Skocz do zawartości

330d Gaśnica w którym miejscu?


burczyk84

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne pytanie ale gdzie oryginalnie znajduje się gaśnica w E46 330d?

 

Jak nie masz gasnicy na liście wyposażenia to się chyba nie znajduje - ja np nie mam mocowania na gasnicę.

 

Natomiast uchwyt na gasnicę znajduje się oryginalnie pod fotelem kierowcy ( o dziwo ) - w razie odpięcia się gasnicy z uchwytu ( jakimś cudem ) może dojśc do zablokowania pedałów ( dziwnym zbiegiem okoliczności ).

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie gdzie wy trzymacie gaśnice, jeśli nie macie fabrycznego mocowania pod fotelem kierowcy?

Bo moja juz od jakiegos czasu wala się po podłodze z tyłu i nie wiem zabardzo gdzie ja mogę zainstalować...mam touring'a.

sex, drugs and BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli auto masz pochodzenia NIemieckiego to tam przeciez gasnica nie ejst wymagana, to w Polsce sie ja wozi w aucie w roznych miejscach. Moja jest zbunkrowana w bagarzniku na tym kapeluszu plastikowym co zakrywa kolo zapasowe- tam mam linke, gasnice i inne przydatne w kryzysowej sytuacji gadżety, typu mała latarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli auto masz pochodzenia NIemieckiego to tam przeciez gasnica nie ejst wymagana, to w Polsce sie ja wozi w aucie w roznych miejscach. Moja jest zbunkrowana w bagarzniku na tym kapeluszu plastikowym co zakrywa kolo zapasowe- tam mam linke, gasnice i inne przydatne w kryzysowej sytuacji gadżety, typu mała latarka.

Dobra opcja!

Mam nadzieję, że sie zmieści ale powinna, skoro Tobie też weszła.

Dzięki, pozdro.

sex, drugs and BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest zbunkrowana w bagarzniku na tym kapeluszu plastikowym co zakrywa kolo zapasowe- tam mam linke, gasnice i inne przydatne w kryzysowej sytuacji gadżety, typu mała latarka.

 

ja mam podobny patent, tylko apteczka czesto lata mi po bagażniku, bo wypada z fabrycznego mocowania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.