Skocz do zawartości

Ciąganie na koleinach


Norbi1

Rekomendowane odpowiedzi

Opony wcześniej 225 45 17, teraz 235 40 18 ciąga ją jak wściekła i zastanawiam się co można z tym fantem jeszcze zrobić, zbieżność "fabryka" potwierdzona w dwóch warsztatach, tuleje pływające wymienione i lewy wahacz, prawy pomimo chęci wymiany odradzony przez mechaników po diagnozie na szarpakach i braku jakich kolwiek luzów.

Ma ktoś jakiś pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony wcześniej 225 45 17, teraz 235 40 18 ciąga ją jak wściekła i zastanawiam się co można z tym fantem jeszcze zrobić, zbieżność "fabryka" potwierdzona w dwóch warsztatach, tuleje pływające wymienione i lewy wahacz, prawy pomimo chęci wymiany odradzony przez mechaników po diagnozie na szarpakach i braku jakich kolwiek luzów.

Ma ktoś jakiś pomysł??

 

Kolego w koleinach żaden samochód nie prowadzi się dobrze. To nasze drogi są nieprzystosowane do dobrych samochodów. Nie na darmo były w zeszłym roku robione badania i wyszło że bodajże 80, czy 90% polskich dróg nie spełnia jakichkolwiek norm unijnych - czyli de facto nie nadaje się do jazdy normalnym samochodem.

Rok temu wymieniłem wahacze, tuleje, amory, końcówki drążków, zrobiłem zbieżność, geometrię i niewielka poprawa. Więc położyłem na to laskę i się przyzwyczaiłem.

Po równym moja furka sunie jak przyklejona i tym się cieszę. Opony: przód: 215/45 r17, tył: 225/45 r17.

Komu bimer dużo pali? :)

BMW BRUTUS to dopiero smok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich kapciach?? i jeszcze szukasz przyczyny?? Odpowiedz masz w kołach !!!

Pisałem przecież,że na 225 było paktycznie to samo, to co mam na 185 latać? a ja sprzedałem S4 320KM bo zajebiście ciągała :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 7er miałem 255 z tyłu i 235 z przodu ....ale to nie o to chodzi .... chodzi o to że musisz mieć oponę mniejszą niż koleina to nie będzie ściągać....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasze drogi i 225 to za szeroki kapec i bedzie myszkowac :) Takie mam i też troche ucieka.

W A6 miałem 235/40 R18 na gwincie i tez tańcowała bez opamiętania :)

Norbi1 -> jestes z AKP ?? :)

:D wowo?? hyhy kojarze, kojarze, avatar z rowerzystą w stójce :D Pozdrawiam!!!

Na AKP już żadko zaglądam, A4 klub oblegałem przez kilka ostatnich lat, teraz chłopakom ob bumek troche namieszam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.