Skocz do zawartości

pióra wycieraczek - problem z budową


zent

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem pióra wycieraczek VALEO, ale jak próbowałem je zamontowac okazało się że mają inną budowę od tych co mam w BMW, ściślej chodzi o tę lotkę areodynamiczną, czy jak to się zwie.

 

http://img91.imageshack.us/img91/3/wycieraczki.jpg

 

Niestety nie da się jej przełożyć do VALEO. Co oryginalnie podchodzi do e46?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

zent: lotka to żadne zmartwienie, valeo nie ma tego plastikowego dinksa na końcu którego pewnie nie przełożysz ze starych i wycieraczka będzie ci latać po szybie.

Z tego co ja znalazłem to albo ASO albo BOSH "speszyl edyszyn for bmw" z tym plastikiem. Na allego z wysyłka cosik koło 150zł, nie kupuj wycieraczek bez tego plastiku bo będzie źle zbierać, on musi wejść w ramie wycieraczki inaczej będzie przeskakiwać po szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zwracam te badziewie za 160 zł :mad2: Mam zamówione jakieś BOSCH'a, zobaczymy co to będzie. Dzięki za podpowiedzi :cool2:

 

Kolego nie wiem czy sprawdzałeś w ASO ale kiedyś podobną cenę płaciłem właśnie tam za wycieraczki do coupe. Dokładnie nie pamiętam ale na pewno było to sto kilkadziesiąt zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

@zent a przypadkiem nie Ty się kiedyś o to pytałeś - czym się różnią oryginalne od innych i BaX pisał o tym "zaczepie"?

 

160zł? w tej cenie śmiem twierdzić będą oryginalne...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zent a przypadkiem nie Ty się kiedyś o to pytałeś - czym się różnią oryginalne od innych i BaX pisał o tym "zaczepie"?

 

160zł? w tej cenie śmiem twierdzić będą oryginalne...

 

Nie, jest to mój pierwszy post na ten temat. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja już to przerabiałem ostatnio i powiem Ci że nie ma co kupować żadnych Valeo lub innych zamienników. to jest taki badziew że szkoda pisac, kup sobie oryginał w ASO, dasz 5-7 dych więcej ale jakość i praca Cię zaskoczą na + oczywiście.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sama gume przełozyłem z Championow za 35zł komplet do orginalnych piór i działaja bardzo dobrze. Poł godzinki roboty i ponad 100zł w kieszeni. Dobrałem po długosci. Orginały są bardzo twarde moim zdaniem. Wole zmienic co rok na jesieni zeby w zimie wszystko widziec, niz jezdzic kilka lat na jednych "bo kosztowały duzo" :)

Once you get locked in to a serious drug collection the tendency is to push it as far as

you can...

http://www.motostat.pl/user_images/2680/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRC kolego nie o to mi chodziło. miałem na myśli to ze warto dać kilka dych więcej i mieć porządne wycieraczki niż bujać sie z jakimś badziewiem i nie powiesz mi ze te z Championow sa tak samo dobre jak oryginały bo przerabiałem to już nie raz, moim zdaniem lepiej jest wydać pieniądze raz a dobrze niż dwa, trzy razy inwestować w kaszankę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja tam sama gume przełozyłem z Championow za 35zł komplet do orginalnych piór i działaja bardzo dobrze. Poł godzinki roboty i ponad 100zł w kieszeni. Dobrałem po długosci. Orginały są bardzo twarde moim zdaniem. Wole zmienic co rok na jesieni zeby w zimie wszystko widziec, niz jezdzic kilka lat na jednych "bo kosztowały duzo" :)

 

79-35 to raczej ma się daleko do 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.