Skocz do zawartości

520i NIE MOGĘ OTWORZYĆ AUTA!!!


GREGI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i od razu pytam :!: panowie mam problem z otwarciem auta !!! przyjechałem nim do pracy rano postał na mrozie -11 i lipa wkładam kluczyk kręce w lewo prawo a centralny zamek nie reaguje :!: jakby coś przymarzło co mam z tym fantem zrobić!!!pomocy pryskałem do zamka odmrażacz ale nic nie dało! co mam robić???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie żadna rada nie pomogła :nienie: poprostu trzeba było od razu podjechać większym kalibrem i podładować akumulator przez 10 min :cool2: a wiekszym kalibrem dlatego że jak kumpel podjechał maleńką Hondą C ładował,ładował ale nic to nie dało a dzis wiekszy kaliber podjechał podłączyliśmy kabelki przytżymał na 4000 obr i po problemie :cool2: pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co ma akumulator do zamka.

Jeżeli padło aku to centralny zamek nie będzie chodził (czyli jak otwierasz drzwi od strony kierowcy to one Ci się muszą otworzyć, lecz reszta drzwi się nie otworzy) ale drzwi od kierowcy otworzysz.

"Mogę jeździć każdym autem, byle byłoby ze stajni BMW" :D

"W życiu piękne są tylko chwile..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co ma akumulator do zamka.

Jeżeli padło aku to centralny zamek nie będzie chodził (czyli jak otwierasz drzwi od strony kierowcy to one Ci się muszą otworzyć, lecz reszta drzwi się nie otworzy) ale drzwi od kierowcy otworzysz.

 

a u mnie na odwrot, od pasazera otworzysz a od kierowcy nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..chodzi o to żeby nie wpaść w błoto panowie :duh: a więc już tłumacze o co chodzi,czy miałem otwartą czy zamkniętą klapę tylną to przez 24h świeciły mi się 4 lampki a jedna jak wiemy pobiera 5amp.. czyli razem 25 i jak zostawiałem auto na noc to chcąc nie chcąc ten pobór energi rozpierdzielał mi akumulator i tu cała przyczyna braku dostępu do auta :mad2: ale na szczęście mam patent na otieranie przedniej klapy :cool2: pozdrawiam i wesołych panowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz zamknąc kogos małego w bagażniku i Ci pwoe czy się świeci, tak na logike ;p

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ten patent z klamka drzwi pasazera nie zadziala, gdy zamnkniemy z Dead-Lockiem, czyli kluczyk do oporu przy zamykaniu...

 

Przezylem juz to, walczylem ponad 5 godzin. Probowalem podac napiecie do lampki w bagazniku, ale pech, w zdenerwowaniu pomylilem biegunowosc i sfajczylem bezpiecznik. Skonczylo sie lewarowaniem samochodu i podaniem zasilania na rozrusznik. Nie zycze nikomu takiej przygody i nerwowki. Nie pomogli nawet spece z pobliskiego serwisu zajmujacego sie BMW...

 

Oczywiscie mowa jest o E34.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeżeli ktoś posiada hak i orginalne gniazdo przyczepy to stały plus do aku jest na pinie nr9.Nie trzeba włazić pod auto.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprawdzone osobiście.Niby masa do tego pinu to nr13 ale ja zawsze daje na hak.Akumulator też ładuje przez to gniazdo.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam. Mam pytanie czy wie ktorys z kolegow jak otworzyc auto. Mam taki problem zamknalem auto przez central i wyciagnalem akumulator gdyz nie chcialem przez kilka dni zostawiac go na mrozie a teraz nie moge dostac sie do samochodu. Zawsze otwieralem z kluczyka drzwi od kierowcy mechanicznie i nie bylo problemow a teraz nie moge ich otworzyc. Moze ktos zna jakis awaryjny sposob na otworzenie maski silnika zebym mogl wlozyc akumulator?? Z gory dzieki za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.