Skocz do zawartości

[e46] alternatywa dla dużej navi


ironman

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze szkoda, że nie ma tego pod ręka bo mam dylemat.

Musze szybko podjąć decyzję : kolega zmienia u siebie oryginalną navi na inną i mogę ją kupić od niego za 2000 bez montażu. Sam nie wiem co zrobić. Jak myslicie brać oryginal ?

 

zalezy co wchodzi w sklad zestawu.. navi, tv itd..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Qrcze szkoda, że nie ma tego pod ręka bo mam dylemat.

Musze szybko podjąć decyzję : kolega zmienia u siebie oryginalną navi na inną i mogę ją kupić od niego za 2000 bez montażu. Sam nie wiem co zrobić. Jak myslicie brać oryginal ?

 

kup od kumpla i najwyżej sprzedasz - wg mnie jesli jest to kompletna instalacja, z wiązką i wszystkim innym, to możesz na tym naprawdę sporo zarobić

a jak jeszcze kumpel ci opuści do 1800 to juz sie nie ma co zastanawiac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz wogóle co należy do komplety oryginalnej navi??, bo się okaże że kupisz i czegoś będzie brakować, sprawdź ją dobrze, bo od zawsze wiadomo że jak coś jest tani to jest do dup...., ja osobiście wziołbym oryginalną tanio tylko na handel, choć teraz żadko kto da za to tyle kasy, ja od oryginału wolę dynawin dlatego że obsługuje tomtoma i automapę i dvd ma w środku, , ma usb itp, a oryginalna ma wejście na płyty z tyłu i jest do dyp... może kiedyś była oryginalna fajna ale teraz patrząc na postęp techniki to jest bardzo słaba i ograniczona, mi by się jej nawet montować nie chciało by, za dużo kabli do ciągnięcia przez całe auto do bagażnika, ah jak se nawet pomyśle o tych kablach z przody do tyłu co trzeba ciągnąć to mnie zaraz głowa boli,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jak się na czymś nie znasz to nie pisz że jest do dupy , na moim układzie z oryginalnym sprzętem ten dynawin leży na starcie z tym że ja za swój upgrade dałem ponad 10 tys złotych a nie wiem czy jest ktoś jeszcze kto tyle wkłada w oryginał ? Wątpię , każdy kupi takie "dynawin" i będzie pisał jaki to oryginał jest do dupy ale ja go mogę śmiało z błędu wyprowadzić . Kwestia gustu i tego czy ktoś ma na to kasę, dla mnie zawsze górą będzie oryginał a jak ktoś lubi wynalazki to niech pisze o wynalazkach , jeśli choć na nich się zna .
http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co jest oryginalne jest zawsze najlepsze, ale oryginalna navi z bmw była super 8 lat temu, dzisiaj to jest drogie cacko i bardzo niepraktyczne na dzisiejsze czasy z dzisiejszymi funkcjami nowych wynalazków,

 

"znajomy mi powie, "stary zmień płytę, a ja mu na to-- czekaj muszeę zatrzymać auto i skoczyć do bagażnika" :)

 

oryginalna navi super 8 lat temu, dziś nawet z upgradami już nie, moje wypowiedzi skończone, to co piszę to tylko i wyłącznie moje zdanie i nikt nie musi tego komentować, każdy tu ma wolne słowo. każdy lubi co chce, jeden grube drugi chude, THE END

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo mieć swoje zdanie , nikt ci tego nie zabroni ale zorientuj się też obiektywnie w temacie . Jeśli masz na myśli navi w "cienkiej" opcji to owszem shit , też bym nie zakładał kiepskiej opcji . Jeśli masz najlepszą opcje wtedy zmieniasz zdanie i nie trzeba auta zatrzymywać po cokolwiek :lol: Wiadomo że polska mentalność jest taka że jeśli coś może mieć to samo za wiele niższą cenę to wiadomo że jest "lepsze" . Ja to rozumiem bo po co ktoś miałby przepłacać jeśli mu to nie robi różnicy ? Mnie zrobiło (i są tacy którym tez robi ) i dlatego u mnie oryginał choć dalej podtrzymam zdanie że może być o wiele lepiej "wyposażona" niż ten czy inne "carpc" ale ciągnie to za sobą spore koszty a to jak wiadomo w 90% przypadków jest najbardziej znaczący fakt przy zakupie . Biorąc to pod uwagę to jak już pisałem nawet w tym temacie "dynawin" jest warty uwagi .
http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli navi w "cienkiej" opcji to owszem shit , też bym nie zakładał kiepskiej opcji . Jeśli masz najlepszą opcje wtedy zmieniasz zdanie i nie trzeba auta zatrzymywać po cokolwiek

Mogłbys rozwinąć tą myśl Może być po Świętach narazie i tak udupiłem się PB pod korek :mad2:

pozdro strart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zapomnij o zmieniarce, ja juz nawet o plytach cd i dvd zapomnialem...w schowek wsadzilem usb ... kasujesz, usuwasz, katalogujesz..podpinasz sie pod kompa wrzucasz co chesz i zaraz masz to w samochodzie..

mam pendriva 4GB, stworzylem rozne katalogi, muzyka filmy, teledyski itd... odpalasz co chcesz robisz co chcesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o zmieniarce, ja juz nawet o plytach cd i dvd zapomnialem...w schowek wsadzilem usb ... kasujesz, usuwasz, katalogujesz..podpinasz sie pod kompa wrzucasz co chesz i zaraz masz to w samochodzie..

mam pendriva 4GB, stworzylem rozne katalogi, muzyka filmy, teledyski itd... odpalasz co chcesz robisz co chcesz :twisted:

 

premier, a po kilku miesiacach uzytkowania masz jakies przemyslenia dodatkowe? tzn czy bylo warto 3000 wydac na to? jak sie ogolnie sprawuje? czy są jakies wady szczegolnie irytujące po dluzszym uzytkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa opinie ze sie psuja i takie ze wszystko jest ok...

ja jakbym mial jeszcze raz kupic to bym kupil, zwlaszcza teraz jak smigam pod usb...

 

w moim padl naped, cd czyta, dvd czasem czyta czasem nie... dlatego bylem zmuszony skorzystac z alternatywy jakim jest usb... i po jakims czasie twierdze ze dobrze ze padlo bo teraz jest wygodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://images46.fotosik.pl/322/013c8407a7c92097.jpg

http://images38.fotosik.pl/319/e941df7aad4ac36b.jpg

Witam

Informacja dla osób zainteresowanych mam do sprzedania takie urządzenie

Opis chyba zbędny bo osoby które są zainteresowane wiedzą jakie ma możliwości

Urządzenie fabrycznie nowe (nie jest to DYNAVIN)

Wg mnie na plus obsługa w języku polskim oraz 2 gniazda SD

W zestawie dodatkowo karta SD 2GB z nawigacją IGO9 oraz kamera cofania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wiecie że nowa wersja dynavin obsługuję 3G Modem i połączenia HSDPA, czyli poprostu INTERNET!, widzę już miny tych co kupili wcześniej swoje dynavin a teraz żałują że nie poczekali dłużej , haha, w tym ja :(

 

 

moja mina jest taka :lol: ... net mam w tel, laptopie i kazdym kompie do ktorego mam dostep, w samochodzie go nie potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jestem na etapie sciągania Dynavin z USA, 750 USD narazie mnie to wyniosło, jeszcze urząd celny mnie pewnie zrujnuje :shock: no i vacik od vaciku w polsce i zobaczymy co to warte....

 

 

jak wyslali CI poczta to nie zaplacisz, jak kurierem to niestety pewnie tak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie sciągania Dynavin z USA, 750 USD narazie mnie to wyniosło, jeszcze urząd celny mnie pewnie zrujnuje :shock: no i vacik od vaciku w polsce i zobaczymy co to warte....

 

 

jak wyslali CI poczta to nie zaplacisz, jak kurierem to niestety pewnie tak :roll:

 

 

 

no niestety nie wiedziałem o tym wiec trzeba będzie zapłacić....trudno. Żeby tylko w jednym kawałku doszło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.