony diesel w nowej budzie, którego jedynym plusem jest ekonomia bo raczej ani radością z jazdy ani stylistyką nie przewyższa cabrio ;) Swoją drogą ciekawe co takiego posiada Twoje 320d skoro uważasz, że byłoby warte dopłaty 10tys. :lol:

 

a gdzie tu w ogóle mowa o moim aucie, że chciałbym 10 tyś , dopłaty?

albo o jakimś dieslu?? kolega który pyta ma 320i .

naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem. a biorąc pod uwagę przykładowo, oba zadbane egzemplarze e36 cabrio98 i e46 320i 99, to taka różnica jest. e36 starszy model i ciężko zbywalny niepraktyczny cabrio.

a jak komuś pasuje cabrio, to niech taki sobie kupi jak najbardziej.

sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

xpowerr mógłbyś podać link z aukcją Twojej Buni którą wystawiłeś na sprzedaż. Ewentualnie opisać stan, rocznik, przebieg, kolor, cenę. Od dłuższego czasu poszukuje ciekawej Buni E46 320i a może akurat Twoja oferta będzie interesująca.

 

Z góry thx.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie róbcie scen że e36 w cabrio to taki rarytas :( to nawet nie youngtimer mie osobiście się podoba ale chyba e30 cabrio to bardziej auto dla pasjonata.... a na allegro e46 320i są jednak znacznie droższe od e36 2,8 cabrio :) wystarczy :search:
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie róbcie scen że e36 w cabrio to taki rarytas :( to nawet nie youngtimer mie osobiście się podoba ale chyba e30 cabrio to bardziej auto dla pasjonata.... a na allegro e46 320i są jednak znacznie droższe od e36 2,8 cabrio :) wystarczy :search:

 

Na mobile.de e36 2.8 cabrio z 1998 roku ceną srednią prawie dorównują 320i 1999 rok. A sporo jest takich cabrioletów wsytawionych w cenach 320i z lat 2000-2001. Przede wszystkim stan i przebieg, historia auta i jego zadbanie a nie rocznik.

 

Ja osobiscie za śliczną e36 2.8 cabrio gdyby była 100% bezwypadkowa od pierwszego własciciela, z przebiegiem nie wiekszym jak 150 tys km spokojnie bym wyłożył 25 tys zł. Za niejedno 320i e46 z allegro nie warto dać nawet 20 tys zł. Ponad rok temu kupowałem benzynowe e46, to naoglądałem sie tych "allegrowych okazji".

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy przemysle sprawe chodz tak wlasciwie ja nadal jesten na coupe napalony bo wiadomo nowy modem inna stylistyka a wiem ze na e36 w cabrio nie strace bo to nie sedan to trzyma cene a wiadomo znadnia sa podzielone..
NIe Jedz Szybciej Niz Twoj Anioł Stroz Potrafi Laatac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.