Skocz do zawartości

czujnik termometru


olo320i

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie gdzie jest czujnik temperatury zewnetrznej ??

i takie pytanie jak dokladnie pokazuje ten termometr ??

dzisiaj wsiadam do auta odpalam pokazuje -3,5 stopnia po chwili jak już silnik chodzi pokazuje -0,5 stopnia a po dojechaniu do sklepu po odcinku ok 7 mil pokazuje +0,5 gasze silnik ide na zakupy wracam po 15min odpalam a tam -1 stopnia dojeżdzam do chaty 0 stopni nie wiem co otym mysleć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Miejsce się zgadza a wygląda on tak:

http://images31.fotosik.pl/430/5a4d8cd48a92ef36.jpg

 

Też mam ostatnio coś z temp. ale u mnie jest on cały czas za wysoka ok. 4stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś zauważyłem tak anomalie ze auto mam oszronione, lód na szybie a termometr mi pokazuje +2.0 ??

mogło się coś stać z tym czujnikiem ?? jest oblepiony błotem czy cuś i to powoduje błedny odczyt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Miejsce się zgadza a wygląda on tak:

http://images31.fotosik.pl/430/5a4d8cd48a92ef36.jpg

 

Też mam ostatnio coś z temp. ale u mnie jest on cały czas za wysoka ok. 4stopni.

 

U mnie po wyjęciu przedmuchaniu złąćża wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
ma choc nie wiem czy kompletny brak czujnika bedzie tak samo interpretowany jak niska temp. powietrza na zewnatrz.

 

Na moje oko bez czujnika pokaże magiczne -37 stopni i klima się oczywiscie nie włączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dopiero jest meksyk. Wymiam nadkola przednie.... Wyjmuje stare termometru nie ma. No nic zalozylem nowe. Zdjalem zderzak termametru nie ma... hehehe no nic zalozylem. Wazne ze dobrze pokazuje temperature.... :D:D:D
twój termometr pewnie leży razem ze szczątkami starego zderzaka gdzieś w rowie :mrgreen:
A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.