Skocz do zawartości

3XX Lampy hella do e36 sedan


jn007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Też mam identyczne lampy od dłuższego czasu i jak kolega wyżej jestem z nich zadowolony. Z tym że założyłem do nich standardowe kierunki w kolorze białym.

http://imageshack.us/a/img22/2969/p1070367s1.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/25837/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z silniczkami też masz taki problem jak ja??? Bo w sumie ten biały patyczek da się założyć, tylko on się chowa lub wysuwa, jak założyłem te silniczki to słyszałem jak silniczki chciały chodzić, lecz tak jakby nie miały miejsca, żeby się wysunąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z silniczkami też masz taki problem jak ja??? Bo w sumie ten biały patyczek da się założyć, tylko on się chowa lub wysuwa, jak założyłem te silniczki to słyszałem jak silniczki chciały chodzić, lecz tak jakby nie miały miejsca, żeby się wysunąć.

 

No właśnie nie zakładałem silniczków przez to że się nie mieściły, a stare reflektory poszły w ludzi jakiś czas po wymianie.

http://imageshack.us/a/img22/2969/p1070367s1.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/25837/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zainwestowac w nowe auto a nie bawić się w pseudoksenony za 600zł. Miałem takie i nigdy nie założe każdy patrol policji jest mój już 3 razy mi dowód zabrali bo

a) szkło reflektora ie jest przystosowane

b) po wymianie szkieł (reflektorów) czepiali się braku spryskiwaczy

c) później czepiali się braku lamp samopoziomujących.

Przeglądu takie auto już dziś nigdzie nie przejdzie. Za dużo problemóe. Lepiej kupić dobre żarówki i dobrze światła ustawić i będzie git. A takie kseonony to 5000zł kosztują conajmniej.

Także po co se problemy robić, oszpecać auto i psuć reputacje BMW.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zainwestowac w nowe auto a nie bawić się w pseudoksenony za 600zł. Miałem takie i nigdy nie założe każdy patrol policji jest mój już 3 razy mi dowód zabrali bo

a) szkło reflektora ie jest przystosowane

b) po wymianie szkieł (reflektorów) czepiali się braku spryskiwaczy

c) później czepiali się braku lamp samopoziomujących.

Kolejny mądry...

 

sorry, za żart. ;) Ale taka jest prawda.

Przeglądu takie auto już dziś nigdzie nie przejdzie. Za dużo problemóe. Lepiej kupić dobre żarówki i dobrze światła ustawić i będzie git. A takie kseonony to 5000zł kosztują conajmniej.

Z tym przeglądem, to niestety tylko teoretycznie tak powinno być. :? "Panie, ja tak kupiłem" i diagnosta odpuszcza, bo może naprawdę o czymś nie wie? I takie tam pierdoły i inne znajomości.

 

Cena takiego zestawu o jakim piszesz może być deko mniejsza. M-technik gdzieś w którymś poście fajnie to opisał i dał taki cennik i chyba mu wyszła ok. 3 koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A mógłbyś zrobić zdjęcia tych lamp, ale jak świeca tylko ringi, czyli światła postojowe w dzień i w nocy, bo nigdy nie widziałem, a jestem ciekaw.

 

Żeby nie zaśmiecać wątku to jeśli mógłbyś wysłać linki do zdjęć na PW, chyba, że moderator nie ma nic przeciwko zamieszczeniu tych zdjęć w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bez urazy,ale syfiasto wygladaja.Do e36 tylko czarne lampy,ten chrom nijak nie pasuje.Ale to tylko moje zdanie-kwestia gustu.

Tak na marginesie nie rozumiem calej afery na temat HID,w UK sa one jak najbardziej legalne.

Death is easy-You don't have to do anything.Life is that You have to face.


bylo e39 m52b20,e39 m52b25TU,e39 m52b25,e36 m43b18,e39 m52b20TU,e39 m52b28TU,e46 m43b19TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID-High Intensity Discharge Xsenon-tak mam na mysli zestawy ksenonowe.

Tutaj sa one calkowicie legalne.Odpowiednio dobrany i zalozony zestaw nie sprawia najmniejszych klopotow.

W UK zaden policjant sie do nich nie przyczepi,z badaniami tech. tez nie ma najmniejszego problemu.

Death is easy-You don't have to do anything.Life is that You have to face.


bylo e39 m52b20,e39 m52b25TU,e39 m52b25,e36 m43b18,e39 m52b20TU,e39 m52b28TU,e46 m43b19TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.