Skocz do zawartości

Panowie!!! Ratunku co to za model???


jafa

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, moze ktos z was orientuje sie co to za model, wszedzie szukalem go ale nic nie moge znalezc, chodzi mi o ten na samym dole, BMW M635 CSi ale jakie oznaczenie fabryczne, Przod jak gdyby od e38 a tyl od dzrzwi od serii 8, jednak jest jedno ale... jest to katalog pojazdow lata 1988-1989 wiec i was to chyba zdziwi. Moze ktos wie co to wlasciwie jest?? Katalog ten to chyba bylo jakies specjalne wydanie Mlodego Technika ale nie jestem pewien gdyz nie posiadam juz okladki.Zaraz wrzuce foto.[/img]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies specjalne wydanie Mlodego Technika

stawiam ze to jakis prototyp (albo fotomontaz) nastepcy e24, ktory nigdy nie doszedl do skutku.. bo e31 juz wczesniej byla testowana z wlasciwym nadwoziem (pierwotnie w budzie e24), a patrzac analogicznie ze e24 byla designem zblizona do e23 (serii7), tu by mozna przypuszczac, ze ktos sie posilil na podobna analogie + wspomozenie sie seria 8... nawet dzis sa bzdury elementarne w prasie, wiec co dopiero wtedy jak dostep do informacji byl slabszy.

 

ale moze sie myle.

 

seryjnego modelu takiego nie bylo w kazdym razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja już to zdjęcie gdzieś dawno temu widziałem. Wydaje mi się, że to jakaś wizja kogoś kto widział 850i pooklejane i takie coś mu wyszło. Teraz też często się to robi a jak już auto wyjdzie oficjalnie to się okazuje, że przewidywania jednak trochę odstają od rzeczywistości. Szczególnie, że nigdy wcześniej BMW nie stosowało takiej stylistyki jaką ma 8ka (no może poza M1).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.