Skocz do zawartości

Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj nerwus, robiłem wszystko według Twoich instrukcji i mam problemy. Po podłączeniu kabla ale nie włączonym zapłonie próba połączenia się np. z Airbag wywala taki błąd "IFH-0009: NO RESPONSE FROM CONTROLUNIT. Program will be stopped! po włączeniu zapłonu połączenie z Airbag wywala coś takiego "Language variants do not match Malfunction possible!" Dodam że jak podłączam sie to te kropki od zapłonu i akumulatora cały czas mi się świecą bez względu na to czy jest włączony czy nie. Coś źle poinstalowałem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Przy wyłączony zapłonie nie będzie komunikacji. To jakbyś chciał używać komputer z wypięta wtyczka z gniazdka sieciowego.

Druga rzecz to błąd mówiący że język skryptu nie jest ok. Daj ok i używaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie robię wszystko zgodnie z instrukcja i przy odpaleniu INPY wyskakują mi takie ikonki co jest nie tak?

http://tinypic.pl/0j07p5ofva63

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie dzięki

ale jak łącze się z ASC/DSC to wywala taki komunikat co to jest?

http://tinypic.pl/iqdbzzfhou3h

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
witam

jaki jest najlepszy program do diagnozy bmw 730d e65 DIS INPA..??dzieki,pozdro

 

najlepszy i najnowszy to ISID 2.28

 

aktualnie ISID 2.29

 

:!: Po zainstalowaniu inpa z 1szego posta wersji 10.0.4 po uruchomieniu mam wszystkie modele oprócz e46. Pod F3 tam gdzie powinno być e46 mam pusto.

 

 

Trzeba edytować INPA.INI. Rozwiązane.

 

Temat stary jak świat. Musisz wyedytowac inpa.ini :search:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po próbie zakodowania świateł dziennych NCS w E60 światła mi się zakodowały, ale pojawił się błąd w LMA 9CC0 inconsistency: software version and coding index, i caly czas bije mi czerwonymerrorem podnosnika piszac na idrive ze light system failure - wszystkie swiatla działają ok.

W jaki sposob powstala ta niezgodnosc softu??

Czy ma cos do tego fakt, ze w katalogu ncsexper/daten/e60 mam pliki z 01.06.2004? Auto mam też z 2004 ale z tego co wiem miało aktualizaowany soft około 2007roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po próbie zakodowania świateł dziennych NCS w E60 światła mi się zakodowały, ale pojawił się błąd w LMA 9CC0 inconsistency: software version and coding index, i caly czas bije mi czerwonymerrorem podnosnika piszac na idrive ze light system failure - wszystkie swiatla działają ok.

W jaki sposob powstala ta niezgodnosc softu??

Czy ma cos do tego fakt, ze w katalogu ncsexper/daten/e60 mam pliki z 01.06.2004? Auto mam też z 2004 ale z tego co wiem miało aktualizaowany soft około 2007roku.

 

gdzies juz ktos mial podobny problem i aktualizacja softu w module(modulach) pomogla. z tego co wiem wazne jest ze nie ktore moduly sie aktualizuje razem z innymi i np ista cie informuje podczas aktualizacji ze trzeba jeszcze ten i tamten zaktualizowac

 

ps. pewnie najlepiej bedzie jak wszystkie zaktualizujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dcan-a i ista/p jak nerwus potwierdzi ze da rady dcan-em to moge ci pomoc w wolnej chwili...

 

Byłbym wdzięczny bo pomimo że nic się z autem nie dzieje to ten wyskakujący symbol czerwonego podnośnika i awarii systemu oświetlenia nie daje mi spać...

Oczywiście dostosuję się co do czasu i miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne Panowie za zainteresowanie moim problemem, pomoc już nie jest potrzebna - udało się rozwiązać temat :).

Dla potomnych - pomogło ponowne kodowanie LMA pustym plikiem fsw_psw.man, ale przy użyciu nowszych bibliotek NCS (tych w folderze DATEN).

Stare miałem z 06.2004 a te obecnie 2010.

Potem zakodowałem DRL i też hulają a błąd który był wcześniej nie pojawia się.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.