Skocz do zawartości

BMW 750 B12 6.0 E-KAT


Rekomendowane odpowiedzi

jedyne co mi się nasuwa po przeczytaniu tego tematu (poza chęcią do śmiechu) to to że przez większość wypowiadających się przemawia ogromna zazdrość że ktoś mimo młodego wieku jeździ samochodem na który wielu z nas nie stać

i nie ma znaczenia za czyją kasę on jest kupiony

a to czy ktoś ogarnie samochód po zakupie to sprawa rozumu i rozsądku, jeden ogarnie 500KM a drugi zabije masę ludzi samochodem z 40 konnym silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Thestructor nie każdy podobnie jak Ty musi brać kredyt,żeby kupić auto... Laughing Laughing Laughing tak, tak a ja biorę pieniądze od rodziców...

no, masz się czym chwalić :lol:

 

Tak stać mnie na E60 520D :D

nie, nie stać Cię :)

 

 

Studiuję. Później przyjdzie czas na ciężką pracę.

Gratuluję postawy xDD Wyobraź sobie, że niektórzy jakoś potrafią pogodzić pracę i studia :)

 

Po Tobie spodziewałem sie czegoś więcej. Przynajmniej od strony merytorycznej...Nie poczekałeś na moja odpowiedz lecz odpowiedziałeś za mnie...Widać UW nie lubi UJ'tu Smile

Mam zacząć rzucać paremiami czy wplatać język prawny w posty? :) Błaaagam :duh:

Do UJ nic nie mam. Za to banany mnie denerwują równie bardzo na UW :)

 

 

 

 

Co do małego silnika to świadomie taki kupiłem, i bardzo mi sie podoba Mr. Green

Ja podobnie :) Czasem wiadomo, mocy brakuje, ale jadąc w korku albo przemieszczając się z punktu a do b po mieście jakoś absolutnie nie brakuje mi mocy - 100km mi styka :) No i jak tatuś na benzynę nie daje spalanie nie jest obojętne w budżecie studenta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie,niech wszyscy dadza sobie "po razie" i bedzie OK. Jedni maj fury za 120tys.zl , inni maja za 8tys i tez jezdza. Inni biora kase od starych i nie jezdza zadnym autem :twisted2: . I jest dobrze. mnie zastanawia tylko jedna rzecz...... Czemu nie wypowiada sie tu zalozyciel tego tematu???????? :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem coś czego nie powiniennem...

M!xeR gratuluje Tatusia... Ja jakoś ze swoim nigdy nie rozmawiałem o niższości ludzi w samochodach z małymi silnikami...

Naprawdę jesteś tak niedorozwinięty że niewiesz po co ktoś kupuje e60 520d ?

po pierwsze to nie jest słaby silnik...

generuje 340 Nm już przy 2000 obrotów. A do setki ma 8,6 :)

przy tym spala jak na taki samochód i klase aptekarskie dawki paliwa.

Pozatym BMW samochody o dosyć charakterystycznym prowadzeniu :) i świetnym wykonaniu...

A kto to kupuje ? Napewno ktoś kto nie daje zdjęć dowodu osobistego i rejestracyjnego... Żeby mi na forum uwierzyli... :lol: i nie przedłuża sobie niczego pojemnością silnika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem coś czego nie powiniennem...

M!xeR gratuluje Tatusia... Ja jakoś ze swoim nigdy nie rozmawiałem o niższości ludzi w samochodach z małymi silnikami...

Naprawdę jesteś tak niedorozwinięty że niewiesz po co ktoś kupuje e60 520d ?

po pierwsze to nie jest słaby silnik...

generuje 340 Nm już przy 2000 obrotów. A do setki ma 8,6 :)

przy tym spala jak na taki samochód i klase aptekarskie dawki paliwa.

Pozatym BMW samochody o dosyć charakterystycznym prowadzeniu :) i świetnym wykonaniu...

A kto to kupuje ? Napewno ktoś kto nie daje zdjęć dowodu osobistego i rejestracyjnego... Żeby mi na forum uwierzyli... :lol: i nie przedłuża sobie niczego pojemnością silnika :lol:

 

 

:modlitwa: :cool2:

 

Pozdro dla Macieja Patryka i seniora rodu Zdzisława

 

Mam wrażenie kolego mixer ze jeszcze nie pokazałeś wszystkiego na co cie stać...

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jesteście kiepsko intelektualnie wyposażenie :lol: :lol: :lol:

 

Niektórzy z Was np.użytkownik Deacon, puchatek26 czy Szklany nie potrafią czytać ze zrozumieniem :(

 

GDZIE TUTAJ JEST NAPISANE COŚ O MAŁYCH SILNIKACH ?? :

 

Zawsze śmiałem się (nauczył mnie tego Tato) z osób które na siłę próbują pokazać,że stać ich na więcej niż w rzeczywistości tak jest. Dlaczego ?? Ano po to żebym sam tak nie robił...

 

Mieliśmy raczej na myśli, kupowanie np. 5 E60 z welurkami, mechaniczną klimą, etc. czyli zupełnego golasa byle tylko kupić 5er, bo to BMW...BMW nie jest autem dla każdego, nie mam na myśli np. E36...

Jeżeli ktoś trzyma zegarek za 10.000 zł i za 1000zł i nie widzi różnicy tzn. ,że rzeczy luksusowe nie są dla niego. To tak jakby kupować rzeczy z linii Emporio Armani czy Armani Jeans i Naszywać metki Armani Collezioni czy Black...Z BMW jest podobnie 5er ma być "droga", ma kosztować więcej niż 3er, ma być luksusowa, ma być ponad...Jeżeli nie stać Cię na ten luksus to nie pchaj się na siłę...

 

Jeżeli ktoś kupuje gołą 5 z najmniejszym z możliwych silników i mówi,że to po to żeby było oszczędnie to zaśmieję mu się w twarz...5er nie ma być oszczędna...nie stać Cię kup 3er i nie naśmiewaj się z kogoś kogo stać w tym przypadku z mojego Taty...

 

ps. Deacon ciągle czekam na linka do Art. z KK, KD lub wyroku sądu który mówi o tym,że sankcją za jazdę bez prawa jazdy jest ograniczenie możliwości zdawania egzaminu na prawo jazdy... :lol: Pochwal się skąd wysnułeś takie bzdury ?? może z palca ? ahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.