Skocz do zawartości

X6 Koła na lato


Andy65

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja przeżyłem w samochodach kilka stłuczek, wypadków i awarii może więc lepiej posiedzę w domu bo jak to będzie wyglądać jak rozbije auto za 400tyś w szczerym polu :wink:

 

Poważnie to runflat jest świetną oponą na zachodnie drogi ale u nas znacznie obniża komfort, co jest oczywiście uczuciem subiektywnym. Może kiedyś będzie okazja to chętnie udostępnię Wam auto do porównania.

Dzisiaj w salonie BMW facet przed odbiorem nowej 5 przywiózł zwykłe opony i kazał wymienić. Podejście jest o tyle ciekawe, że 5 w ogóle nie ma w opcji koła zapasowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Mam pytanie czy ktoś z was zamontował nieoryginalne felgi do swojego x6? a jak tak to jak się sprawdzają ? mój oryginalny 19 calowy run flat jest troszke uszkodzony tzn.ma małą nierówność na boku(pewnie od wjechania w dziurę),zastanawiam się czy dalej można na czymś takim jeździć czy zmienić na nieuszkodzony.Myślę o normalnych czyli nie run flaty 20 calach,cena oryginalnych felg jest magiczna i zastanawiam się czy nie warto zainwestować w podróbki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a czy ktos slyszal cos pozytywnego o nieoryginalnych felgach? w krajach gdzie sa dobre drogi, takie felgi jeszcze wytrzymaja, ale w Polsce...

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ja jeżdze na profilu 40 ale 30 to masakra. nie należe do tych co wpadają w panike widząć niski profil ale 30 to ekstremum

 

To nie kwestia profilu tylko doboru opony na którą składa się jeszcze jej szerokość. Mamy założone na X6 22" 10 x 22 + 11,5 x 22 w zestawie 295 + 335, nie

ma problemów i komfort nie jest wcale o wiele gorszy jak na OEM 20". Później dochodzi zawieszenie czy obniżamy czy też zostawiamy serię. Jak ktoś

nie lubi czuć się lekko twardo to zostawiamy i cieszym się niesamowitym wyglądem. Zawsze można założyć 24" :mrgreen:

 

P.S. OPONY BEZ RF, PO CO? JAK SIĘ USZKODZI I TAK NAS CZEKA WYMIANA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pojęcie komfortu ma wiele znaczeń, nie piszę przecież, że X6 jest kanapowcem tylko "dość" usportowionym

SAV-em na rynku. Zawsze miałem zmodyfikowane auta, więc mam tego świadomość, jednakże nie ma

dość dużej różnicy pomiędzy OEM 20 a custom 22".

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.