Skocz do zawartości

zaslepka do radia?


klop1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam pytanko, czy jest możliwość wymontowania orginalnego radia z Bmw e39 i zamontowanie swojego Sony.... tzn. chodzi mi glównie o zaślepke z kieszenia żebym mogl zasłonić dziure po orginalnym radiu i gdzie moge dostać taka zaślepke.......

Prosze o pomoc z góry dziekuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to jest obrzydzanie kokpitu, po za tym :

- tracisz sterowanie z kierownicy montując nieoryginalne radio (jeżeli masz kierownicę wielofunkcyjną ...)

- tracisz wyświetlacz pod radiem, czyli wyświetlanie informacji z komputera (jeżeli jest ...) - to tak jakby wymontować sobie BC w E34 lub E32 i wstawić zaślepkę.

Osobiście jak widzę nieoryginalne radio w E39/38/46, to mi się niedobrze robi ... :mad2: Nie wiem co ma na celu wstawienie jakiegoś np. Soniaka - chyba tylko oszczędność kasy (i zaniżanie "klasy" BMW), albo bajerki typu frufające ptaszki po wyświetlaczu :roll:

Chyba, że się mylę, to mnie wyprowadzcie z błędu.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak - oryginał i wyłącznie oryginał. W swoim miałem radioodtwarzacz BMW Bavaria C reverse RDS. Potrzebowałem CD- wiadomo czasy idą naprzód. Miałem kupić BMW CD ale jakoś nie trafiało się a poza tym przesadzano z cenami (przeważnie 450 i ani grosza mniej-to przesada w tym przypadku) , i tak zakupiłem radioodtwarzacz, ale ciekawszy dużo model od mojego + zmieniarka na 6 CD (oryginał BMW od serii 3). I jestem b.zadowolony mimo ,że nie mam możliwości odtwarzania MP3(czego bardzo mi żal). A cena tego zestawu mieści się w poprzedniej cenionej.

Sebast napisał: "Osobiście jak widzę nieoryginalne radio w E39/38/46, to mi się niedobrze robi ..." Ja dopiszę do tej listy również E36. Pozdrawiam :D

Nie sztuka skorzystać z serwisu-SZTUKA ZROBIĆ TO SAMEMU !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się muszę zgodzić, że co oryginał to oryginał przynajmniej w E39

Sam mam jeszcze kaseciaka mimo że mam drugie radio na MD ale nie montuje.

Pod oryginalne zamiast zmieniarki będę raczej podpinał iPod'a - można go podłączyć pod wyjście na zmieniarke i sterować z radia (podobno :? )

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.