Skocz do zawartości

M62 camshaft sensor - który to 1 a który 2


mbbrzoza

Rekomendowane odpowiedzi

Oj panowie panowie jak drugi to po stronie kierowcy. Pierwsza głowica to ta z korkiem oleju czyli prawa (pasażer) Wymień ten w głowicy po stronie kierowcy i będzie cacy. Zresztą jaki to problem się upewnić. Odepnij drugi sprawny i sprawdz jaki błąd Ci wyskoczy. Masz wtedy czarno na białym.

 

Swoją drogą gdzie kupowałeś i ile płaciłeś? Ja nabyłem w ASO i płaciłem 350zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo o to chodziło Danek24!! 2 czujnik jest w takim razie od kierowcy ;)

Bede jutro zmieniać bo rano musze go kupić w uzywanych częsciach od anglików.

Ma kosztować 100 zł. W ASO krzykneli mi 380 zł, a to troche za duzo biorąc pod uwage ze prawdopodobnie zmiana nic nie wniesie do całego systemu. Wydaje mi sie, ze przy braku sygnału z jednego pobierana jest informacja z tego pracujacego dlatego nie zapala sie kontrolka silnika na desce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sie nie zapalała a czujnik czasem poprostu miał przerwę. Auto wtedy potrafiło zakuleć a wręcz zgasnąć. Wymień i powinno być ok. Dodam że kiedy w niego uderzałem to auto właśnie kulało. Możliwe że u Ciebie jest padnięty na amen dlatego nie zauważasz złych objawów a silniczek nie będzie pracował tak jak powinien z uszkodzonym czujnikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie, czy w e38 740d są też dwa czujniki wałka rozrządu.Mi komp pokazał błąd tego czujnika, tylko bez określenia strony.Wymieniłem ten po stronie kierowcy ale to nic nie dało.Jeżeli sa dwa, to różnią się miedzy sobą?

Pozdrawiam.W wykazie części do mojego modelu występuje tylko jeden.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.