Skocz do zawartości

Trzęsie całym autem ( Brak pomysłów)


jacopl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Problem polega na tym że przy prędkości od 90-130km/h samochodem trzęsie, zmieniłem tarcze razem z klockami i troszkę się polepszyło a tym bardziej przy hamowaniu jak puszcze kierownicę to nie rzuca kierownicą. W czym może tkwić problem ? ( Wahacze z przodu były wymieniane niedawno )

Czekam na odpowiedzi z waszej strony.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam teraz to samo, w tym samym zakresie predkosci i sie nie przejmuje, bo wiem, ze zmienie opony i wywaze kola i bedzie znow dobrze :8) , bo juz tak kiedys mialem... :cool2:

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identycznie prawie w tym samym zakresie z tym ze u mnie 110-140 mysle ze to wina opon albo felg, poniewaz zanim zmienilem przed latem to bylo ok a od razu po wymianie zaczeło mna telepac. Zmieniam w przyszłym sezonie letnim opony wiec narazie nic nie zaczepiam i tak jezdze no chyba ze to felgi tego bardziej bedzie mi zal, kilkakrotnie starałem sie je wyważać i nie poskutkowało < stawiam na opony >
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stała bolączka BM,jak kupujemy używki opony to właśnie tak jest,u mnie były 2 fele krzywe,potem 3 razy wyważałem koła[najlepiej w różnych warsztatach] i się uspokoiło,ale znów przy 70-90 lekko 'grają' opony z przodu[,2008 r. prod. używanych opon ],nie komentuję, dlaczego ktoś je sprzedał ,a kółka 18' dość czułe na takie 'bzdety',ale w nosie jeżdżę czasem poza 140 i tylko szumik ""słychac i muzyka V8 ,i kichać reszte...pzdr
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za podpowiedzi z ciśnieniem w oponach nici próbowałem na wszystkie sposoby, opony są nowe ale chyba stawiam na nie bo po zmianie właśnie się pogorszyło na starych auto chodziło jak ulał , tak że chyba zmienię na felgi stalowe z zimówkami i zrobię jazdę próbną zobaczymy czy będzie jakaś różnica. Jak sprawdzę to dam znać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.