Skocz do zawartości

[E34] Naprawa blacharska - progi


luk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Ostatnio zajrzałem pod spód mojego maleństwa i niestety trochę sie przestraszylem stanem progów (znalazłem jedno pęknięcie z przodu w miejscu mocowania lewarka i trochę purchawek w tylnych odcinkach tuż przed kołami ), mówiąc krótko mam zamiar je gruntownie

wyremontować przed zimą . W związku z tym mam prośbę, jeżeli już ktoś z was to robił, to niech podzieli się doświadczeniami tzn, gdzie są dobre warsztaty (najbardziej interesowałyby mnie okolice Poznania) i z jakimi kosztami wiąże się taka zabwa.

 

Pozdrawiam,

Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Łukaszu!

3 miesiące temu robiłem to w swoim śmigiełku. W dodatku miałem ubytki :shock: podłogi z przodu. Fachowca znalazłem świetnego, remontuje cytryny DS i tylko takim pieszczeniem autek się zajmuje. Razem z wymianą listew na drzwiach, po spawaniem wszystkiego - progi były w nienajgorszym stanie, ale partacze z Białegostoku spaprali robotę, malowaniem maski i naciągnięciem blotnika skasował mnie ca 1200 zł. Może i drogo, ale robótka super, zresztą znasz moją brykę. A robiłem to... hmm pamiętasz jak byliście u mnie? No własnie tam! :)

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowiec o którym wspomniałem jest dość daleko od Wawy, ale relatywnie bliżej Poznania... pod Gorzowem.

Nabralem do niego zaufania patrząc na super robotę z DS m.in. ambulansem, cabrio i kilkunastoma standardowymi. Okazuje się, że można z tego mieć calkiem niezłą kasę. Ostatnio trafił do niego Citroen CM - bodajże, ten z silnikiem Maserati. Perełka, ale wszystkie blachy musi sam dorabiać...

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy może ktoś z Was kupował progi do E34. Ile kosztują nowe oryginalne progi? Może są na rynku jakieś tańsze zamienniki?

Mam problem z tylnym fragmentem progu w okolicy gniazda do lewarka. Wolałbym go wymienić, niż naprawiać. Za wszelkie namiary i wskazówki z góry dziękuję.

Pozdrawiam, Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.