Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Wracając do mojego pomysłu z listą osób zajmujących się kodowaniem to niestety zarząd forum się nie zgodził. Przykro mi.

Jeśli ktoś będzie kogoś szukać pisać PW

Ja oczywiście nie wnikałem w żadną decyzję .

Mimo że jestem moderatorem to interesuje mnie merytoryczna część tego forum ,

Kolega Dziqsek wpada od czasu do czasu tylko i kasuje kilka postów :D czy to On się nie zgodził tego nie wiem ,

nikt mnie nie poinformował,

widziałem post z propozycją listy osób zajmującą się diagnostyką i w zasadzie to zdziwiło mnie że

kolega Speed zapytał kolegę Nerwusa , a jak wiadomo już od dawna kolega Nerwus jest niebytem na tym forum

czasami zagląda i się nie udziela, mimo ze nadal pozostaje moderatorem co każdy może sprawdzić

memberlist.php?mode=viewprofile&u=3214

ostatni post w 2014 roku , ale to nie istotne .

Jeśli chodzi o listę to każdy tu w tym temacie może sobie zamieścić ogłoszenie nawet z numerem tel,

co widać na przykładzie kolegi Temsky ma reklamę na każdej stronie :D (a za nic nie płaci)

Więc chyba to lekka przesada twierdzenie że chodzi tylko o kase ,

a Ci co by byli na tej liście charytatywnie też by nie pracowali, co mnie nie dziwi inwestycja w sprzęt nie jest tania ,

zresztą sama wiedza którą trzeba mieć też nie pochodzi z daru (w nocy mi się nie przyśniła :D )

tylko godziny nauki na swoim samochodzie i posty i fora , książki itp...

reklama na tym forum usług jest oczywiście płatna , Ci co płacą pewnie by mieli pretensje .

Są tu na tym forum setki postów

o programowaniu, kodowaniu i diagnostyce , każdy ma do nich wgląd i może sam się wszystkiego nauczyć ,

a jak mu się nie chce , nie ma na to czasu lub głowy , to zamieszcza ogłoszenie w tym temacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli chodzi o listę to każdy tu w tym temacie może sobie zamieścić ogłoszenie nawet z numerem tel,

co widać na przykładzie kolegi Temsky ma reklamę na każdej stronie :D (a za nic nie płaci)

Din, takie zasady w tej sekcji. Wszystko , co nie zabronione , to dozwolone. Jeśli się to komuś nie podoba, to mogę usunąć. Już mnie znają wiele , aby pracować bez reklam.

Po prostu piszę nowe oferty z różnych dziedzin swojej działalności, ponieważ widzę , że sytuacja na rynku elektroniki BMW trochę smutna. Na przykład FRM jadą do mnie ze wszystkich województw. Tak samo i z CAS, DME/DDE. Dlatego piszę prawie na każdej stronie, ponieważ postęp nie stoi w miejscu, a rozwiązania idą w parze z postępem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nerwusa się pytałem bo jego był pierwszy post w temacie stukam oferuje a dopiero po czasie zauważyłem że on właściwie jest nie aktywny.

 

Kto się wpienił o listę nie będę pisać ale z tego powodu musiałem się zapytać kogoś kto zarządza forum.

 

Co do reklam może się to ukrócić Tomsky. Forum żyje z reklam i dzięki temu jest utrzymywane.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przecież nic nie pisze ze naruszasz regulamin.

Napisałem to ogólnie, nie o tym wątku. Sam twój podpis jest reklama.

 

Mój nick pisze się przez "E".

Wybacz temsky

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przecież nic nie pisze ze naruszasz regulamin.

Napisałem to ogólnie, nie o tym wątku. Sam twój podpis jest reklama.

 

Mój nick pisze się przez "E".

Wybacz temsky

tam w Niemczech, jeśli masz pytania, możesz śmiało do mnie pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy potrzebuje pomocy przy bmw e46 2.0d 150km 2002 rok Mój nowy nabytek jest kilka rzeczy do zrobienia kontrolka od świec zapaliła się po tym jak zabrakło paliwa, zawór podciśniena od egr szwankuje, odblokowanie manetki od komputera pokładowego i świateł dziennych no i oczywiście sprawdzenie auta pod kontem innych usterek. Jestem z Janowa lubelskiego mogę dojechać do Stalowej Woli, Tarnobrzegu,Kraśnika, Rzeszowa, ogólnie w promieniu do 100km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fachowca, który postawi mi cały pakiet oprogramowania pod I-COM A2. Chodzi mi o ISTA-D, ISTA-P, WinKfp, NCS Expert, Inpa, itp., łącznie z pełnymi bazami itp, czyli pelen full. Czekam na propozycje.

Posiadam laptop Dell 6320 z 8GB Ramu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy :-)

 

Programowanie, Kodowanie, Diagnostyka, Doposażanie. Kody FSC. Programowanie elektroniki na stole w tym Chip-Off. Softwarowe podnoszenie mocy silników turbodoładowanych (bez serii F).

 

tel. 660420069

 

Warszawa, Kielce i okolice

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

PW na przyszłość.

Nie wszystkie tematy przeglądam.

Dopisałem. Podaj jeszcze kod pocztowy. To będzie 40-xxx czy Warszawa

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poszukuję kogoś kto pomoże mi z wypaleniem DPF w E90 - 320d M47N2. Okolice Olkusza (może być Kraków/Dąbrowa Górnicza)

Jedź na autostradę - on sam musi się oczyścić, tylko na diagnostyce trzeba zobaczyć, aby rozdzielczość w DDE było i brak błędów, które hamują proces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś kto pomoże mi z wypaleniem DPF w E90 - 320d M47N2. Okolice Olkusza (może być Kraków/Dąbrowa Górnicza)

Jedź na autostradę - on sam musi się oczyścić, tylko na diagnostyce trzeba zobaczyć, aby rozdzielczość w DDE było i brak błędów, które hamują proces

 

 

Zapomniałem dopisać, że właśnie wyskakują mi błędy dpf i wyczytałem, że podobno bez wykasowania ich i zainicjowania wypalania samemu nić nie zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuje osoby do diagnozy WEBASTO z okolic Oświęcimia, Bielska-Białej.Pacjent: E91 xdrive 2.0d LCI, 2012r.

Objawy:

Po włączeniu z pilota, lub w idrive wiatraczek na wyświetlaczu pojawia się na około sekundę, słychać załączanie i koniec, wszystko wyłącza sie.

Zeby bylo ciekawiej, ostatnio po jezdzie z zalaczoną klimą (w temp powyzej 22C na zewnątrz) - na postoju webasto zadziałało, tzn włączyły sie wentylatory i mrugał symbol wentylatora na wyświetlaczu. Jednakże nie mam pojęcia czy działał prawidłowo bo nie wiem jaka ma dawac temperaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

poszukuje kogoś z Krakowa lub okolic kto pomoże mi odblokować DVD w trakcie jazdy w E90.

W okolicach świąt to może być również Rzeszów i okolice.

Myślę też o zaktualizowaniu nawigacji więc pomoc przy kodzie FSC też była by mile widziana.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.