Skocz do zawartości

czy wasze X6 skrzypią ?


kimi

Rekomendowane odpowiedzi

A propos kratki, ja miałem to samo, po jakichś 2000km ją zdemontowałem, od razu przed kupnem poprosiłem ASO o "delikatne" zamontowanie :wink: . Mam seryjnie taką "kratkę" materiałową, w miejscu właściwej . A propos skrzypienia foteli, przechodziłem to także - fotele komfortowe .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kratki, ja miałem to samo, po jakichś 2000km ją zdemontowałem, od razu przed kupnem poprosiłem ASO o "delikatne" zamontowanie :wink: . Mam seryjnie taką "kratkę" materiałową, w miejscu właściwej . A propos skrzypienia foteli, przechodziłem to także - fotele komfortowe .

 

Pozdrawiam

 

I jak sobie poradziłeś z fotelami komfortowymi? Mnie po ostatniej wizycie w ASO powróciło skrzypienie i trzeszczenie foteli. Da się to jakoś wyeliminować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk_x6_KTW, dokładnie nie pamiętam bo brat był w ASO, ale wydaje mi się, że przesmarowali skórę fotela kierowcy jakimś impregnatem. Natomiast bardziej skrzypiał zbyt słabo dokręcony fotel pasażera . Od tamtej pory nic się nie dzieje, jest ok .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy kratke zdejmuja..

 

ciekawe... muszę sprawdzić jakie grożą konsekwencje w przypadku np. kontroli drogowej, bo jeśli tylko mandat to pomyślę nad tym - gorzej jak zabierają dowód i auto na lawetę...

 

Kupujecie auta ciezarowe i chcecie aby nic nie skrzypialo??

No bez przesady :)

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jakbyś mógł kupić 650 100tyś taniej to też byś kratkę w nim zamontował :mrgreen:

 

Gdybym chcail auto z kratka to nie jezdzilbym 650i. Zreszta po jazdach probnych spodobalo mi sie X6M, no i tego tez sie z kratka nie kupi :)

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, zaczeła skrzypiec u mnie kierownica... Przy delikatnych ruchach (kilka mm w tą i z powrotem) słychac skrzypienie, a na rondzie przy szybkich ruchach kierownicą czasami słychac dziwny dzwięk, cos podobnego troche do jakiegoś wycia ale jest tylko w jednym położeniu (obrocie) kierownicy... Co do samego skrzypienia to wystarczy minimalnie przestawic kierownicę i juz nie skrzypi ale dalej jest ten dziwny dzwięk na rondach... Macie/mieliście problem podobny do mojego?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie delikatne skrzypienie, a raczej chrobotanie występuje przy pewnej pozycji masażu , ale jest to chwilowe więc za bardzo nie przeszkadza. Z tyłu jednak coś mi się w drzwiach poluzowało bo na nie równej nawierzchni coś rezonuje ... nie wiem czy dawać w ASO drzwi do rozkręcania bo boję się że będzie jeszcze gorzej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zaczelo cos czasami skrzypac z tylu przy siedzeniach, jak jest ten plastik ze schowkami miedzy tylnimi fotelami, ale nie zawsze slychac
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.