Skocz do zawartości

tykający pedał hamulca


niksta

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu tyka mi coś związanego z hamulcami... początkowo było to odczówalne delikatnie pod noga kiedy trzymałem ja na hamulcu, teraz juz nie musze go dotykać zeby uslyszec tykanie. Dodam ze dzieje sie to kiedy stoje na zapalonym silniku, siła wcisniecia hamulca nie ma zanaczenia, a tyka nawet kiedy na niego nie naciskam. Płynu hamulcowego jest stan...

nie jest to takie odbijanie jak z abs-u

Z czym jest problem????????????????

odczowalne :arrow: odczuwalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób tutaj to ma :) w tym niestety również ja . Powiedz czy tak dzieje się od razu jak zapalisz silnik czy po krótkiej przejażdżce pierwszym hamowaniu itd ??

Grass , Gas or Ass - Nobody Rides For Free .


Moja Buma :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=94528&highlight= Sprzedana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnei dopiero po jakimś czasie czasami w ogóle , powiedz mi kiedy miałeś zmieniany płyn hamulcowy oraz czy posiadasz ABS jeśli tak to czy zmieniałeś w ostatnim czasie czujniki ABS , pozdrawiam

Grass , Gas or Ass - Nobody Rides For Free .


Moja Buma :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=94528&highlight= Sprzedana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
zwróć uwagę też na to czy dzieje ci sie to jak masz włączony nawiew czy przy wyłączonym. Umnie jest tak ze czasami jak mam wyłączony nawiew to tyka ale jak jest włączony to nic nie tyka acha tylko ja mam klime manualną a nie wiem jak jest u ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tykający zawór od ogrzewania :norty: Wkurza mnie to niesamowicie a na początku myślałem ze coś się z chrzaniło. Najłatwiej sprawdzić na ogrzewaniu manualnym. Jak ustawimy pokrętło ogrzewania na ciepło na maxa to przestanie tykać jak zmniejszymy to zaczyna tykać po reguluje ciepło :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.