Skocz do zawartości

BMW 750 B12 6.0 E-KAT


Rekomendowane odpowiedzi

Peter69 :

 

Daleki jestem od stwierdzenia, że jestem lub nie jestem bogaty. O sobie nigdy tak ani nie powiedziałem ani nie pomyślałem. Jestem osobą raczej skromną. Czy moi Rodzice są zamożni/majętni lub bardziej kolokwialnie "szmalowni"? Nie zaglądam im na konto a więc również nie mogę tego stwierdzić. To czym jeżdżą i jak mamy urządzony dom/mieszkanie oraz jak duży/e on/ono jest to tylko i wyłącznie moja sprawa.

 

Nigdzie ale to nigdzie nie napisałem,że jestem wyśmienitym kierowcą. Co miałoby być obiektywną i rzeczywistą wykładnią takiego stwierdzenia i takiej opinii ?? Napisałem natomiast,że nie mam problemów z przemieszczaniem się z punktu A do punktu B zgodnie z przepisami ruchu drogowego mimo,że pod maską drzemie V8 i 350KM...mimo zaczepek, o dziwo, najczęściej kierowców e36....

To czy dobrze jeżdżę możnaby sprawdzić na torze...jedynie...

 

puchatek26:

 

Obecnie ani owe E55 ani drugie auto jakie miałem nie jest już moją własnością. Jakkolwiek ciągle jestem posiadaczem MB e55(nie mylić z właścicielem) i prędko się to nie zmieni...

 

Przy tym wszystkim jestem normalną osobą. Nie czuje się lepszy od innych, nie wydaje mi się,że umiem więcej i ,że jeżdżę lepiej. Wiem jednak,że dużo pomogła mi jazda autem z taką mocą a nie inną, przede wszystkim w nabraniu szacunku do prędkości, ptzyspieszenia, zagrożenia płynącego z brawury etc. W przyszłości moje dzieci również będę chciał zarazić bakcylem motoryzacji najwcześniej jak to tylko możliwe...

 

ps. Mam 21 lat więc "Panowanie" zostawmy na inne okazje i na inne lata a póki co wystarczy "m!xeR" puchatek26 :)

 

Pozdrawiam,

No offence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...

szkoda, ze cie miski nie zlapaly, poczekalbys sobie na prawko pare ladnych lat.

 

zacytuj mi proszę lub podaj linka do pzrepisu KK, KD, KW lub innego aktu prawotwórczego który mówi,że za jazdę bez prawa jazdy grozi delikwentowi blokada możliwości zdawanie egzaminu na uprawnienia do poruszania się w ruchu drogowym pojazdami kat. B na lat X.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autem po mieście zacząłem jezdzić zanim zrobiłem prawo jazdy, ba zanim poszedłem na kurs. Było to nie byle co bo E55 AMG (354 KM). Miałem wtedy 19 lat. Bez prawka przejezdziłem 6 miesięcy (regularnej, niemalże codziennej jazdy). W tym czasie nie miałem żadnej kolizji etc.

 

19 latek + 6mieś = 19,5 (od biedy 20, jeśli po 19,5 zacząłeś jeździć)

 

Jakkolwiek ciągle jestem posiadaczem MB e55 (nie mylić z właścicielem) (...) Mam 21 lat więc

 

nagle 21...

 

Chyba, że jeździłeś pół roku, półtora przerwy i nagle egzamin.... I w międzyczasie "posiadałeś" (ja bym bardziej zwrócił uwagę, na to, że na forum używa się języka naturalnego, a nie prawniczego - czemu nie zastosujesz słowa "pożyczyłem" co zrozumiałby każdy - czyżbyś chciał zabłysnąć swym niepełnym wykształceniem :D? ) tego merca, ale nie jeździłeś... Czy ktoś wycofał swe pozwolenie na ususfructus (ahh zabłysnąłem) od tak sobie na ten czas? :)

 

 

 

 

Do tego momentu wydawało mi się,że kierowcy E36 i E39 to nie-buraki (wg. podziału dychotomicznego na buraków i nie-buraków).
Nigdzie ale to nigdzie nie napisałem,że jestem wyśmienitym kierowcą. Co miałoby być obiektywną i rzeczywistą wykładnią takiego stwierdzenia i takiej opinii ??
posiadaczem MB e55(nie mylić z właścicielem)

hahaha xD

Jesteś moim ulubionym typem studenta naszego kierunku :D Podniecony na max - pewnie nawet w rozmowach ze znajomymi wytykasz im błędy rozumowania łacińskimi nazwami :D

 

 

 

Czy moi Rodzice są zamożni/majętni lub bardziej kolokwialnie "szmalowni"? Nie zaglądam im na konto a więc również nie mogę tego stwierdzić.

śmiem wątpić w twą inteligencję jeśli nie jesteś w stanie tego ocenić i bez zaglądania w konto :)

Edytowane przez adamerso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłem się : 29 lutego 1988

 

Zacząłem jezdzić ok. Listopada 2007 (mam 19 lat)

 

Kurs zacząłem w styczniu 2008

 

29 luty 2008 20 lat

 

Prawko zdawałem 31 albo 30 marca (nie pamiętam) 2008

 

Niedługo po tym Mesiu przeszedł na moją własność

 

Lipiec 2008 kupiłem drugie auto, MB został w rodzinie ale już nie jako moja własność

 

Luty 2009 sprzedaję swoje auto, zaczynam znowu jezdzić MB i staje się jego posiadaczem (nie właścicielem)

 

1 Marca 2009 (nie było w tym roku 29 lutego) mam 21 lat...

 

Dzisiaj jest 23 marca...

 

Co Ci się nie zgadza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[zacytuj mi proszę lub podaj linka do pzrepisu KK, KD, KW lub innego aktu prawotwórczego który mówi,że za jazdę bez prawa jazdy grozi delikwentowi blokada możliwości zdawanie egzaminu na uprawnienia do poruszania się w ruchu drogowym pojazdami kat. B na lat X.....

 

nie ma takiego zapisu w ustawie, jest tylko mandat w wysokosci 500zl. reszta zalezy od sadu. sad moze ale nie musi odroczyc egzamin do max 10 lat, zazwyczaj odraczaja na 5. szkoda, to tobie nie trafil sie jakis upierdliwy policjant i sedzia.

Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ciągniecie tak M!xeR-a za język mi jakoś te bajki nie przeszkadzają i nie zazdroszcze nawet jeśli to prawda. Myśle jednak że ktoś kto jeździł mocnym samochodem RWD w zimie na letnich oponach wie jak się tym jeździ :) myślenie nie boli :) chyba że lepiej Ci się jeździło z zaciśniętymi pośladami :8)

jeśli chodzi o Alpinę... Cudowny samochód jedno z moich motoryzacyjnych marzeń. Z tym że nie zostało zbudowane do powolnej jazdy, ktoś kto jest tylko po kursie nie ma dobrze opanowanych nawet podstaw...

Ciekawe czy sobie poradzisz przy parkowaniu :)

 

Jeśli to prawda że masz kasę i nie jest to prowokacja, kup sobie coś bez systemów kontroli trakcji, z tylnym napędem pojeździj przez jakiś czas, pobaw się na placu. A jak rozwalisz to nie będzie tak szkoda jak bądź co bądź unikatowej Alpiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :D.

 

W europie z wyjątkiem Wysp mamy system kontynentalny tzw. civil law główną cechą tego systemu jest to,że nie opiera się na precedensie (chociaż coraz częściej widać sygnały,że w tym kierunku zmierza w przeciwieństwie do common law, który dokładnie na odwrót dąży do ustawy jako głównego źródła prawa) tzn. min. ,że źródła prawa są wymienione enumeratywnie w art 87 konstytucji. Żadnym z tych źródeł nie jest orzeczenie sądu powszechnego. Orzeczenia Sądów Najwyższych choć formalnie źródłami prawa nie są czasem/często są brane pod uwagę jako precedensy przez sądy powszechne.

Sądy powszechne są ustami ustawy. Nullum crimen sine lege i nulla poena sine lege... Więc jak Sąd powszechny może ograniczyć możliwość zdawania egzaminu o wydanie uprawnienia do poruszania się pojazdami kategorii (w tym przypadku) B. ?? Pokaż mi proszę orzeczenie Sąd/Sądów Najwyższych w tej kwestii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz racje...

prowadzenie pojazdu bez uprawnień to wykroczenie a nie przestępstwo.

Słyszałem bajki o o odraczaniu egzaminu... ale to tylko bajki chyba że możecie podać przykład namacalny.

A teraz Ci którzy się tak bulwersujecie, że prowadzenie bez prawka jest takie złe. Może wyjaśnicie dlaczego :?: Prawko to tylko kawałek plastiku i nie świadczy w żadnym stopniu o umiejętnościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz racje...

prowadzenie pojazdu bez uprawnień to wykroczenie a nie przestępstwo.

Słyszałem bajki o o odraczaniu egzaminu... ale to tylko bajki chyba że możecie podać przykład namacalny.

A teraz Ci którzy się tak bulwersujecie, że prowadzenie bez prawka jest takie złe. Może wyjaśnicie dlaczego :?: Prawko to tylko kawałek plastiku i nie świadczy w żadnym stopniu o umiejętnościach...

 

Świadczy. Sprawdza w jakim stopniu opanowałeś technikę jazdy samochodem i znajomosc przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tylko teoria moim zdaniem. Zresztą widać to na naszych drogach, niektórzy nie potrafią jeździć (wlączając w to kulturalne zachowanie) mimo że mają prawko, tak jak i zdarzają się kierowcy bez którzy jeżdżą dobrze...

 

Mówię z własnego doświadczenia po egzaminie nie umiałem jeździć, umiałem spełnić jakieś minimalne wymagania, ale niczego nie wiedziałem o panowaniu nad samochodem, hamowanie awaryjne zrobiłem raz, a co zastanówcie się czego można się nauczyć przez 30 godzin jazdy... ponadto uważam że powinny być wprowadzone badania psychologiczne żeby eliminować ulicznych rajdowców i samobójców (zabójców) . Aktualny system szkolenia kierowców to żenada :mad2 i widać to niestety w statystykach wypadków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wszystko inne to troszku bez sensu byłoby karać za jeżdżenie bez prawka zakazem jego robienia... Bo co będzie robić złapany delikwent przez te 2/5/10 lat? na rowerze śmigać? :) Wiadomym by było, że znów popełni wykroczenie.. A sens karania za brak prawka (dla kolegi prawnika :ratio legis :D ) jest raczej taki, by osobnik je zrobił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thestructor kiedy myślałem, że już nikt nie może napisać nic głupiego w tym temacie, zjawiłeś się Ty. Cóż za wyczucie czasu...

 

Mam pisać o Twoim peniso-przedłużaczu z podpisu ?? E60 w 2 litrowym dieslu?? Ale jako pożywkę dla Ciebie i reszty obiecuję wrzucić dzisiaj na forum fotki dowodu rej. auta oraz dowodu osobistego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peniso-przedłużaczu z podpisu ?? E60 w 2 litrowym dieslu??

 

to żeś jebnął :D

 

leczymy kompleksiki silnikiem :norty: ?

 

 

Zapracuj sam na utrzymanie poloneza i wtedy komentuj cudze klekotki szpanerze z funduszu rodzinnego ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja powiem tylko tyle tu juz by sie przydała wizyta moderatora w tym temacie i kropka bo jak juz na renomowanym forum BMW jednynym z autoryzacja BCE propaguje się jazde bez prawka bo po co komu prawko???????

 

A potem że tyle młodych ludzi ginie na drogach

 

Od siebie ja bym wam dal wszytskie alpiny amg i co tylko potem sie pozabijajcie panowie mistrzowie kierownicy na drzewach nie będziecie mi jmiejsca na drodze zajmowac i chamskoch manewrów przed nosem odwalać :)

 

Bo twierdzenie 18 czy 19 latka, że on umie jeździć to miedzy bajki panowie jak miałem tyle lat też tak myślałem teraz mam 5 więcej stazu za kółkiem i widze jak mało umialem wtedy i jak mało umiem dziś ile błedów popełniam a wy wszyscy jak kubica idealni driverzy troche obiektywizmu ludzie :)

Nie ma to jak 760I 445 koni Rulez:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peniso-przedłużaczu z podpisu ?? E60 w 2 litrowym dieslu??

 

to żeś jebnął :D

 

leczymy kompleksiki silnikiem :norty: ?

 

 

Zapracuj sam na utrzymanie poloneza i wtedy komentuj cudze klekotki szpanerze z funduszu rodzinnego ^^

 

Jest klasa auta której nie wypada kupić z silnikiem z "compacta" dlaczego bentletye mają silniki > 6L ??

 

Jets grupa ludzi, które kupuje auta marki Mercedes, BMW czy Audi z podstawowym wyposażeniem czy małolitrażowymi silnikami (bo tanie) żeby tylko mieć TAKIE auto, bo to MB, BMW lub Audi...Zawsze śmiałem się (nauczył mnie tego Tato) z osób które na siłę próbują pokazać,że stać ich na więcej niż w rzeczywistości tak jest. Dlaczego ?? Ano po to żebym sam tak nie robił...

 

Uwaga o "peniso-przedłużaczu z podpisu ?? E60 w 2 litrowym dieslu??" - wzięła się stąd,że ten Pan w innym temacie o zagazowaniu 730i E65 wygłaszał opinie "jeżeli nie stać Cię na benzynę zmień auto" a co innego można powiedzieć o kimś kto kupuje limuzynę klasy średniej wyższej z 2.0dieslem ? :lol: :lol: :lol:

 

Auto nie jest moje a kiedy było moje było mi sprezentowane..Dlaczego zatem twierdzisz,że mam kompleks ??

 

ps. Proszę Moderatorów o nie zamykanie tematu do wieczora. Potem hulaj dusza,piekła nie ma.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć sam nie wierzę,że to robię...

 

Dla Wszystkich niedowiarków...

 

btw. tak wiem, że jest to zdjęcie dowodu osobistego brata a dowód rej. pożyczyłem od sąsiada...

 

http://img49.imageshack.us/my.php?image=img0855.jpg
http://img207.imageshack.us/my.php?image=img0856v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy chcecie sobie udowodnić? Albo kto chce się przechwalać "że mnie stać a ciebie nie"? Masz pieniądze, fajne autko, kochającą rodzinkę, czego chcieć więcej?

 

Może u niektórych poprostu emocje biorą górę :nienie:

 

Według mnie temat jak najszybciej do zamknięcia, nic nie wnoszący, a wręcz przeciwnie prowokujący do kłótni i kolejny godny forumowego archiwum.

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego m!xer,czy moglbys mi jeszcze raz napisac ,jakim autkiem jezdzisz,jakie nalezy do ciebie?????? Bo wiesz, piszac o tym ze "twoj tatko posiada mechasia" o niczym tu nie swiadczy :duh: Czy przez ciezka prace dorobiles sie czegos w swoim krotkim zyciu????? Czy oprocz tego ,ze chwalisz sie czyjas wlasnascia ( w tym przypadku twojego tatusia,nie twoja ) ,jest cos z czego jestes dumny,czym mozesz zaimponowac?????

Czy jestes poprostu zwyklym "przyczymanym" guwniarzem,ktorego "rodzice maja kasa ,bawia sie doskonale ,dniami i nocami caly rok jak w karnawale,Ciebie zbywaja pieniedzmi na kazdym kroku,tak jest miesiac po miesiacu,rok po roku...." - znasz dalszy ciag tej piosenki????? Mysle ,ze wlasnie tak skonczysz,jak nie przestaniesz sie przechwalac. Zaloze sie ,ze nie masz przyjaciol,jestes sam jak palec,a pisanie bzdur na tym forum dodaje ci odwagi i pewnosci siebie.

 

PS. Mysle,ze nigdy nie powiedzialbys tych bzdur ludziom z tego forum prosto w oczy :twisted2: Pozdro mamin cycu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przez ciezka prace dorobiles sie czegos w swoim krotkim zyciu?????

 

No to już doszliśmy, że nie ^^ Ale tatuś ma flotę i nie lubi posiadaczy limuzyn z małymi silnikami :mrgreen:

 

 

 

Heh, fajny ten wątek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przez ciezka prace dorobiles sie czegos w swoim krotkim zyciu?????

 

No to już doszliśmy, że nie ^^ Ale tatuś ma flotę i nie lubi posiadaczy limuzyn z małymi silnikami :mrgreen:

 

 

 

Heh, fajny ten wątek :lol:

 

Też mi sie zaczyna podobać :)

 

Co do małego silnika to świadomie taki kupiłem, i bardzo mi sie podoba :mrgreen: lepiej kupić 6 litrów w benzynie i zagazować - najlepiej bentleya :twisted2:

 

Mixer - z tym dowodem to cie wszyscy podpuścili a ty jak dziecko wstawiasz zdjęcia :modlitwa: jeszcze tylko nazwisko panieńskie matki poprosze i pół polski bedzie mogło zaciągnąć kredyt na twoje nazwisko, najlepiej na nową beemke...

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje Ci,że odwrotnie niż ja, nie powiedziałbyś mi większości tych rzeczy prosto w oczy...

 

Studiuję. Później przyjdzie czas na ciężką pracę.

Nie chwalę się ani autem ani pieniędzmi...dziś są a jutro ich może nie być...Napisałem jedynie,że zanim zrobiłem prawko jeździłem autem...

Ja jestem gówniarzem a Ty arogantem i impertynentem...

Ciekaw jestem jednak dlaczego spotykam się z atakami z Twojej strony??

Uwaga o przyjaciołach i życiu osobistym jest na tak dramatycznie niskim poziomie,że przez szacunek do Ciebie, człowieka pozytywisty ograniczę się tylko do tego zdania...

 

Adamerso:

 

Po Tobie spodziewałem sie czegoś więcej. Przynajmniej od strony merytorycznej...Nie poczekałeś na moja odpowiedz lecz odpowiedziałeś za mnie...Widać UW nie lubi UJ'tu :)

 

Od siebie na zakończenie dodam,że jedni z Was pracują na a inni tylko potwierdzają obiegową opinię,że wśród kierowców BMW stosunkowo często spotyka się ludzi agresywnych, intelektualnie kiepsko wyposażonych...

 

ps. no offence

Edytowane przez m!xeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dorównać Waszemu poziomowi...a zatem.

 

Thestructor nie każdy podobnie jak Ty musi brać kredyt,żeby kupić auto... :lol: :lol: :lol: tak, tak a ja biorę pieniądze od rodziców...ups...ale to akurat mieliście Wy napisać :D

 

Podoba Ci się czy na więcej Cię nie stać ? :lol: znowu uprzedzam to co napiszecie...Tak stać mnie na E60 520D :D

 

Dałem się podpuścić ? Ano masz rację...To taka Twoja mała victoria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.