Skocz do zawartości

M3 COMPACT poszukiwania??


M-Technic

Rekomendowane odpowiedzi

ale buda trochę nie BMW, o gustach się nie dyskutuje, ale compact nigdy nie budził u mnie zbyt wielkich emocji.

jak najbardziej buda BMW :duh: a o gustach sie nie dyskutuje w najmocniejszej wersji w wyscigach GTR było własnie nadwozie compact...reszte dopowiedz sobie sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiastka?? kazdy inny moze ale jakma silnik s50b32 to go czyni bmw z pierwszej ligi

 

ale buda trochę nie BMW, o gustach się nie dyskutuje, ale compact nigdy nie budził u mnie zbyt wielkich emocji.

 

Bo co bo niema dłuższej d...? BMW serii 1 to też nie BMW? Ta marka musi robić same limuzyny czy jak? :8) Mi osobiście z racji że lubię autka 2/3 drzwiowe podchodzą w kolejności: coupe, compact, sedan, touring ale tak jak powiedziałeś o gustach się nie dyskutuje, zresztą jak się ma rodzinę to wiadomo że się o wiele milej jeździ w sedanie czy combi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem na zachód po coupe, cabrio lub sedan napewno nie compact! Z racji tego że byłem zależny od poszukiwań dwóch "kolegów" (wybrali sobie auto więc czas wracać) to brałem najlepsze co było w tym miejscu. i stały e36 coupe czy e46 sedan ale takie trochę "wolne" :? 318i 316i więc powiedziałem nie wole wrócić bez auta i stał compact 323ti w m pakiecie na maxa łącznie z czarną podsufitką itd 98r nie czekałem długo wziąłem myślę sobie szybko sprzedam. Wyjechałem na drogę :D istny gokart :D mam go do dziś z tym silnikiem warto bo... jedzie :D teraz zbiorę trochę kasy i palę się na E31. Pozdrawiam wszystkich właścicieli compactów i wszystkich miłośników BMW :hand:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.