Skocz do zawartości

gdzie kupić w dobrej cenie łacznik stabilizatora?


bmw535i89

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem na allegro 2 sztuki po 24 zł ale jeden zgubiłem :mad2: sam sie dziwie ale nie mam i musze szybko dokupić gdzies w wawie zeby zmienić przed 5 sierpnia moze ktos wie gdzie kupić w dobrej cenie?

 

pozdr

howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.intercars.com.pl - sklepy sa praktycznie w kazdym wiekszym miescie a Wawie na 100% ja kupowalem u nich jakies 3 miesiace temu lonczniki bardzo tanie cos chyba po 30 zl firmy 4max (jak pozniej wyczytalem ta firma robi dla intercars to jest taka ich marka tania) zdaje sobie sprawe ze moze to szybko sie wytluc ale zaryzykowalem jak narazie jest ok a jak sie wytluka szybko to trudno wtedy pewnie kupie jakies lepsze :mrgreen:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Ja polecę firmę POLCAR - mają i Febi i inne marki na zamianę. Kupowałem już u nich klika razy i wszystko było oki.

 

Jak czegoś nie mają u siebie w sklepie to sprowadzają z magazynu pod warszawą.

 

TEL. 864-94-61

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do takich części nie ma problemu, poszedłem do jednego z trzech w danym mieście sklepów z częściami do samochodów i od ręki miałem łącznik stabilizatora. Polecał akurat firmy bodajże Admar za 39zł(do odbioru następnego dnia) i firmy Delphi za 50 zł -od ręki więc kupiłem. Część tej firmy wygląda bardzo solidnie. Więc jak widać nie trzeba dużych składów, hurtowni by nabyć nawet od ręki tego typu drobnicę. Zresztą teraz jak nie ma w sklepie to potrafią mieć towar po południu nawet. Samochody z hurtowni rozwożące części do aut są w ciągłym ruchu- i to jest to! Pozdrawiam :8)

A ciekawostką jest to że od zakupu minęło już miesiąc a mój łącznik śliczny zamiast "pracować" leży na tylnym siedzeniu. :wink: Po prostu brak kanału, to brak chęci- a wymiana jest prosta. A od strony koła stuku puku na wybojach!! :8)

Nie sztuka skorzystać z serwisu-SZTUKA ZROBIĆ TO SAMEMU !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazłem kanał na ursynowie na parkingu i zamierzam wymianke zrobić tylko mnie zastanawia czy tą sróbke w łączniku to sie dokręca do oporu jak np. koła ? i czy ewentualnie jest coś co powinienem wiedzieć przy wymianie takich łączników? Z góry dzieki.

 

:modlitwa: :mrgreen:

howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz farta z tym kanałem, można nawet nieraz coś "poobserwować od dołu" tak dla przyjemności :wink: . U mnie kanała niet i problem. Korzystałem często jeszcze innym samochodem z pewnego prywatnego kanału, ale jak tzw. MECHANIORZY zaczęli przepracowany olej bezpośrednio do kanału wypuszczać to facet wysypał w końcu tira ziemi i po zawodach.

A tak wracając do tematu - to nakrętki w łączniku, końcówce drążka kierowniczego czy sworzni dokręca się do końca do oporu. Nakrętki są samokontrujące.

Tylko może istnieć problem z wyjęciem starego łącznika (zapieczenie), jak to zawsze bywa w przypadku końcówek drążka kierowniczego. Dobrze mieć tzw. ściągacz. Bo walenie młotkiem jest nieskuteczne. Pozdrawiam :8)

Edytowane przez ChrisCross
Nie sztuka skorzystać z serwisu-SZTUKA ZROBIĆ TO SAMEMU !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Trochę droga ta wymiana wyszła u Ciebie... ale to może dlatego, że to e39 a nie ja jak w moim przypadku e34.

W warszawie na ul. Burkowskiej zrobili od ręki za 20zł :)

15-20 minut i po robocie :)

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.