Skocz do zawartości

bmw e36 18.i slaba moc,przyspieszenie??????


snakser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem,a mianowicie moja betka strasznie sie muli,czasem jej odpuszcza i jest w miare ok,ale mialem okazje przejechac sie bunial kolegi z takim samym silnikiem i okazalo sie ze( niebo a ziemia).

np jak ruszam 1-2 i czuje ze niebardzo chce isc,moge wcisnac gaz do oporu a ona i tak swoje.To jakby ruszac z zaciagnietym do polowy recznym,a jak juz sie rozbuja to idzie...

Bede wdzieczny za kazda podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje sprawdzić przepływke tak jak kolega wyżej napisał i sprawdż najlepiej cały układ dolotowy powietrza przewody gumowe czy nie są sparciałe bo może ci gdzieś łapać lewe powietrze i wtedy auto tez bedzie mułowate :8)
Bayerische Motoren Werke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eureka!!!

Tak wiec Panowie,zaczne od tego ze sprawdzilem wszystko chyba co bylo mozna.

Swiece,przewody,filtr pow,wydech -nowe.Sprawdzilem ukl dol,przeplywke,krokowca,i co?nic hehe totalna zalamka bo zostaly mi dwie opcje filtr paliwa i co gorsze kompresja.

Juz mialem oddac bunie do mechanika ale postanowilem raz jeszcze wszystko sprawdzic i olsnienie.

Przepustnica,sa podpiete do niej dwa przewody jeden od regulatora cisnienia drugi od klaw,1 gora 2 na dole a u mnie jakis z tzw mechanikow podpia na odwrut. :duh: przepielem i odzyskal moc,ladnie sie wkreca,nie ten sam woz.

prawie dwa lata z tym walczylem kupa kasy i nerwuw :mad2: ,faktycznie mozna sie pogubic bo nawet jak bylo na odwrut podpiete to jezdzil ale sie mulil.Z drugiej strony jak place to wymagam.

Moral-zaufanie to rzecz wzdledna :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam kupilem ostatnio BMW e36 poj.16 bezy. 92 rok i jest strasznie slaba muli ja przy ruszaniu i cierzko ja rozbujac sprawdzalem przeplywomiesz i nic to nie dalo swiece tez wymienilem. ktos jej wyciol katalizator troche zle jest rura zespawana i glosno chodzi ja jej wsadze strumienice a czy to moze byc przesto?? przewody powietrza sprawdzalem i jest ok nic lewego powietrza chyba nie lapie brat ma taki sam motor w swojej ale jego to ciagnie. prosze o pomoc i zgury dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki to jest motor dkoladnie ale wiem ze cos jest nie tak rozumiem ze to tylko1.6 ale bez przesady. nie kopci i nie bierze oleju. przejechane ma 170000 nieby.filtr powietrza tez sprawdzalem mam nadzieje jeszcze ze to przez ta dziurawa rure a jak nie to podjade do jakiegos magika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.