Skocz do zawartości

320d z malym przebiegiem. Ile warta ?


eqs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jako ze stanelem przed dylematem sprzedazy mojego auta BMW e46 320d sedana z koncowki 99r zastanawiam sie jakie pienadze naparwde auto jest warte ? Spieszy mi sie troche ze wzgledu ze nastepne auto bedzie na dniach gotowe do odbioru. Auto do chwili obecnej ma przejechane 93 tys km ( wiem zaczna sie zaraz smiechy ze z niemiec takie auto z takim przebiegiem ? ) Do auta sa wszytskie ksiazki serwisowe ostatni wpis to jakos kolo 65 tys km w 2006 r pozniej auto trafilo do polski ( w koncu 2007 ) w moje rece. Oczywiscie dalej serwisowane ale nie w ASO. Do auta jest rowniez ostatni przeglad TUV z 2006 r uwzgledniajacy przebieg... Oprocz tego przebieg osobiscie sprawdzalem w ASO gdzie dostalem screen z przegladami przy poszczegolnych przebiegach. Sprawdzany byl z kluczyka i wszytsko zgadza sie. Auto uzytkowane przez starego niemca chyba 28 rocznik ( wiem ze takich bajek juz kazdy slyszal ale zaraz kilka faktow co to potwierdzi) :). Samochod caly czas garazowany zadbany do tego stopnia ze mial pozakladane pokrowce, lewarki i inne rzeczy w bagazniku pdklejone filcem, do tej pory na silniku znajduja sie folie ochornne. Niestety auto jest w bradzo biednym podstawowym wyposazeniu ( jedynie z dodatkow to 6xAirbag, kolor metaliczny ( ciemny grafit ) i radio na kaseciaka BMW )

 

trafilo do mnie po tym jak Pan obtarl sie o inny samochod do wymiany byly drzwi kierowcy i blotnik przedni. Nie bylo to uderzenie poprostu przycisnol sie na laczeniu drzwi i blotnika i skonczylo sie na pogniecionych blachach. Wszytsko zostalo naparwiane w warsztacie blacharsko lakierniczym. Auto uzytkowalem bardzo malo przez 1,5 roku zrobilem nim 15 tys km. Uzywane do jezdzenia glownie do pracy i czasami jakis wypad na zakupy. Jezdzone bylo po malym miescie gdzie nie widzialo korkow dziur torow tramwajowych.

 

Zaraz po sciagnieciu zostaly wymienione wszytski plyny i filtry. Auto jezdzi na oleju Castrol EDGE Sport 0w50 albo 0w40 juz nie pamietam. Nie bierze grama oleju wszystkie podzespoly w stylu turbo, przeplywomierza sa oryginalne. Na wiosne tego roku wymienilem tylko laczinki stabilizatora i tuleje wachacza. wszytsko na czesciach febi oraz ustawilem pelna gemetrie. Auto sprzedam z kompletem letnich kleber i zimowych bridgestone ( wszytsko na orginalnych stalowych felgach i bardzo dobrym stanie - przebieg kilka tysiecy ) plus felgi 17 cali orygnalne BMW

 

na przegladzie amortyzatory wyszly 70-80 %

 

i tu moje pytanie ile warte jest takie auto ? Czy 20-21 tys zl jest rozsadna cena ? prosze o sensowne opinie i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie foty zaraz po tym jak przestanie u mnie padac... auto wczoraj umylem...

 

wyposazenie to wspomaganie, szyby elektryczne przod, Airbag x 6 - dwie czolowe poduszki, dwie boczne i dwie kurtyn ( kurtyny sa chyba od slupka A do slupka C ) radio to kaseciak bmw , lakier to metaliczny grafit - ciemny dobrze pasujacy do sedana.

 

stan tapicerki i innych rzeczy jest naparwde bardzo ladny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie

 

dlatego mowie to jest potwierdzeniem tego ze jezdzil starszy facet ktory uznawal to za zlo :)

 

wiadomo jakie jest podejscie starszych osob w tej kwesti...

 

niby juz kilka osob zakladalo na tym forum i sa zadowolone... ja robilem taki przebieg ze mi to bylo obojetne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dajesz własny montaż i części nie koniecznie nowe. W każdym razie doposażenie na pewno jest możliwe i wykonalne, sam jeżdżę bez klimy i też się tematem interesowałem. Moje auto też pod młotek, więc już zakładać nie będę. A co do meritum, myślę, że podana cena jest ok, ja planuję wołać 23k na xenonie, pakiet chrom, tempomat, fajne felki 17".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze
mam tylko dziwnie to pokazuje niby 2,2 z przodu a styłu 2.6 a przód napewno wiecej waży i nie ma tam rysunku

 

Chyba nie sądzisz że BMW się pomyliło :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.