Skocz do zawartości

Jakie kierunkowskazy do lamp Depo?


sulek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, prosiłbym o zdjęcia oraz namiary gdzie można dostać owe (oferowane przez was kierunkowskazy), bo te sprzedawane razem z lampami DEPO straszenie mi się nie podobają (chce zamontować jakieś inne), a oryginalne nie trzymają się kupy z lampami DEPO. Poniżej link do kierunków jakie aktualnie posiadam.

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img377.imageshack.us/img377/4264/depo1.jpg

 

%5B640%3A419%5Dhttp%3A//img11.imageshack.us/img11/8202/depo2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy wyglądają bardzo ciekawie z tymi ringami. Osobiście gdybym miał takie reflektory to połączyłbym je z prążkowanymi dymionymi kierunkami oryginalnymi, lub produkcji TYC. Są przyzwoitej jakości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, macie fotki tych kierunków, które proponujecie? Adresy aukcji allegro czy sklep-y gdzie mogę nabyć takie kierunki?? A co wy myślicie o tych kierunkach wydziwiam cz rzeczywiście są do [bAD]??

 

 

Myślałem nad czymś takim

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img213.imageshack.us/img213/9963/kierunkowskaz1.jpg

 

 

Te nie są też złe, pewnie dobre światło dają, ale musiałbym mieć inne wkłady chrom a nie black

http://img213.imageshack.us/img213/7447/kierunkowskaz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co te kierunki takie pomarańczowe są, bo szkło widzę, że jest białe?? Gdzie mogę kupić takie dymione kierunki?? Też mam 6000K, tylko jutro jadę zareklamować (może od razu wymienić), bo jedna przetwornica przestała działać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki widoczne na zdjęciu wyżej to zamienniki w wersji na białą żarówkę. Żeby świeciły na żółto zastosowano w nich pomarańczową przesłonkę. Nie wygląda to zbyt atrakcyjnie. Proponuję kierunki w wersji na zółtą żarówkę. W połączeniu z tymi lampami takie dymione kierunki będą wyglądały rewelacyjnie. Tuningowe odpowiedniki z gładkimi szkłami w e36 mnie osobiście śmiesza. Ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także z prośbą o namiar do kierunków do oryginalnych lamp bosha z 96r szukam kierunków dymionych jak aby jak najmniej rózniły sie od szkła lampy widziałem kiedys takie ale nie moge ich teraz nigdzie spotkać wyglądały rewelacyjnie niczym nie rózniły sie od oryginalnych kloszy lamp

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne foto... depo + kierunki sonar

 

http://images39.fotosik.pl/116/9fc0e2366035cd7fm.jpg

 

ale nie jestem zadowolony na topa z efektu rozgladam sie za innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie jestem zadowolony na topa z efektu rozglądam się za innymi

 

 

Te kierunki to lipa czy sam wygląd ci się nie podoba?? Mi wydaje się, że teraz jest w porządku, że ładnie się komponują kierunki z tymi lampami.,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w sklepie z częściami blacharskimi i oświetleniem. Mam dostęp do części różnych producentów. Sam jakiś czas temu szukałem dymionych kierunkowskazów do swojego auta bo były założone białe i mi się nie podobały. Przymierzałem różne i polecam TYCa. Są ładnie przydymione i przyzwoicie wykonane. W prawdzie mam standardowe lampy BOSCHa, ale odcień tych kierunków idealnie pasuje do ciemnego wnętrza lampy. Można je nabyć w oddziałach HART.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w sklepie z częściami blacharskimi i oświetleniem. Mam dostęp do części różnych producentów. Sam jakiś czas temu szukałem dymionych kierunkowskazów do swojego auta bo były założone białe i mi się nie podobały. Przymierzałem różne i polecam TYCa. Są ładnie przydymione i przyzwoicie wykonane. W prawdzie mam standardowe lampy BOSCHa, ale odcień tych kierunków idealnie pasuje do ciemnego wnętrza lampy. Można je nabyć w oddziałach HART.

]kolego mozesz zapodac jakieś fotki tylko prosze o w miare dokładne jak to sie prezentuje w całości oraz jaki koszt takich kierunkowskazów chodzi mi włanieo taki efekt aby jak najbardziej podchodziły odcieniem do oryginalnych lamp!! z góry dziekuje "pawelaspl"

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz zapodać zdjęcie tych ciemniejszych i tych jaśniejszych?? Bo chyba raczej wolałbym te ciemniejsze, bo może nigdzie nie będę szukał, na allegro chyba nie ma dymionych, tylko po prostu wezmę je od ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w sklepie z częściami blacharskimi i oświetleniem. Mam dostęp do części różnych producentów. Sam jakiś czas temu szukałem dymionych kierunkowskazów do swojego auta bo były założone białe i mi się nie podobały. Przymierzałem różne i polecam TYCa. Są ładnie przydymione i przyzwoicie wykonane. W prawdzie mam standardowe lampy BOSCHa, ale odcień tych kierunków idealnie pasuje do ciemnego wnętrza lampy. Można je nabyć w oddziałach HART.

kolego jakis numer katalogowy tego TYC ponieważ jest duzo tego oraz orientacyjna cena za dwie sztuki do mojego sedana!!!

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.