Skocz do zawartości

Problem z zamykaniem i otwieraniem


aju500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... Mój problem polega na tym ze zamykając samochód ( centralny zamek ) Bmw e34 2.5 12v np :

- sam otwiera się po sekundzie LUB

- zamknie się ale po szarpnieciu za klamke otwiera cale auto LUB

- zamknie sie ale niemoge go otworzyc od strony kierowcy tylko musze isc do drzwi pasażera i z tamtego zamka otworzyc go centralnym

Bardzo prosze o pomoc bo jest to dosc wkurzajace i dziwnie wyglada jak ktos patrzy z boku :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam aktualnie ten sam problem, nie wiem w czym tkwi, nie znam nikogo w moim miescie komu moglbym to dac do zrobienia..

wczoraj zdjalem boczek z drzwi kierowcy, probowalem zobaczyc o co chodzi, ale nic nie zauwazylem, wyczyscilem, zapsikalem WD i w sumie to nic nie pomoglo..

zeby auto nie stalo kolejna noc otwarte pod blokiem, wyciaglem wtyczke z modulu centralnego zamka i pozamykalem recznie rygielki, niestety brakuje mi centralnego...:(

dzis wpialem wtyczke w modul i zamknalem autko, pozniej pojde to zobaczy czy sie otworzylo

jakbys sobie poradzil z tym to daj znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mialem jechac do mechanika ktory mial to naprawic, wczoraj po poludniu podlaczylem centralny, zamknalem auto, a wieczorem auto dalej stalo zamkniete, zostawilem wiec na noc... dzis rano stalo zamkniete, wiec tez samo sie zrobilo:) nie wiem czym to spowodowane, rok temu mialem podobnie..

poki co jest ok, trzeba sie cieszyc;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podłącze się pod temat bo mam podobny problem.

Mianowicie niedawno miałem próbę włamania do autka i "złodziej" uszkodził mi trochę zamek w lewych drzwiach. Jak otwieram auto kluczem z prawej strony, otwierają się wszystkie drzwi oprócz drzwi kierowcy. Do niedawna mogłem wsadzić rękę przez tylne drzwi i wyciągnąć "cycek" w drzwiach kierowcy. Ale od niedawna nie da się tego zrobić. A dokładniej "cycek" jest jak na sprężynie. Nie da się nim zamknąć ani otworzyć drzwi.

Problem mam też z podłączeniem sterowania z pilota. W opisówce do e34 95r. wyczytałem, że po lewej stronie pod kierownicą jest 16 pinowa kość w której są przewody od centralnego zamka. Problem polega na tym, że nie ma tam żadnej takiej kości. Znalazłem jakieś dwa przewody na których pojawiają się impulsy podczas zamykania i otwierania "ok. 5-7V" niestety nie reagują po podłączeniu sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.