Skocz do zawartości

BMW 750 B12 6.0 E-KAT


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno skończyłem 18 lat i zdałem prawko, zawsze fascynowały mnie bemki, niestety starzy nie mogli mieć prawa jazdy(względy zdrowotne) więc fury się już nie moge doczekać. Chciałbym kupić bmw od razu z grubej rury. Nasuneła mi się myśl o BMW 750 B12 6.0 E-KAT. Mam tylko jedno pytanie. Ile to spala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ile masz lat? Bo wiesz... Wydaje mi się, że jako mało doświadczony kierowca, który tym bardziej nie jeździł samochodem RWD będziesz miał problem z opanowaniem takiego potwora.

 

Nie lepiej zacząć od jakiejś E36/E46 320i? Auto jeździ nie najgorzej i daje dużo frajdy z jazdy. Nie chcemy później czytać na interii, że młody kierowca BMW się (znów) rozbił...

 

A teraz co do twojego pytania, jeżeli pytasz ile Pali, tzn. że Cię na niego nie stać :) Myślę, że jeżeli jeździsz dużo w mieście, to 20l/100 nie powinno zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm dla mnie post prowokacja :)

 

Przemyśl to dokładnie twqoje pierwsze auto ma mieć 430KM??????

Nie przezyjesz dojazdu do domu kolego :)

 

 

Po drugie egzemplarz tego auta kosztuje koło 15-25 tysięcy euro czyli jakies 100-150 tysięcy w polsce masz tyle?????

 

A serwis hmmmm częsci o połowę droższe od zwykłych BMW do tego pod sprowadzenie to ma praktycznie dwa silniki dwie przepływki 3 komputery ty to chcesz ogarnąć w akcji???

 

spalanie będzie w przedziale pewnie koło 12 trasa spokojna miasto od 20-40 w zalezności od nogi kokrów i wielkości miasta przemyśl to jak sobie poradzisz zima z moca 430KM na tylniej osi watpie czy z 320i sobie poradzisz szczerze wątpię miałem E-34 520i 150KMi wiem co zima wyprawiało na śniegu i lodzie :)

 

Zacznij od E-39 520i to duże bezpieczne auto z setka w 10s i v-max 220km/h dla ciebie starczy w zupełności

 

Totyle dobrych rad to wszytsko zmiłości do twego młodego życia bo sroki ale alpiny B12 to ty nieopanujesz za zadne skarby :lol: :roll2:

Nie ma to jak 760I 445 koni Rulez:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: Nasunela ci sie na mysl Alpina B12 w budzie e38????????????? :jawdrop: :jawdrop: :duh: Wiesz,na poczatek polecil bym ci cos takiego :

http://www.moto.allegro.pl/item576036212_bmw_318i_cupe_e_30_mozna_poszalec_zobacz.html

 

Jak widzisz w opisie,poszalec tez mozna, ale auta za minimum 80tys zl szkoda !!!!!!! Szkoda ,zeby wyladowalo na jakims drzewie ,czy w czolowce z tirem :mad2: Pisze to,bo watpie w twoje umiejetnosci i nie sadze zebys byl w stanie ogarnac 400tu konnego potwora :norty: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu włącznik dream on? Właśnie spodziewałem się takich komentarzy. Mam kasę na nie(moi starzy mają) ,ale pytam się ile będzie palić. To nie znaczy ,że mnie na nie nie stać. Myślę ,że będę wstanie sobie poradzić. Po prostu nie będę gazował na zakrętach i lekko przyśpieszał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kasę na nie(moi starzy mają)

 

hehe :D Ja bym powiedział, że to przed nawiasem i to po nawiasie to zasadnicza różnica :D

 

Powodzenia w powożeniu 400km pierwszym samochodem i gratuluję wyboru jednak porządnej fury :cool2:

 

 

 

 

 

Jak będziesz resztki sprzedawał to już rezerwuję fotochromowe lusterka (o ile w e38 nie są jakoś znaczące większe) i alusy jeśli do 17" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na forum dobrze Ci radzą, kup sobie auto, które nie jest potworem. Naprawde to E38 o którym mowa, to nie jest Fiat Panda, tu trzeba myśleć! A gadanie, że nie bedziesz "szalał" możesz między bajki wsadzić, ile ja już to razy słyszałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopiec Ty wiesz o czym piszesz??????

 

Narazie jeździłes jakimś tam puntem o mocy 50KM z podtlenkiem LPG do tego i L na dachu teraz chcesz auto 8 razy mocniejsze bo będziesz delikatnie jeździć???

 

chłopie tam nie ma delikatnie tam delikatne muśnięcie gazu to w zwykłym aucie o mocy około 100KM pełen gaz :)

Po drugie po co ci 430KM jak nie chcesz ich używac tylko po to źżeby swoje paliły jak chcesz miwec E-38 to kup 728 lub 735 to i tak za dużo na twoje umiejstności

 

Pierwsze auto i 5 metrów długości 2 szerokości i 430KM pod maską dobry tekst a powiedziałes rodzicom co chcesz kupic to zobacz ich reakcje chciałbym to wiedziec jak ojca do tego potwora przekonujesz jazda próbna i rozwalisz komus auto :)

Nie ma to jak 760I 445 koni Rulez:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad E31 M8

 

6.0 V12 550 KM 4,9s do setki :) (czy to tylko concept był? szczerze jakos nigdy na 8er się nie porywałem :D )

 

palić będzie nawet mniej przy wspomnianej spokojnej jeździe bo lżejsza sporo :)

 

 

no i lansik większy niż opatrzona już nieco e38 :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że trochę przesadzacie.

 

Autem po mieście zacząłem jezdzić zanim zrobiłem prawo jazdy, ba zanim poszedłem na kurs. Było to nie byle co bo E55 AMG (354 KM). Miałem wtedy 19 lat. Bez prawka przejezdziłem 6 miesięcy (regularnej, niemalże codziennej jazdy). W tym czasie nie miałem żadnej kolizji etc.

 

Dzięki temu prawo jazdy zdałem za pierwszym razem i nauczyłem się panować nad względnie mocnym autem tylnonapędowym. Dodam więcej,że część tego okresu w któym jezdziłem przypadał na zime. Nie miałem większych problemów z opanowaniem auta mimo letnich opon.

 

Do jazdy jak i do wszystkiego (nawet do picia) potrzebna jest głowa. Ktoś kto ma 2.0d 150KM wprawia w poirtyowanie pisząc o 400 konnych potworach które są nie do ujażmienia. Każdy jest inny, są i tacy którzy mają problem z ogarnięciem tego co dzieje się dookoła nawet przy niewielkich prędkościach a są i tacy którzy wręcz przeciwnie. Tak więc to kwestia bardzo indywidualna...Oczywiście nie usprawiedliwiam głupoty młodzieńczej. Zresztą proste są dla mocnych samochodów a zakręty dla... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ta dzisiejsza mlodziez :)

tu nie chodzi o to, ze cie stac (a raczej twoich rodzicow). tu chodzi o to, ze nie masz doswiadczenia w prowadzeniu samochodow o takiej mocy. i nie przemowsz mi, ze bedziesz jezdzil spokojnie bo nie bedziesz. raz cie poniesie, bedziesz chcial przyszpanowac i to bedzie raz za duzo. ale spoko - na forum jest duzo ludzi, ktorzy kupia od ciebie czesci :)

Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to nie byle co bo E55 AMG (354 KM).

 

Nie miałem większych problemów z opanowaniem auta mimo letnich opon.

 

Na Merca Cię stać (czyt. Twoich rodziców) a na zimowe opony już nie?

 

No tak, po co kurs? Po co egzamin? Niech wszyscy wsiądą w auta, najlepiej 300-400 "konne" potwory i uczmy się jeździć, do tego w zimie i na letnich, a co tam... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wprowadzić trochę antagonizmu w tym temacie...

 

Pokazać,że nie każdy jest taki jak większość z Was...Są tacy którzy potrafią zachować spokój ducha i powstrzymać się przed udawaniem Schumachera na ulicy...Rozumiem,że skoro wytykacie "narowistość" za kierownicą innym, sami nie różnicie się od nich.

 

Gdybym interesował się Alpiną B12 to nie ze względu na moc...Może takie podejście cec.h.u.je(forum cenzurowało słowo ze względu na jego końcówkę) również autora wątku ?? Piękne auto o klasycznej linii, z dodatkami wyróżniającymi je na tle popularnych już E38 :)

 

To czy kogoś stać czy nie to inna bajka. Kto z Wawy ten pamięta jak uczeń LO rozbił swoje E92 M3...Są jednak osoby, które szanują pieniądze Rodziców i dobre auto, które dostają od nich w prezencie wcale nie ląduje na słupie po tygodniu jazdy...

 

Zachowajmy pragmatyzm i nie mierzmy wszystkich jedną miarą bo to wysoce niesprawiedliwe...

 

ps. wtedy ten kawałek zimy w którym jeździłem, jeździłem na letnich oponach. Heh, może dlatego teraz nie zakładam tematów typu "czemu wciskając gaz tył samochodu chce wyprzedzić przód" lub "jak jeździć autem z tylnym napędem na śliskim" lub "jak ruszyć z tylnym napędem na śniegu"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku coś ci sie przyśniło o czym ty mówisz zachować spokuj ducha pół roku jazdy bez prawa jazdy AMG tatusia myśleże że to bajka ale jeśli nie to pozdrawiam tatusia i mamusie moze lepiej niech se kupią chomika w razie jak przez swoją głupote zdechnie to mniejsze zło oczywiście szkoda zwierzątka bo coś mi tu nie pasuje 19 lat bez prawka a rodzice szmalowni to moze dziadzio mógł wyłożtć na lewe prawko Pozdr i miłych snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widzisz, skoro nie potrafisz utrzymać nerwów na wodzy, to może nie wsiadaj za kierownicę :)

 

Nadal nie widzicie lub nie chcecie widzieć,że nie każdy młodziak za kierownicą to śmierć...Gość który leciał po katowickiej 300 km/h M5 e60 w jednej ręcę trzymając kamerę a w drugiej kierownicę nie miał 20 lat....

 

ps. Nie należę do osób kolorujących swoje życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując. Przepraszamy Ciebie, to my jesteśmy niedojrzali i skretyniali, zrobiłeś bardzo dobrze i po Bożemu jeżdżąc bez prawa jazdy i lansując się AMG swojego taty.

 

Jednakowoż obiecujemy Tobie i Twojemu tacie oraz mamie, gandalfowi i fionie iż pójdziemy na wielkanoc do spowiedzi. Hołk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego momentu wydawało mi się,że kierowcy E36 i E39 to nie-buraki (wg. podziału dychotomicznego na buraków i nie-buraków).

 

Okazuje się,że byłem w dużym błędzie.

 

Drifte i Peter69 nie zapomnijcie sprawdzić na wikipedi słownictwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jeśli jestes taki dobry i szmalowny to zapraszam cie do Pyskowic weż od tatusia 60000zeta jako kaucje i dostaniesz moje s4 to tylko 344ps zobaczymy co umiesz zresztą myśle ze sie chcesz podroczyć jak ktos kupuje auto z silnikiem v12 i zastanawia sie czy mu starczy na zatankowanie bo troche duzo pali a co do myslenia za kierownicą przez młodych ludzi ja nie wkładam wszystkich do jednego worka lecz jesli ktos łamie podstawową zasade jazdy bez prawka to nie ma podstaw zeby mu uwierzyść ze jest rozsądnym kierowcą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jeżdzi żadnym ale nawet jak jeżdzi to właśnie przez takich jak on są utarte zwyczaje kierowca bmw nie zachował bezpiecznej prędkośći itd ja w tamtym roku miałem nie miły przypadek jadąc na motorze na rondzie lanos wymusił mi pierwszeństwo na skutek czego doszło do uderzenia i mojej wywrotki po przyjeżdzie policji na pytanie jak do tego doszło pan z lanosa oznajmił ze przeciez to wina wariata który jechał na motorze i pewnie nawet nie posiada uprawnień na kierowania tym a tu zonk kamera na rondzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego momentu wydawało mi się,że kierowcy E36 i E39 to nie-buraki (wg. podziału dychotomicznego na buraków i nie-buraków).

 

Okazuje się,że byłem w dużym błędzie.

 

Drifte i Peter69 nie zapomnijcie sprawdzić na wikipedi słownictwa :lol:

 

buraki bo co? bo uwazaja tak samo jak ja, ze jazda pol roku bez prawka jest zachowaniem nagannym i ze nie ma sie tu czym chwalic?

to gratukuje. ty za to uwasza sie za super kierowce bo przeciez mykales 350 konnym potworem pol roku bez prawka i nie miales zadnej kolizji. nalezy ci sie medal. szkoda, ze cie miski nie zlapaly, poczekalbys sobie na prawko pare ladnych lat.

Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.