Skocz do zawartości

330xi '01 da się ktoś przejechć?


tdobe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam 330xi '01 automat i szukam w okolicy wałbrzycha, wrocławia dobrego grupowicza który też takową posiada i da się karnąć.... bo już nie wiem do końca czy mi się coś ubzdurało z moją betką czy nie... (wydaje mi się, że za szybko zmienia biegi i słabo ciągnie) a bez sensu jeździć i szukać dziury w całym...

 

A po co jest dział Seria 3???? Może dla właścicieli samochodów serii 3????? Przenoszę wątek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Czemu benzynowców mało na szczęście?;) chyba żal jest mieć diesla i usłyszeć jak smiga z boku w miarę duża benzyna;)

 

Dokładnie. Ale lepiej się głośno nie odzywać bo zaraz zakrzyczą mnie zakompleksieni chłopcy w dieselkach z próbą wmówienia, że diesel to cód miód i orzeszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakrzyczą, tylko zaklekotają cie;)...

 

ps. bez urazy, dobry diesel nie jest zły, każdy by wolał mieć 6l pod maską V12 ale co zrobić;) czasam trzeba otrzeć łezki dieslem z dobrym momentem - minus - brak przyjaciół na stacjach benzynowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu benzynowców mało na szczęście?;) chyba żal jest mieć diesla i usłyszeć jak smiga z boku w miarę duża benzyna;)

 

Dokładnie. Ale lepiej się głośno nie odzywać bo zaraz zakrzyczą mnie zakompleksieni chłopcy w dieselkach z próbą wmówienia, że diesel to cód miód i orzeszki.

 

Ja nie mówię ze cud ale po prostu jest szybszy od twojego :norty:

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lepiej się głośno nie odzywać bo zaraz zakrzyczą mnie zakompleksieni chłopcy w dieselkach z próbą wmówienia, że diesel to cód miód i orzeszki.

Cicho - bo się zacznie....

Ja nie mówię ze cud ale po prostu jest szybszy od twojego :norty:

Zaczęło się ....hahaha

 

:mrgreen:

 

Podobno żółte są szybsze :liar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja nie mówię ze cud ale po prostu jest szybszy od twojego :norty:

Zaczęło się ....hahaha

 

:mrgreen:

 

 

Od Ciebie tak ale nie odemnie. :wink:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesiel to pasuje do starego mercedesa :D - w BMW tylko benzynowa rzedowa 6 a co diesla to może i są super szczególnie 3.0 ale nie przy naszej narodowej jakości paliwa!!! A co do Diesla to zawsze kultura pracy jest gorsza a koszty utrzymania niwelują bardzo drogie i dosyć czeste (w polsce) defekty związane z gówniną jakością paliwa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Diesiel to pasuje do starego mercedesa :D - w BMW tylko benzynowa rzedowa 6 a co diesla to może i są super szczególnie 3.0 ale nie przy naszej narodowej jakości paliwa!!! A co do Diesla to zawsze kultura pracy jest gorsza a koszty utrzymania niwelują bardzo drogie i dosyć czeste (w polsce) defekty związane z [bAD]ą jakością paliwa!!!

 

No to teraz tylko czekać aż przeczyta to...... :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakrzyczą, tylko zaklekotają cie;)...

 

ps. bez urazy, dobry diesel nie jest zły, każdy by wolał mieć 6l pod maską V12 ale co zrobić;) czasam trzeba otrzeć łezki dieslem z dobrym momentem - minus - brak przyjaciół na stacjach benzynowych

 

Za to można mieć więcej przyjaciół w warsztatach samochodowych :)

Dla mnie diesel to zbyt duże ryzyko względem potencjalnych oszczędności a robię jakieś 15 - 20 tys km rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ! Stop! Nie mówny dieslom nie!

U kolegi w warsztacie stoją aktualnie 3 sztuki (330Cd, 530d (e60) i 320d Compact) wszystkie z wywalonymi silnkami (slynne klapki)

....a kolega wisi mi kasę. Więc gdyby nie diesle to co by naprawial? Ile bym na kasę czekal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tymi benzynami robią aż 8 tyś rocznie :norty: To co ma sie Wam zepsuć??????

No kurde ja 4-5tyś w miesiąc potrafie robić ( 4 - 6 zbiorników na miesiąc)

Miałem benzina i co?? i bym sie wykończył - finansowo

A ty tak jakub gadasz że diesle sie tak psują i wogóle, jak bym robił tyle kilometrów w roku co Ty to pewnie że bym se kupił benzyne.

:twisted2:

U którego kolegi w warsztacie??

Jeśli u tego co sie domyślam to nic nie odpisuj.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Tymi benzynami robią aż 8 tyś rocznie :norty: To co ma sie Wam zepsuć??????

Klapki....... w wydechu :norty: :norty: :norty:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to jest jak ma się gorszą i wolniejszą, paliwozerną benzynę to trzeba głośno na forum krzyczeć ze diesle be ;) ah ta polska zawisc i kompleksy benzyniakow :twisted2:

 

Od kiedy seryjne 330CD jest szybsze np od 330CI ? A kultura pracy, dźwięk silnika ? Moment w 330CI niższy , ale za to dostępny w dużym zakresie obrotów. Jaka zawiść, jakie kompleksy? Gdybym robił 50 tys rocznie to pewnie zaryzykowałbym diesla i wtedy tęskniłbym do benzynki, ale na szczęscie nie jestem skazany na klekota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesla w coupe to tylko niemiecki księgowy może wymyślić. Audi poszlo dalej i nawet w cabrio wlożyli. Porsche się ugięlo pod nie do końca zrozumialymi gustami swoich klientów i wsadzilo do bulwarówki diesla

cytat z marcowego Top Gear na temat Cayenne

 

"Wszyscy pytani przeze mnie o szczególy konstrukcji lekceważąco wzruszali ramionami, jakby nieli mówić o kukulczym jaju śmierdzącym ropą, które ktoś podrzucił im do wysokooktanowego gniazda. Podejrzewam, że slynny kierowca testowy Walter Rohrl nawet nie usiadl za kierownicą tego samochodu..."

 

 

Droga i eksluzywna rzecz wtedy nią jest, gdy nie jest pospolita i nie do codziennego użytku. (to w tmacie drogiej benzyny)

 

Wiem, że czasy się zmieniają i nowoczesny diesel jest dobry. Ja zdania zmieniać nie muszę, jestem uparty.

Podobnie nie przekonacie mnie do Dody, techno i powiedzenia, że porządną dziewczynę poznajemy po tym, że robi loda na pierwszym spotkaniu.

 

Na tym kończę dyskusję o dieslach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.