Skocz do zawartości

Dziwny problem z zasilaniem / brak prądu z akumulatora


karolr

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

dzisiaj miałem bardzo dziwny przypadek otóż:

wyjechałem spod pracy zapalił jak co dzień bez żadnego problemu, później gasiłem i odpalałem kilka razy wszystko było ok aż tu nagle wsiadam do autka przekręcam kluczyk w pozycję 2 wszystkie kontrolki się zapaliły i nagle zgasły, przez 5 minut brak reakcji na kluczyk nie działało po prostu nic, później zapalała się 1 kontrolka w pozycji 1 (kontrolka airbag) w pozycji 2 zapalały się 3 kontrolki po czym 2 gasły, po zamknięciu drzwi pasażera (kłapnięciu) wszystko wróciło do normy więc próbuje odpalić i to samo czyli kontrolki mignęły i 0 reakcji, kłapnąłem jeszcze ze 2 razy i samochód odpalił co to może być? może kable od akumulatora idą gdzieś w okolicach drzwi i tam należy szukać przyczyny?

 

Pozdr

karolr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem taka samą sytuację. U mnie był winny akumulator.Trzpień do którego przykręca się kleme obluzował sie w środku w akumulatorze i nie łaczył. przy przekręceniu kluczyka kontrolki się zapalały , ale gdy przekręcałem na rozruch to wszystko gasło. czsami odpalał gdy styki sie (posklejały).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie ten sam problem,wczoraj zaparkowałem pod domem turbo stygło i nagle przestało grac radio i zapalila sie lampka podsufitki. Zgasiłem silnik poszedłem do domu.Dzis chce odjechać a tu nawet z pilota sie nie otworzył. Też nic nie działa,cisza i ciemność. :cry2: Czekam na kumpla i jego baterie+kable może pomoże.Mam nadzieje że nic sie nie popaliło,bezpieczniki całe. Nie chce znowu lawety pod blokiem :mad2: :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie ten sam problem,wczoraj zaparkowałem pod domem turbo stygło i nagle przestało grac radio i zapalila sie lampka podsufitki. Zgasiłem silnik poszedłem do domu.Dzis chce odjechać a tu nawet z pilota sie nie otworzył. Też nic nie działa,cisza i ciemność. :cry2: Czekam na kumpla i jego baterie+kable może pomoże.Mam nadzieje że nic sie nie popaliło,bezpieczniki całe. Nie chce znowu lawety pod blokiem :mad2: :oops:

Na kablach zapalił i jest ok.. co sprawiło że sie rozładował?Nie chce powtórki z rozrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.