Skocz do zawartości

do czego sluzy przycisk "Audio" na radiu w e39


rossi20

Rekomendowane odpowiedzi

BC??? nie rozumiem za bardzo sorry :(

 

 

BC - Board Computer (komputer pokładowy)

na panelu radia masz zapewne przycisk BC, po nacisnieciu go pokazują Ci sie funkcje takie jak:

spalanie l paliwa na 100km, dystans jaki mozesz zrobic na ilosci paliwa w baku, srednia predkosc itp, po nacisnieciu przycisku AUDIO powracasz do glownych funkjcji Radia; Radio/tape/cd, po nacisnieciu jeszcze raz tego samego przycisku, mozesz ustawisc basy, wysokie tony itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nacisnieciu przycisku AUDIO powracasz do glownych funkjcji Radia; Radio/tape/cd, po nacisnieciu jeszcze raz tego samego przycisku, mozesz ustawisc basy, wysokie tony itd...

 

Od tego chyba jest przycisk TONE w radiu, przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego chyba jest przycisk TONE w radiu, przynajmniej u mnie.

 

TONE rowniez pod klapka kaseciaka, ale tez po nacisnieciu przycisku AUDIO - tak samo moge przejsc do tonow i basow

 

rossi20 - napewno nie jest to atrapa, moze Ci przycisk nie styka.. mozesz przejsc poprzez BC do funkcji kompa? i z powrotem powrocic do funkcji radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przycisk BC mam na manetce po lewej stronie kierwonicy. jak go naciskam to na zegarach wyswietla mi spalanie srednie, temperature, zasieg i srednia predkosc na wyswietlaczu radia nic sie nie wyswietla z danych kompa. Po nacisnieciu przycisku audio ni sie nie dzieje, moze faktycznie on nie styka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma przycisku BC na panelu radia. Tylko w manetce po lewej stronie kierownicy

 

no jak nie ma?? :shock:

 

a to niby co jest? http://obrazki.elektroda.net/65_1236801803.jpg - prawy dolny rog??

 

rozumiem, ze nie we wszystkich modelach fabrycznego radia to było?? u mnie takowy jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.