Skocz do zawartości

ASB GM A5S390R (5L40E) 530D 2002


kaszmir1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

ja znowu uwazam, ze uzywka to loteria, poza tym te skrzynie mialy problematyczny konwerter (blad technologiczny, do ktorego bmw sie przyznalo i w pewnym okresie wymienialo konwertery w aso), wlasciwa regeneracja koryguje ten blad, nie do konca wierze polskim warsztatom, ktore dokonuja regeneracji, wiec zrobilem to w holandii

 

po otrzymaniu kosztorysu za druga naprawe zdecydowalem sie ja jednak naprawic, gdyz chcialem podac pierwszy warsztat do sadu i egzekwowac koszty - juz jest po sprawie, zaplacili za wszystko; w internecie czytam, ze znowu naciagaja ludzi...

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oj to super.. :cool2: gratulacje i fajnie, że są ludzie, którzy nie odpuszczają dziadokom, bo właśnie przez to, że u nas sądy działają fatalnie i ludzie odpuszczają takie sprawy to oszuści i kanciarze mają się aż za dobrze. To samo dotyczy handlu samochodami niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Do "holandii" to0 chyba warsztat wysyłał i nie sądzę żeby miał potwierdzenie na koszt 1300-2000 za regenerację - tymbardziej że oryginał kosztuje ok 3k. Sptokałem sie z opiniami zadowolonych ludzi po regeneracji od MIDPARTS za ok 700 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "holandii" to0 chyba warsztat wysyłał i nie sądzę żeby miał potwierdzenie na koszt 1300-2000 za regenerację - tymbardziej że oryginał kosztuje ok 3k. Sptokałem sie z opiniami zadowolonych ludzi po regeneracji od MIDPARTS za ok 700 zł.

 

aleś temat wykopał z 2009roku :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.