Skocz do zawartości

[e87] na hamowni


pm

Rekomendowane odpowiedzi

Zsatanawiałem się czy ktoś z was sprawdzał moc w swojej jedynce. Chodzi mi o to na ile bawarczyce podchodzą rzetelnie do realizwoania obietnic z folderów. Różnie to bywa u poszczególnych producentów. Np. rzekomo 200konny civic type-r poprzedniej generacji miał w najmocniejszym egzemplarzu 186 koni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się szarpnę i podjadę na hamownie w tym tygodniu, napisze wtedy jak było w moim przypadku. Nie ukrywam, że z nadzieją oczekuje na, jak to określił ktoś wcześniej, "gifta":)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

"wawe" czy mógłbyś mi powiedzieć ile taka przyjemność dla samochodu i właściciela kosztuje ? sama hamownia to pewnie nieduży wydatek ale takie wirusowanie to już nie wiem ile konkretnie i dokładnie wersji z 122 ps. Mam ten sam model i ciekawi mnie czy po wirusowaniu są zauważalne różnice tj przyspiesznie, moc, a jak ma się do tego spalanie? czy jest dużo większe czy nie ma znaczącej róznicy.

z góry dziękuje za odpowiedź :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam model i ciekawi mnie czy po wirusowaniu są zauważalne różnice tj przyspiesznie, moc, a jak ma się do tego spalanie? czy jest dużo większe czy nie ma znaczącej róznicy.

z góry dziękuje za odpowiedź :)

 

Byłam umówiona na chipowanie, nie pamiętam już dokładnie wartości, ale generalnie jesteś w stanie ze 118 mieć 120:) Moc i moment obrotowy różnią się dosłownie minimalnie. Co do spalania to nie mam pewności, ale wydaje mi się, że powinno być jak w 120-ce, a zapewniam - jest dobrze:)

 

Pozdrawiam

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobione ze 122 na 150 :))) i okolo 335 NM, samochodzik bardzo fajnie się zbiera-polecam bo jednak masa jedyneczki jest nie mała, więc dużo pomaga wirusek.

Co do spalania to jak nie cisniesz to nawet jest mniejsze, bo nie potrzebujesz wciskać wiecej gazu przy ruszaniu ponieważ moment obrotowy masz większy.

Cenowo to porozmawiaj z chłopakami z Masters Tuning, nawet mają posta na forum.

Polecam ich pracę i znają się na temacie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobione ze 122 na 150 :))) i okolo 335 NM, samochodzik bardzo fajnie się zbiera-polecam bo jednak masa jedyneczki jest nie mała, więc dużo pomaga wirusek.

Co do spalania to jak nie cisniesz to nawet jest mniejsze, bo nie potrzebujesz wciskać wiecej gazu przy ruszaniu ponieważ moment obrotowy masz większy.

Cenowo to porozmawiaj z chłopakami z Masters Tuning, nawet mają posta na forum.

Polecam ich pracę i znają się na temacie dobrze.

 

Mógłbyś zdradzić ile za taką usługę zapłaciłeś? I ile mniej więcej to wszystko trwa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.