Skocz do zawartości

Pomoc w Zakupie


Fasol

Rekomendowane odpowiedzi

owszem Golf mi pali średnio 10-11 L ale z tego co wiem to 2.0 24v pali średnio od 15L w górę a to już dla mnie trochę za dużo. nie chciałbym aby więcej jak 12L mi paliła Betka dlatego myślę o 1.8 IS. co do "zajechania" to moim zdaniem i IS i 2.0 są jednakowo katowane,dlatego stan techniczny jest dla mnie priorytetem i jak się na coś już zdecyduje to chcialbym go gruntownie sprawdzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem Golf mi pali średnio 10-11 L ale z tego co wiem to 2.0 24v pali średnio od 15L w górę a to już dla mnie trochę za dużo. nie chciałbym aby więcej jak 12L mi paliła Betka dlatego myślę o 1.8 IS. co do "zajechania" to moim zdaniem i IS i 2.0 są jednakowo katowane,dlatego stan techniczny jest dla mnie priorytetem i jak się na coś już zdecyduje to chcialbym go gruntownie sprawdzić

średnio od 15l w górę? :jawdrop: chyba będę musiał swoją sprzedać jeżeli tyle pali. Do tej pory żyłem w błogiej nieświadomości a tu trach :mrgreen:

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakby paliła 10 L to chyba nikt by się nie zastanawiał pomiędzy IS a R6
a niby dlaczego?myslisz że każdy patrzy ile pali R4 a R6?niektórych przeraża stopień skompliowania(24V,6 cewek,vanos,nikasil itp.) i dlatego wybieraja R4. 15L to mi pali jak ją ostro potraktuje,ale ze średnim spalaniem nie ma nic wspólnego.
A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to 2.0 24v pali średnio od 15L w górę

Kto Ci takich głupot nagadał??? Osiągnąć taki wynik w cyklu miejskim to trzeba by chyba nie odrywać gazu od podłogi.

Dla mnie średnie spalanie (średnie czyli 1/2 trasy i 1/2 miasto) wynosi 10L - i na pewno nie będę jedyny któremu tyle 2.0 pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam silnik 2,5 litra. Z początku jeździłem na benzynie, teraz jeżdżę na LPG. W trasie spala 8-8,5 litra benzyny lub 10 litrów LPG. Na miejscu w cyklu mieszanym benzyny 10-10,5 litra, a LPG 12,5-13 litrów na 100km. Nie powiem jakie spalanie byłoby w mieście bo mieszkam w małej miejscowości. Nie wierz że te auta tyle palą. To się może zdażyć jeżeli jakiś element układu zapłonowego, lub paliwowego jest uszkodzony, ale jak wszystko jest ok to spalanie w stosunku do osiągów jest bardzo atrakcyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba po woli zaczynam rzeczywiście przekonywać się co do 2.0 24v. Rozmawiałem z sąsiadem który ma właśnie taki model ale wlasnie sie dowiedzialem ze odprowadzil ją do serwisu także może rzeczywiście mi trochę nakłamał :) zatem jeszcze raz wam bardzo dziękuje za odpowiedzi ! mam jeszcze tylko nadzieje,ze znajdzie się ktoś chętny z klubu,co podjedzie ze mną i rzuci fachowym okiem na wybrany przeze mnie egzemplarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna rada, ja jak jadę na oględziny auta, to jadę raczej z nastawieniem ze nie kupię czyli nie napalam się, nie ma nic gorszego od napalenia się po czym czar pryska i pojawia się probelm

 

zgadza się... błyszczą się kilogramy plaku i tempo i autko wygląda wiele młodziej i człowiek zapomina o wszystkim innym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym doskonale i nigdy tego samego błędu nie popełnie... w ten sposób zakupiłem swojego GTI'ka... błyszczący,"odmłodzony" etc. a co się później okazało zalali mu "chłopki(bez obrazy)" motodoktora i poszła mi uszczelka pod głowicą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie bądźcie złośliwi,interesują mnie same konkrety bez owijania w bawełnę. Dziękuje wszystkich tym,którzy zainteresowali się tematem i co nieco rozjaśnili mi sprawę związaną z BMW. Mam na oku parę egzemplarzy. Czy ktoś z was może zna którys z tych modeli,ew. mógłby co nieco powiedziec czy nie ma jakiś widocznych na zdjęciach "skaz" ? o to linki:

 

http://moto.allegro.pl/item584907598_bmw_coupe_1_8_140_km_zarejestrowany.html

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8101835

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8003454

 

Pierwszą można pojechać oglądnąć, druga odpada, a trzeciej już nie ma w ogłoszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.