Skocz do zawartości

Łączniki stabilizatora


chwieju

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ;)

 

Muszę wymienić łączniki stabilizatora i chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tych, które znalazłem na allegro:

 

http://www.allegro.pl/item702054070_lacznik_stabilizatora_bmw_5_e34_e_34_e_34_nowy.html

 

 

Oprócz tego chciałbym, żebyście mi polecili najlepiej jakiej firmy kupić dolny lewy wahacz, bo też muszę wymienić..

 

Ile wyniesie mnie w warsztacie wymiana wahacza i łączników >>2szt.<<??

 

 

Pozdro yO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meyle to niema szału, wiele elementów już tej firmy kupiłem i zamontowałem i rezultat taki że naprawdę bardzo szybko się posypały. W miejsca tych elementów wsadziłem niby badziewie bez firmowe i o połowę tańsze i trzyma się już dłużej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

activ co ty gadasz ze najlepszy wybor chyba najtanszy jak to moze byc dobre jak cale zawieszenie przednie kosztuje okolo 350zł czyli tyle co 2szt. wahaczy np. febi nie polecam tej firmy sam kupilem komplet teknorota zawieszenia przedniego bo mialem kryzysz budżetowy w lipcu ubieglego roku jezdzilem caly czas na stalowkach i delikatnie slyszalem miesiac temu stuki zmienilem ze stalowek na 17" i duzo mocniej stuka a przy 90 km/h bije mi kierownica wywazalem kola 3 razy i sie okazalo ze gorne wahacze juz polecialy laczniki tez i jeden dolny czyli jeden zostal w miare dobry o tyle mam dobrze ze wszystkie naprawy robie z kolega i mam za darmo a jak ty masz placic za wymiane to lepiej kup cos lepszego bo za rok znowu bedziesz wymienial i znowu bedziesz placil za wymiane to lepiej to co masz placic za wymiane za rok to doloz do wahacza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meyle to niema szału, wiele elementów już tej firmy kupiłem i zamontowałem i rezultat taki że naprawdę bardzo szybko się posypały. W miejsca tych elementów wsadziłem niby badziewie bez firmowe i o połowę tańsze i trzyma się już dłużej...

 

To tylko alternatywa dla teknorot bo to w ogóle porażka ( według mnie ). Wiadomo że jak się chce bardzo dobrze to tylko FEBI TRW LEMFORDER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;)

 

Muszę wymienić łączniki stabilizatora i chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tych, które znalazłem na allegro:

 

http://www.allegro.pl/item702054070_lacznik_stabilizatora_bmw_5_e34_e_34_e_34_nowy.html

 

Gosc na aukcji pisze, ze to super jakosc, nie jakies tam zamienniki - nie cale 30zl sztuka i niby to nie zamiennik?? Podjedz do konkretnego sklepu i zapytaj o ceny to zobaczysz jaka jest roznica, i wierz mi kolego, lepiej raz zaplacic wiecej i miec zrobine na konktret, niz 3 razy placic i po nocach nie spac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę już E34 czwarty rok - na początku do zawieszenia kupowalem febi lub lemforder jeśli był w dobrej cenie. No i razu pewnego dowiedzialem się ciekawej rzeczy: od kilku lat lemfordery produkowane są w nowej fabryce w Turcji, z tej samej taśmy schodzą również....teknoroty !!! Zapewne jakość jest gorsza od oryginału ale lepsza od większości zamienników. Od tamtej pory kupuję tylko teknoroty. W poprzedniej E34 na takim łączniku zrobiłem ok.70 tys.km i jak sprzedawałem, to jeszcze sie nie odezwał. W aktualnej nastukałem ok 30 tys.km i na razie cisza. Oczywiście jak trafił się wahacz lemforder w bdb cenie, to wziąłem go zamiast teknorota - innych już nie zamierzam kupować.

Jeśli chcesz namiar na pewny sklep - sprzedają również na allegro - pisz, prześlę Ci namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.