Skocz do zawartości

Telefony kompatybilne z bluetooth


guteg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiem wiem, temat już kiedyś tam był, ale szukam i szukam i znaleźć nie mogę.

Chodzi mi o to, jakie telefony (oczywiście oprócz SE k 750i, nokii 6230 - bo o tym cały czas mówią w serwisie) w pełni współpracują z bluetoothem w e60? Chodzi mi o pełną współpracę - odbieranie połączenia/wybieranie połączenia + książka telefoniczna.

Ewentualnie piszcie też, co na pewno nie współpracuje - wówczas będę mógł co nieco wyeliminować.

 

Jeżeli to ma jakieś znaczenie to dodam, że auto jest z października 2006.

Fajnie by było, gdybyście pomogli w miarę szybko, bo muszę się zdecydować na wymianę telefonu i główkuję, który będzie i porządny/funkcjonalny i jednocześnie będzie współpracował z autem.

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wiem wiem, temat już kiedyś tam był, ale szukam i szukam i znaleźć nie mogę.

Chodzi mi o to, jakie telefony (oczywiście oprócz SE k 750i, nokii 6230 - bo o tym cały czas mówią w serwisie) w pełni współpracują z bluetoothem w e60? Chodzi mi o pełną współpracę - odbieranie połączenia/wybieranie połączenia + książka telefoniczna.

Ewentualnie piszcie też, co na pewno nie współpracuje - wówczas będę mógł co nieco wyeliminować.

 

Jeżeli to ma jakieś znaczenie to dodam, że auto jest z października 2006.

Fajnie by było, gdybyście pomogli w miarę szybko, bo muszę się zdecydować na wymianę telefonu i główkuję, który będzie i porządny/funkcjonalny i jednocześnie będzie współpracował z autem.

 

Ja mam kaizera od htc i ogolnie rzecz biorac wszystko dziala.

Mysle, ze to problem auta bo wogole mi troche wariuje elektronika - bardzo czest wyswietla sie napis conecting z gwiazdkami, ale telefon nigdzie nie dzwoni. Nie da sie tego rozlaczyc. Trzeba czekac kilka minut, albo rozlaczyc bt. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam jednostke z 11.2004.

Sparowanie samochodu z telefonem nigdy nie przysporzyło mi kłopotu.

Oto telefony, które bez problemu łączą sie z komputerem samochodu (książka telefoniczna, historia połączeń, top 8 numbers) :

 

- mój poprzedni tel - motorola V3i - działała super, kolega posiada motorole V8, która jest nowszym modelem i również sparuje się SUPER.

 

- teraz posiadam iPhona 3g - równiez nie było żadnego problemu, aczkolwiek momentami rozmawiające ze mna osoby narzekają na przerywany głos z mojej strony.

 

Śmiało moge Tobie polecić zarówno motorole (V3 i V8), oraz iphona 3g - nowoczesny, designerski telefon, w którym przeglądarka internetowa jest niezwykle przydatna w codziennej pracy.

 

Pozdrawiam kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Htc i iphone nie są złymi opcjami, ale niestety mój szanowny operator prawdopodobnie nie oferuje żadnego z tych urządzeń. :(

 

Otrzymałem dzisiaj listę telefonów. Z ciekawszych opcji:

 

Nokia E66, Nokia N96, Samsung Omnia.

Ostatecznie ze znośnych: SE C902 i K850i - ale to zupełnie bez szaleństwa.

Najbardziej interesowałaby mnie Nokia N96 - czy ktoś wie coś o kompatybilności tego urządzenia z bluetoothem w aucie?

 

btw. Co do informacji od serwisu - z e60 na pewno da się sparować Nokia 6230, 6300 i 6500 (o ile dobrze pamiętam). I więcej nie wiedzą :)

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soniacz k790/k800/k8910 i kazdy inny soniacz bedzie działał w 100% ja u siebie mam k810 i działa wszystko elegancko sam sie łaczy z samochodem jak wsiadam i nie martwie sie o podłanczanie

e90 330i manual :D http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=180705

///M - The most powerful letter in the world!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

 

Wiem wiem, temat już kiedyś tam był, ale szukam i szukam i znaleźć nie mogę.

Chodzi mi o to, jakie telefony (oczywiście oprócz SE k 750i, nokii 6230 - bo o tym cały czas mówią w serwisie) w pełni współpracują z bluetoothem w e60? Chodzi mi o pełną współpracę - odbieranie połączenia/wybieranie połączenia + książka telefoniczna.

Ewentualnie piszcie też, co na pewno nie współpracuje - wówczas będę mógł co nieco wyeliminować.

 

Jeżeli to ma jakieś znaczenie to dodam, że auto jest z października 2006.

Fajnie by było, gdybyście pomogli w miarę szybko, bo muszę się zdecydować na wymianę telefonu i główkuję, który będzie i porządny/funkcjonalny i jednocześnie będzie współpracował z autem.

 

Nie wiem czy to pomoże: w e91 '2008 nokia E66 działa idealnie (mimo że nie ma jej na liście) a E65 tylko dawała się sparować i obsługiwać odbieranie połączeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soniacz k790/k800/k8910 i kazdy inny soniacz bedzie działał w 100% ja u siebie mam k810 i działa wszystko elegancko sam sie łaczy z samochodem jak wsiadam i nie martwie sie o podłanczanie

 

Błąd. Nowe SE już nie działają. Na przykład C905 nie działał. Na szczęście udało sie oddać.

 

Co do N95 8GB (tego obecnie używam) to działa, ale bez książki telefonicznej. Obejście z zainstalowanie software'u (chyba nokia contacts transfer) działa tylko na niektórych E60. U mnie (11.2006) nie działa.

 

To nie jest tak, że BMW nie lubi Symbiana ale tak, że Symbian (a może Nokia) zdecydował się na niewspieranie standardu, który działał np w Nokii 6230i.

 

Generalnie najpewniejszym wyborem jest iPhone. Jak po wejściu iPhone 3G okazało się, że nie działa z E60 Apple naprawił to w kilka miesięcy w nowym oprogramowaniu. To jedna z niewielu zalet iPhone'a...

 

W tym tygodniu przetestuje Era G1. Dam znać czy się synchronizuje..

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak

 

jesli autko ma oryginalnie telefon Professional to nie sparujecie telefonu zewnetrznego

np. ja mam takie autko i jedynym madrym rozwiazaniem sa dwie karty sim z tym samym numerem jedna w autku druga w telefonie (era oferuje taka usługe nazywa sie to Tandem działa dosc poprawnie)

 

jesli jednak w aucie jest Bluetooth i telefon business to sytuacja jest dużo prostrza

kolega ma takie cos u siebie w e60 i parowalismy wiele telefonów bez zadnych problemów działała N95 8G, N96 jakas z serii E ale nie wiem która dokładnie sparowalismy tez starsze modele i wszystko działało łacznie z ksiazka itp...

KUPIE E30 325i lub 325e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po róznych doświadczeniach z se (dobrze się parowały, łącznie z ks. tel - p910 i p990) wybrałem jednak iphone 3g ze względu m.in. na snap in adapter. skończył się problem z ładowaniem ładowarkami na smyczy, szczególnie przy dłuzszych wyjazdach telefon spoczywa w kołysce, a nie jest przyklejony do szyby. :D

Inne pda nie mają adaptera i raczej mieć nie będą.

kolejną kwestią jest książka telefoniczna - należy pamiętać, że bmw kopiuje tylko ograniczona część książki tel. - bodajże 250 wpisów i czy będą to pierwsze wpisy (wg kolejności w telefonie) czy alfabetycznie zależy od telefonu.

SMS-y - odbiór ich umozliwia tylko motorola z adapterem cpt :mad2: .

ponieważ jestem uwiązany w orange mam iphone. W innym przypadku pewnie miałbym erę tandem z drugim telefonem na stałe w podłokietniku i pda bez problemu parowania lub szukałbym adapteru cpt i motoroli(sms)

 

p.s z iphone i 'snap in adaptera' jestem zadowolony, choć mam "w rezerwie" adapter z se t630 po poprzednim włascicielu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam iphone 3g (kupiłem go właściwie przede wszystkim żeby sie parował z autem) i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim proces parowania jest w pełni bezobslugowy - wsiadam do auta i po chwili mam połączenie - zero problemów, restartow, ponownego parowania itd. Jedyne co szwankuje to polskie ogonki (ale to akurat normalka) i brak obsługi połączeń oczekujących.

 

Kal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a co z Nokia N85 i e60 z 2.2005

Czy telefon funkcjonuje w pelni??Czy wogole funkcjonuje i czy mozna dostac do tego telefonu juz ladowarke,podlokietnik??

Pozdrawiam

 

Przecież jeden post wyżej napisałem jak wszystkie symbiany zachowują sie z e60. N85 nie jest wyjątkiem.

Na podłokietnik (czyli snap-in) nie licz. Ostatni jaki wyszedł do nokii pasował do modelu 6230i.

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam iphone 3g (kupiłem go właściwie przede wszystkim żeby sie parował z autem)[...]

 

Ja też czasami się zastanawiam nad kupnem iPhone'a 3g z tego samego powodu.

 

Niestety, jak pomyślę o jakości aparatu foto, jaki posiada i braku synchronizacji kalendarza z komputerem przez bluetooth to mi się odechciewa. Jak można było zrobić tak fajny telefon bez tak podstawowych (zdawałoby się) funkcji?

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.